در خواست برای معرفی کلاسهای صدا سازی و آهنگ سازی الکترونیک در قم

شروع موضوع توسط m-biainja ‏23/5/11 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک در خواست برای معرفی کلاسهای صدا سازی و آهنگ سازی الکترونیک در قم تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. m-biainja

m-biainja Banned

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    نرم افزار:
    خواهش میکنم دیگه اینقدر گشتم خسته شدم اگه شما سراغ دارید بگید میدونم اگر هم نباشه اینجا مثل کلاس درسه

ولی اینکه آدم خودش به طور مستقیم با استاد باشه یه چیز دیگست و بیشتر جواب میده.

یه دنیــــــــــــــــــــا مـــــــــــــــــــــــــمـــــــــــنون میشم اگه پاسخم رو بدید.

2. m-biainja

m-biainja Banned

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    نرم افزار:
    میدونستم کسی پاسخ نمیده آقا اگر ازبین شما اساتید کسی هست که تجربه ی لازم رو در امر تدریس این دو رشته داره
    بهش پیشنهاد میکنم بیاد قم یه کلاس بزنه قول میدم کارش خیلی عالی بگیره و ما قمیها هم از این مشکل راحت بشیم
    مطمئن باشید تو قم یدونه کلاس از این دو رشته نیست فقط آموزش سازهای موسیقی مثل گیتارو کیبوردو سه تارو...روداره
    و تو قم هم یه عالمه آدم علاقه مند به خوانندگی و آهنگسازی هست.مطمئن باشید هر کس از شما اساتید تو قم یه کلاس بزنه
    نامش به عنوان اولین آموزشگاه سلفژ وصداسازی وآهنگسازی الکترونیک در تاریخ قم ثبت میشه.:smile (73):

3. klidmusic

klidmusic عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    سلام داداش

من فقط خواستم یه چیزی رو بدون حالا بقیر از کلاس صدا سازی و (تنظیم با نرم افزار هاکه اونم بیشتر تهران داره جاهای دیگه ندیدم اکثر افرد خاصی(

اهنگسازی
    نه در قم بلکه در تمام ایران کلاس اهنگ سازی وجود نداره شما وقتی یه ساز رو کامل بلد باشی خوب اون موقع نوت هارو بلدی و میتونی اهنگ سازی کنی
    ولی حاجی تو برو یه ساز رو یاد بگیر بعد هم با یه نرم افزار شروع کن به کار به مرور زمان هم اهنگ ساز میشی هم تنظیم کننده با تمرین خوب البته:smile (13):

مثل خود من :smile (75): وای چه ارزوهایی که درپیش است:smile (45):

4. m-biainja

m-biainja Banned

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    نرم افزار:
    خوب حالا میگیم آهنگسازی رو با یاد گرفتن یه ساز و تمرین یاد گرفتم-سلفژ و صداسازی چی اونم میشه با تمرین ولی استاد یه چیز دیگست قبول دارید؟

5. volfgan

volfgan Banned

امتیازات:
    +54 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, reason
    تو اگه مث من بودی چکار میکردی!!!!
    تو کل خرم اباد فقط5نفر کار اهنگسازی وتنظیم میکنن که یکیشونم منم!
    2تا شونم خودم تدریس کردم و بهشون یاد دادم!!!
    اما خدایی همه چیرو خودم یاد گرفتم و 1استاد نداشتم.اما خب نوازندگی5ساله پیانو تو کار اهنگسازی و تنظیمم خیلی موثر بود!
    خواستن توانستن است...

6. Meisam1

Meisam1

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    تو قم یه آموزشگاه موسیقی به اسم چکاوک.یه سر اونجا بزن،مشکلتو حل میکنن.شمارشم میتونی از118 بگیری.:smile (46):

بارگذاری...