در خاست نرم افزار

شروع موضوع توسط METALLICAA ‏13/11/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک در خاست نرم افزار تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. METALLICAA

METALLICAA عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام بر اساتید مهترم
    یه دا خاست داشتم:نرم افزاری میخام که بشه باهاش صدایی رو که روی فیلم هست رو میکس کنم(delay.riverb.chorusو...)به شرطی که در نهایت کار صدا و تصویر با هم هماهنگ باشن
    نرم افزار ادیوس این کار رو انجام میده ولی فقط بهش delay میده و همین.خیلی دنبال چنینین نرم افرازی میگردم اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

2. mog1371

mog1371 عضو سایت

امتیازات:
    +16 / 0 / -0
    نرم افزار:
    nuendo
    تنها کمکی که من میتونم به شما بکنم اینه که بهتون یاد بدم طرز نوشتن کلمه درخواست اینجوریه :smile (73):

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    fبرای این کار شما باید اول از کارت صداهای pcie استفاده کنید تا تاخیر کاملا نزدیک به صفر بشه و بعدش از نرم افزار ادئوب ادیشن استفاده کنید وگرنه با کارتهای یوو اس بی برای دوبله و اینجور چیزا اذیت میشد به علت تاخیر چند میلی ثانیه ای

4. METALLICAA

METALLICAA عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ببخشید انگار من نتونستم منظورم رو درست بگم
    منظور من اینه که با ادیوس فقط میشه به صدا تکرار داد(repeat)من میخام علاوه بر تکرار ریورب هم به صدای فیلم بدم و چه بهتر اگه بشه choruse هم به صدا اضافه کرد

5. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    همه این چیزا با ادوب ادیشن میشه.

6. reza70

reza70 عضو سایت

امتیازات:
    +258 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    به نظر من از صداي فيلم يك خروجي بگيريد بعدش داخل ادوب اديوشن يا كيوبيس و يا هر برنامه ميكس ديگه وارد بكنيد ...

بعد بشينيد تايم هايي رو كه بايد ميكس بشن و افكت داده بشنو مشخص كنيد بعد با برنامه افكت و ميكس رو انجام بدين بعد صداي اصلي فيلم رو قطع بكنيد و توي لاين صدا اين صدايي كه يكس كردينو بزاريد.
    موفق باشيد

7. mo-hammad

mo-hammad عضو سایت

امتیازات:
    +569 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition
    آقا شما با هر نرم افزاري براي ويرايش فايل ويدئويت استفاده ميكني توي نرم افزار صدا رو از فيلم كات كن بعد اون رو خروجي بگير ببر تو ي هر نرم افزار كار با صدايي كه باهش راحتي ولي اينجا چون گفتي معرفي كن من ميگم ببر تو adobe adution بعد كارهاي لازم رو روش انجام بده و خروجي بگير و در پروژه ي ويدئوييت ايمپورتش كن.در ضمن اين كه ميگي صدا با تصوير هماهنگ باشه اگر قصد حذف قسمتي از صدا رو نداشته باشي كه مشكلي پيش نمياد ولي اگر قصد حذف قسمتي رو داشتي اين حذفها بايد با برنامه ريزي صورت بگيره.تا بعد مشكلي پيش نياد

بارگذاری...