پروژه تکمیلی در امتدادِ راهِ شب (محمد امیدوار تهرانی)

شروع موضوع توسط alone_composer ‏24/9/15 در انجمن Classical

تاپیک در امتدادِ راهِ شب (محمد امیدوار تهرانی) تالار Classical در persian-music.org.

1. alone_composer

alone_composer عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +229 / 0 / -0
    در امتداد راهِ شب...

درود بر دوستان عزیز...

اگر بخواهم در مورد داستان این کار توضیح بدهم، باید صدها صفحه مطلب بنویسم. شعر این کار را زمانی نوشتم که متوجه شدم دیگر امیدی برای بودن در خانه ی قدیمی و زیبایمان وجود ندارد. خانه ای که من در آن به دنیا آمده بودم و تمام خاطرات دوران کودکی ، نوجوانی و جوانی ام در آن سپری شده بود... چه ترانه ها وآهنگ هایی که در استودیوی خودم در آن خانه ضبط و متولد شد و وقتی می گویم کوله بار خاطره واقعا کوله باری بود از زیباترین لحظه ها و خاطره ها... از حیاط با صفا و سر سبز با استخر و درختان زیبا تا بوته ی یاسی که درست همسن من بود و تمام دیوار را پر کرده بود... افسوس اکنون که این جملات را می نگارم، آن خانه تخریب شده و دیگر وجود ندارد.

نمی دانم چقدر راه شب در بیان احساساتم موفق بوده اما بسیار این کار را دوست دارم شعر، آهنگسازی، تنظیم، خوانندگی، میکس و مستر این کار همه بر عهده ی من بوده کاری که اگر به صورت تیمی انجام می شد شاید خیلی زودتر به ثمر می رسید اما در اینجا و دست تنها باید همه ی کارها را یک نفر انجام بدهد. تنها جا دارد از دوست عزیزی تشکر ویژه ای داشته باشم که در زمان ضبط آهنگ، در استودیو بودند و در مورد واژه به واژه ی کار و حس بیانی هر کلمه با هم مشورت کردیم طبیعتا اگر حضور ایشان نبود انجام این کار با این کیفیت ابدا امکان پذیر نبود از آقای مسعود یزدی نژاد عزیز که زحمت نظارت ضبط را بر عهده داشتند بی نهایت سپاسگزار و ممنون هستم و اکنون از شما عزیزان دعوت می کنم تا این کار را بشنوید و بدانید که تنها چیزی که خستگی این همه شب نخوابیدن ها را از تن خسته ام به در می کند نظرات خوب و ارزشمند شما دوستان صمیمی و همیشگی ام است. با سپاس فراوان.

محمد امیدوار تهرانی 2/7/1394

شناسنامه ی اثر:

نام: در امتداد راه شب (راهِ شب)

زمان: چهار دقیقه و سی ثانیه

ترانه سرا، آهنگساز تنظیم کننده، خواننده و میکس و مستر: محمد امیدوار تهرانی

نظارت ضبط: مسعود یزدی نژاد

مشخصات فنی به طور تقریبی:

DAW: Cubase5

Note: Encore 4.5

VST: Edirol , Hypersonic, VSampler, Super Quarted,

Mic: B2

Monitor: MK2

Mixer: Alesis

...

پیوند های دریافت:

نسخه ی با کیفیت بالا:

Raahe Shab -Mohammad Omidvar Tehrani- (MP3-320k)

نسخه ی با کیفیت معمولی (حجم کمتر):

Raahe Shab -Mohammad Omidvar Tehrani- (MP3-128k)

امیدوارم این کار را دوست داشته باشید. {username}-{filename}

• خوشم اومد خوشم اومد x 7
بارگذاری...