در آهنگ احساس من از فرزاد فرزین چه vst هایی استفاده شده؟

شروع موضوع توسط sinasarfaraz ‏16/1/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک در آهنگ احساس من از فرزاد فرزین چه vst هایی استفاده شده؟ تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. sinasarfaraz

sinasarfaraz Banned

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    سلام به همه
    میخواستم از اساتید خواهش کنم که در آهنگ احساس من از فرزاد فرزین از چه وی اس تی هایی استفاده شده
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    اینم لینک آهنگ

2. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +280 / 1 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    دوست عزیز منظورتون کدوم قسمت از آهنگه ؟
    مثلاً گاهی می بینیم که دوستان میپرسن فلان ساز در فلان آهنگ چیه - یا اون صدا از چه وی اس تیی گرفته شده که البته گاهی نمیشه این رو تشخیص داد.
    بعنوان مثال بیس همین آهنگ شما میتونه با وی اس تی های مختلفی از جمله نکسوز یا هرچیز دیگه ای نواخته شده باشه و به سادگی میشه چنین چیزی رو ساخت ، با هر وی اس تی دیگری و صرفاً که نباید همین باشه.
    ریتم آهنگ هم که ممکنه توسط سمپل پک هایی که موجوده ساخته شده باشه و هر جزئش (کیک و...) از جایی گرفته شده باشه و یا ممکنه لوپ باشه.
    ضمناً ممکنه یک سری صداها توسط سینتی سایزرها و توسط خود تنظیم کننده ساخته شده باشن که بهش میگن صداسازی - یعنی خودتون چیزی که مد نظر دارین بسازید.
    مرحله ی میکس کار هم خیلی مهم و موثره و میشه در این پروسه صداها رو خیلی پرورش داد و یا دست خوش تغییرات مختلف کرد - بعنوان مثال گاهی از یک لید که در یک وی اس تی موجوده استفاده می کنی و با میکس صحیح ، صدا رو طوری تغییر میدی که اگر کسی صدای خام اون لید رو بشنوه نتونه تشخیص بده که صدایی که شما ساختین در اصل همینه که میکس شده - پس این موارد رو در نظر بگیرید و همین عوامل دست به دست هم میده و نمیزاره دقیقاً وی اس تی رو تشخیص بدیم و مهم رسیدن به اون صدایی هست که میخوایم ، حالا با استفاده از هر ابزاری.
    فراموش نکنید که همه چیز آماده نیست و باید گاهی اون چیزی که در ذهن داریم رو خودمون بسازیم.
    موفق باشید.

بارگذاری...