در آمدن صداهای عجیب از مانیتور

شروع موضوع توسط shepeskof ‏21/6/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک در آمدن صداهای عجیب از مانیتور تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. shepeskof

shepeskof عضو سایت

امتیازات:
    +22 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    دوستان سلام !! جدیدا یه مساله ای واسم پیش اومده و اون این هستش که یه مدت که از کار کردن با مانیتور هام میگزره یه صدای عجیب و بسیار بلند انگار میخواد محیط رو خرد کنه ازش در میاد!!! صداشم شبیه به اینه که مثلا شما مانیتور هاتون روشنه و کارت صدا رو خاموش میکنید!!! یه نویزی میندازه توش!!! ماله من این نویز ممتد هستش!!! یعنی 1 یا 2 ثانیه میزنه بعد ول میکنه!!!!

مانیتور هامم hs80 هستش و تازه خریدمشون!!!! نظرتون چیه!؟ تاحالا واسه کسی پیش اومده؟؟؟

2. pedram1366

pedram1366 عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    درود بر شما...بعضی اوقات فرکانس وسایل بیسیم روی امپلی فایر دستگاه شما اثر میگذاره...چیز مهمی نیست...تقریبا تمام امپلی فایرها در برابر فرکانس های بالا مخصوصا موبایل یا ماهواره چنین خاصیتی رو دارند...اگه شک دارید میشه با یه ازمایش ساده شکتون رو برطرف کرد.وقتی که سیستمتون روشنه با موبایلتون ارتباط برقرار کنید ، منظورم و متوجه خواهید شد.

3. Shabahang

Shabahang عضو سایت

امتیازات:
    +107 / 1 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools, wavelab
    دوست عزیز مشکل شما از نویز برق منطقه هست ، در واقع سیم کشی ساختمان شما یا قدیمیه یا اینکه بر اساس اصول صورت نگرفته ، کاری که شما میکنید اینه :
    برق پشت مانیتورهاتون رو از پریز جدا بگیرید .....یعنی اگر سه راهی وصل کردید و برق سیستم و مانیتور از یه جا تامین میشن جدا کنید، ترجیحا دو تا مانتیور نسبت به سیستم و هر چیز دیگری جدا باشند . قطعا مشکلتون حل خواهد شد

4. shepeskof

shepeskof عضو سایت

امتیازات:
    +22 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    من اتاقم یدونه پریز برق داره!!! چه کار کنم!؟ آیا میتونم فقط مانیتور هامو با کیس و lcd رو به سه راهی بزنم باقی رو جدا کنم؟؟؟

5. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    چند حالت میتونه مفروض باشه اول اینکه در سیم کشی اتاقتون جریان برق با رفتن به اتاقهای دیگه سر راهش لوازم پر مصرفی مثل یخچال و یا کولر داشته باشه. دوم اینکه ( بیشتر شکم روی اون هستش ) کابلهاتون مشکل دارن. گاها مشکل در کابلها و مرغوب نبودن اونها و یا کانکتورها ( فیشها ) میتونه برای زمان کوتاهی شارت و اتصالی ایجاد کنه. یکبار کابلها رو عوض کنید و از کابل بهتر استفاده و تست کنید.

6. shepeskof

shepeskof عضو سایت

امتیازات:
    +22 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    دوستان فهمیدم مشکل چی بود!!! یه پنکه سر راه بود!!! که نویز های لعنتی رو مینداخت!!! تو جیگر های من!!!! ممنون از همگی!!! ولی نمیدونم!! این دیگه چه نویزی هست که تصویرمو میلرزونه!!!!

7. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    بنده هم عرض کردم اتصالات برق قبل و بعد از سیستمون رو بررسی کنید. حتی اگه از دیمر هم استفاده میکنید این مورد پیش میاد. که روی پنکه ها هم نوعی دیمر برای کم کردن و زیاد کردن سرعت چرخش اون هستش که نویز ایجاد میکنه.

بارگذاری...