درخواست guitar fx box3 full version

ham-rock

هنرمند
23/8/09
63
1
0
بندرعباس
با سلام به همه اساتید

من برای افکت گیتارم از guitar ring 3 استفاده میکنم ولی تعریفتguitar fx box رو خیلی شنیدم و خیلی دوس دارم امتحانش کنم.اگه کسی لینکی ازش داره بذاره ممنون میشم.راستی من یه مشکل دارم تو برنامه هر کار میکنم افکت اینسرت نمیده مثلا من guitar ring رو اینسرت میزارم تو Nuendo افکت موقع رکورد عمل نمیکنه ولی بعد رکورد وقتی play میکنم میبینم صدای گیتار افکت گرفته!اگه میشه راهنمایم کنید.:smile (2):

30/7/09
267
478
63
شماره 14
با سلام به همه اساتید

من برای افکت گیتارم از guitar ring 3 استفاده میکنم ولی تعریفتguitar fx box رو خیلی شنیدم و خیلی دوس دارم امتحانش کنم.اگه کسی لینکی ازش داره بذاره ممنون میشم.راستی من یه مشکل دارم تو برنامه هر کار میکنم افکت اینسرت نمیده مثلا من guitar ring رو اینسرت میزارم تو Nuendo افکت موقع رکورد عمل نمیکنه ولی بعد رکورد وقتی play میکنم میبینم صدای گیتار افکت گرفته!اگه میشه راهنمایم کنید.:smile (2):
سلام!
اگه منظورت اینه GuitarFX 3.04
اینجا
کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
من guitar ring رو اینسرت میزارم تو Nuendo افکت موقع رکورد عمل نمیکنه ولی بعد رکورد وقتی play میکنم میبینم صدای گیتار افکت گرفته!ا
اين مشكل بدليل اينكه مونيتورينگ fx برنامه نئوندو شما روشن نيست.
اگه روشنش كنيد موقع اجرا كردن هم صداي افكت رو ميشنويد.

ham-rock

هنرمند
23/8/09
63
1
0
بندرعباس
من هر چی گشتم مونيتورينگ fx پیدا نکردم کجای برنامه ست میشه یه کم راهنمای کنید ممنون میشم امید جان

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
معمولا اين آپشن خودبخود بايد فعال باشه و اگه نيست احتمالا بايد برنامه تون رو به حالت پيش فرض برگردونين.
من به اين صورت كار ميكنم.:

فایل های ضمیمه

• 694.8 KB نمایش‌ها: 30

End_Up99

Banned
13/12/11
65
125
0
30
همدان
سلام، ميشه لطفاً يه لينك ديگه از اين برنامه بزارين؟
اگه امكانش هست ورژن فولشو بزارين، چون من هرچي گشتم فقط به صورت 30 روزه بود
يا اگه نشد حد اقل كرك يا پچ هم براش بزارين
ممنون