درخواست ez drummer

10/3/10
65
15
8
تهران
با سلام خدمت دوستان
من ez drummer complete رو دارم تمام اکسپنشن ها سالم اند اما متاسفانه خود برنامه نصب نمیشه و ایراد داره پیغام میده که فایلی به نام dummy وجود نداره لطفا اگر یک همچین فایلی وجود داره و من پیغام خطا رو درست متوجه شدم اون رو برام بذارید واگر نه خود برنامه رو بدون اکسپنشن برای xp قرار بدید

ممنونم

10/3/10
65
15
8
تهران
تشکر میکنم ولی منظورم اینستلر نبود در پوشه program files مربوط به این برنامه فایل هایی باید باشه که من ندارم

هنگامی که وارد برنامه میشوید به جز فایل exe دو پوشه به نامهای program files و EZHOME وجود داره که در هردوی این پوشه ها فایلی به نام midi هست که من به علت بروز اشکال هنگام extract شدن محتویات این دو پو شه را که در هنگام نصب ضروریه رو ندارم لطفا این دو فایل midi رو برام قرار بدید

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
سلام به همگی.
آقا من این برنامه رو نصب کردم هیچ مشکلی هم موقع نصب به وجود نیومد ولی اصلا فایل exe نداره آخه من چجوری اینو الان اجرا کنم تو رو خدا کمکم کنین اعصابم داره داغون میشه.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
آقا من این برنامه رو نصب کردم هیچ مشکلی هم موقع نصب به وجود نیومد ولی اصلا فایل exe نداره آخه من چجوری اینو الان اجرا کنم تو رو خدا کمکم کنین اعصابم داره داغون میشه.
باید اون رو در برنامه هایی مثل سونار نئوندو .. کیوبیس و یا اف ال باز کنید.
stand alone نیستش.

منم مشکلم حل شد فقط مساله ای که هست من دو روز با سونار ez drummer رو اجرا کردم ولی حالا دیگه نمیاره انگار اصلا فایل dll اونو نمیشناسه میدونین مشکل از کجاست؟ دو بار هم برنامه رو پاک و دوباره نصب کردم مشکل حل نشد.

4/5/10
5
0
0
سلام من کل برنامه رو دانلود کردم اما اصلا نمیتونم اینستال کنم با این اینستالر‌ها تست کردم نشد می‌شه راهنمای کنید