درخواست Dongle Hypersonic 2 H2o & ،The Grand II Crack Setup

شروع موضوع توسط fagott ‏4/3/11 در انجمن VST Instruments

تاپیک درخواست Dongle Hypersonic 2 H2o & ،The Grand II Crack Setup تالار VST Instruments در persian-music.org.

1. fagott

fagott عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    باز هم سلام دوستان اين بار تمام فايل هاي setup vstهام با ويروس آلوده شد و ديگه باز نميشه مي خواستم خواهش كنم اگر كسي اين 2 crack setup رو داره برام بزاره.:smile (9):
    در صورت امكان اگه كسي هست كه اين 2 تا رو نصب كرده و كرك كرده باشه لازم نيست setup كامل رو up كنه و فقط پوشه مورد نظر Uploadبشه كفايت ميكنه !
    x://Syncrosoft/POS
    منظور از x درايوي است كه نرم افزار Syncroبر روي آن نصب شده_ضمنا كل پوشه مورد نظر است نه فقط فايل هاي داخلش!!!!!!!!!

2. امین نورالهی

امین نورالهی مدیر تالار دانلود تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +2,539 / 0 / -0
    سلام
    ستاپ های شما به احتمال زیاد هیچ مشکلی ندارن چون NOD 32 سیستم من هم جدیدا اونها رو به عنوان ویروس میشناسه، نمیدونم با چه آنتی ویروسی کار می کنید ولی میتونید از طریق گزینه Restore هرچی که پاک شده رو برگردونید.

3. fagott

fagott عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوست عزيز من با توجه به اينكه ميدونم setup ها قطعا از كار افتاده و ديگه قابل استفاده نيست گفتم كه كسي فايل جديد آپ كنه!
    ويروس چند تا از فايل درون exeرو پاك كرده و setup امكان اجرا نداره.آنتي ويروسم هم kaspersky internet security 2011 آپديت شده و اكتيو هست ولي خودش هم توسط ويروس آلوده شده_ چرا؟ چون ويروس Explorer.exe,Rounce.exeكه در واقع هسته ي اصلي ويندوز رو تشكيل ميدن آلوده كرده و kasper چون از اون 2تا براي گشتن فايل ها استفاده ميكنه ، نقش همه كاره و هيچ كار رو بازي ميكنه! در چنين حالتي نه تنها مشكل بر طرف نميشه بلكه تمام فايل هايسالم رو هم كه ميگرده آلوده ميكنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    در ضمن به شما دوست عزيز توصيه ميكنم در صورتي كه مشكل نرم افزار داشتيد،اول عيب يابي رو از خود ويندوز شروع كنيد!!!!!
    سوال هم داشتيد در خدمتم

بارگذاری...