درخواست کمک در مورد پاک کردن ویروسها

شروع موضوع توسط hameddavari83 ‏3/8/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک درخواست کمک در مورد پاک کردن ویروسها تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. hameddavari83

hameddavari83 عضو سایت

امتیازات:
    +129 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, reason
    با عرض سلام خدمت همه اساتید
    من دیدم جای یه تاپیک ویروس کمه گفتم بذارم که هم خودم استفاده کنم که بدجوریم نیاز مند کمک شما دوستان هستم هم بقیه عزیزان . همگی دچار این مشکل ویروسی شدن
    سیستم ومخصوصا کیجن های وی اس تی ها . ویروسها هم که به سرعت نور تکثیر میشن و بقیه فایلهای exeرا الوده میکنند و کمکی که من از دوستان میخوام اینه که چطور میشه از شر این ویروسها خلاص شد دوستان لطف کنند راه حلهایی مثل فرمت هارد ویا اف دیسک ونصب مجدد ویندوز را ندهند چون بیچاره میشم اگه ب خام این همه برنامه و وی اس تی را دوباره نصب کنم. اینم بگم که من روی سیستمم همیشه انتی ویروس اپدیت شده نود 32 را دازم و نمیدونم این ویروسها از کجا واردمیشوند .
    در مورد ویروسها که با پسوندهای Virut.NBU virus
    Virut.NCF Virus
    هستند ودر نود 32 بااین ویژگیها شناسایی شدن که روی فایلهایexe win 32جا خوش کردند از دوستان تقاضا دارم که به یاریم بیان وکمکم کنند میدونم که این مشکل رو همه دارند
    قول میدم مشکلم حل شه کتاب اموزش کیوبیس را که فارسیم هست اسکن کنم و واسه دانلود در اختیار دوستان قرار بدم البته کوچکترین کاریست که میتونم انجام بدم
    سیستم عاملم هم ویندوز اکس پی هست

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏3/8/10
  2. Masoud.abtin

Masoud.abtin عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
بارگذاری...