درخواست کمک در مورد دستگاه دی جی m audio torq

2/3/10
104
19
18
مرز بازرگان
سلام دوستان با تعریفی که دوستان توی سایت از دستگاه m audio torq xponent کردند ، حدودا دو هفته پیش یکی خریدم .از دوستان اگه کسی از این دسگاه داره ممنونش میشم یه ذره کمکم کنه ( یه چند تا سوال در مورد تکنیکاشو قطعاتشو اینا دارم ) .
بازم ممنون

samandar

عضو سایت
23/3/11
775
290
63
ایران
دوست عزیز چند گرفتید و برای
چه کاری گرفتید؟ایا از این راه درامد هم میکنید یا برا تفریح گرفتید فقط؟؟؟

3/1/12
3
0
0
تهران
دوستان من میخوام یه M-Audio Torq Xponent بگیرم . میخواستم بدونم به جز این دستگاه و یه لپتاپ دیگه چه چیزی برای کار کردن در حد معمولی (مهمونی حداکثر 100نفره) لازم دارم ؟؟(البته به جز رقص نور و باند)

2/3/10
104
19
18
مرز بازرگان
چون خود دستگاه میکسر داره اگه باندو آمپلی فایر داشته باشی تقریبا دیکه هیچی .اگه مشکلی باش داشتی در خدمتم .

milad80

عضو سایت
29/10/11
34
10
8
یزد
باعرض سلام میشه از آرارات جون دوستان دیگه یه توضیح مختصری در مورد دستگاه دیجی و کارشون و چه مهاریی باید داشته باشی که با این دستگاه کار کنی ممنون میشم

ببینید دوستان عزیز، من بحث در رابطه با اجرای زنده dj رو دارم اینجا......

. غیر از فن کار کردن با یک پلیر dj، ذوق و سلیقه از همش مهمتره.
بهترین djها همیشه آماده ی این هستن که جو مجلس رو توی دست بگیرن و بدونن که مخاطب، چی میخواد....!

این موضوع خیلی مهمه که شما یه سلکشن درجه یک باشین تا بتونید آهنگ ها رو با هم میکس کنید و مخاطب رو غافلگیر کنید.
توی هر مجلسی نصبت به محیط، فرهنگ، تیپ و ...... این موضوع متغیره که هر جوی چه سبک آهنگ هایی رو دوست دارن و شما باید بتونید درک و اجرا کنید.

یکی از مسائل مهم دیگه در مورد dj، نورپردازی و ساخت یک محیط صمیمانه واسه مهمون ها و یک ارتباط اجتماعی با کل جمع، از کوچیک تا بزرگ هست.

غیر از این، بحث برمیگرده به سخت افزار و وسائل ملزومه، که اون یک مسئله ی جداست.

2/3/10
104
19
18
مرز بازرگان
دوستان اگه امکانش هست راهنمایی کنید.

من بین این دو مدل موندم کدومشو بگیرم..............!

numark n4 4-deck digital dj controller and mixer
مشاهده پیوست 6837
یا
M-Audio Torq Xponent
مشاهده پیوست 6836
سلام
من خودم Maudio torq xponet دارم .اول باید بدونم چی از یه دستگاه دی جی میخواین. این دستگاه بانکش خود لب تایتونه و نیازی به viny یا cd ندارین . چند تا افکت پیش فرض داره که قابلیت افزودن افکت های جدید رو داره . اینی که من دارم طراحی آمریکا و ساخت چینه البته فعلا که مشکلی باش ندارم . فقط قسمت اسکرچ دستگاه تنطیمات اولیش زیاد حساس نیس و زود نا امید نشین . میشه تو برنامه ای که خود دستگاه داره حساسترش کرد . بهترین برنامه ای که با این دستگاه کاملا هماهنگه خود torq xponnte ‌ خودتون هم به این نتیجه خواهید رسید . در کل نسبت به قیمتی که داره دستگاه خوبیه . اگه سوالی داشتین در خدمتم :smile (35):

27/11/15
3
1
1
28
سلام
چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
1.این دستگاه رو از کجا میتونم گیر بیارم؟
2.قیمت دقیقش چنده؟
3.اگر مدل های مشابه این رو معرفی کنید ممنون میشم