درخواست کمک برای فراگیری کیبورد

شروع موضوع توسط Nima Golestan ‏17/8/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک درخواست کمک برای فراگیری کیبورد تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +319 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    این کتاب تویه اکثر آموزشگاها یا تدریس و یا به هنرجو ها پیشنهاد میشه . هم خود آموز هست و هم اینکه میتونید با کمک استاد پیش برید . با توجه به اینکه شما بییر رو کار کردید برای کار کردن با این کتابها نباید مشکلی داشته باشید . کتاب 3 رو تموم کنید تازه متوجه میشید دارید چیکار میکنید :) کتاب خلی جالبیه . رفته رفته با تنوع های زیادی که داره و با معروفترین و عامیانه ترین موسیقیهای محلی غربی و ... که طی آموزشها دیده میشه , اون حس خسته کنندگی رو نسبت به کتابهای دیگه از بین میبره و انگیزه ای برای ادامه دادن به شما میبخشه .

2. ashkan.meteora

ashkan.meteora عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    ببخشید این سوال تکراری رو می پرسم! می دونم به پشتکار بستگی داره. ولی خوب با تمرین 5,6 ساعت در هفته حداقل و حداکثر چقد طول میکشه جلد 3 رو تموم کرد؟ نمی دونم چرا ترتیب پست ها به هم خورد!

3. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +319 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    اگه روزی نیم ساعت براش وقت بزارید ممکنه در عرض کمتر از 2 ماه سه جلد رو تموم کنید . من خودم برای هنر جوهام از این کتاب استفاده میکنم و آمار پیشرفت و پسرفت رو کاملا میدونم :)

4. ashkan.meteora

ashkan.meteora عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    ممنونم واقعا! توروخدا ببخشید زیاد سوال می کنم این که فرمودین بصورت خودآموز میشه یاد گرفت یعنی نحوه انگشت گذاریو تکنیکو.... اینا بصورت واضح توش گفته شده؟ در ضمن میشه اینترنتی این کتابها رو تهیه کنم؟ بنده تهران نیستم. واقعا ممنونم

5. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +319 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    نه خواهش میکنم آقا اشکان . بله به صورت خود آموز تمام تکنیک های نوازندگی اعم از انگشتگذاری صحیح و حالت های دست چپ و راست و ... توضیح داده . حتی در طول آموزش با این کتاب ؛ تقریبا اوایل جلد چهار ، شما با آهنگسازی و هارمونی و ... هم آشنا میشید . این کتابها نه تنها کیبورد نوازی رو آموزش میده بلکه در آخر متوجه میشید دریچه ای براتون باز شده به سمت حرفه ای ها در موسیقی :) در نتیجه تمام مبانی موسیقی رو شما میتونید از این 6 جلد کتاب آموزش ببینید . خرید اینترنتی هم باید باشه .

6. ashkan.meteora

ashkan.meteora عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    سلام دوستان.وقت همگی بخیر. خواستم بدونم یه مرجع خوب برای یادگیری کیبورد چیه؟ من خودم یه مدت پیانو کار می کردم و کتاب Beyer رو تموم کردم. ولی یه مدته ساز نمی زنم. می خوام کیبورد بزنم چون به نظرم بیشتر به دردم میخوره. ولی براساس کتابهایی که تو بازار هست باید آهنگهای پاپ قدیمی ایرانی رو بزنی. در حالی که من می خوام در راستای سبکم( بیشتر Uplifting Trance و House) نوازندگیمو ارتقا بدم. خواستم بدونم کدوم مرجع به نظر شما برام بهتره؟ در ضمن من اجرای زنده نمی خوام و فقط برای آهنگسازی می خوام. خیلی خیلی ممنون.

7. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +319 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    6 جلد کیبورد نوازی اثر آکسل بنتین . شما میتونید از این کتابها استفاده کنید

8. ashkan.meteora

ashkan.meteora عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    میشه بصورت خودآموز یاد گرفت؟ چون معمولا اساتید کتابهای دلخواه خودشونو تدریس می کنن. در ضمن دانلود کنم یا تو بازار هست؟ بعد از چند جلد آدم به سطح نسبتا مناسبی می رسه؟با توجه به اینکه من Beyer رو کار کردم و تئوری و آکوردو.... بلدم. خیلی خیلی ممنون

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏17/8/11
  9. masoud16a

masoud16a عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    این کتابی که گفتید "6 جلد کیبورد نوازی آکسل بنتین " برای شروع از صفر هم مناسبه؟

10. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +319 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    بله 100% . من هنوز هیچ منبع آموزشی کیبورد از این بهتر ندیدم . کامل و پر محتوا

11. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    همونطور که نیما جان فرمودن فعلا بهترین کتابها همین مجموعه هستش و در نهایت شما میتونید با سبکهای موسیقی هم کمابیش در این کتابها آشنا بشید و بسیار هم ساده وروان توضیح داده شده

بارگذاری...