درخواست کمک برای حل مشکل پالس عجیب در هنگام record و play back

شروع موضوع توسط kianava ‏10/7/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک درخواست کمک برای حل مشکل پالس عجیب در هنگام record و play back تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. kianava

kianava عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, protools
    سلام دوستان عزیزم.

حدود چهار روز پیش یه مشکل عجیبی توی رکوردینگ برام پیش اومد که خواستم ببینم کسی میتونه کمکم کنه؟
    در هنگام ضبط به صورت رندوم بعضی جاها یک صدای پالس کوچک میشنوم که انگار صدا قطع میشه و در طول این پالس چند میلی ثانیه از صدا ضبط نمیشه .حتی اگه در حال رکورد هم نباشم این پالس رندوم لعنتی شنیده میشه ...

کارت صدام 003 factory plus هست که با fire wire به سیستم وصله ویندوز xp sp2 .تموم کابل های میکروفن پری آمپ کارت صوت رو چک کردم مشکلی نداشتن .یعنی کارت صوتو با یک کامپیوتر دیگه تست کردم و خیالم راحت شد که مشکل از pc هست. ویندوز xp service pack 2 داشتم عوض کردم و seven نصب کردم مشکلم حل نشد.کارت 1394 رو روی اسلات pci جاشو عوض کردم. یک کارت 1394 دیگه داشتم اونو وصل کردم.رم های سیستمم رو کامل در آوردم و رم دیگه ای گذاشتم .و خلاصه به هر دری زدم که مشکلشو پیدا کنم نتونستم.ولی تنها چیزی که میدونم اینه که این مشکل ایجاد پالس از نویز و پارازیت نیست بلکه هرچی هست از data transfer هست چون بعضی وقتا که این پالس قوی تره چراغ host روی کارت سریع قطع و وصل میشه.نمیدونم این مشکل میتونه از مادربرد باشه یا نه ؟ البته مادر برد جای دیگه مشکلی نداره.
    با توجه به اینکه دو هفته پیش پاور سیستمم نیمه سوز شده بود و برق سیستم متوالی قطع و وصل میشد (همه چراغها خاموشو روشن میشدن ) تا بعد از چند دقیقه کامپیوتر روشن بشه .ممکنه مادربرد مشکلی براش پیش اومده باشه؟

اگه کسی میدونه مشکل من چطور حل میشه خواهش می کنم راهنماییم کنه ؟؟؟

بارگذاری...