آخرین ارسال‌ها

درخواست کمک برای حل مشکل عجیب و مرگ آور fl studio

5/8/10
33
وقتی پنینگ سازها و صداها رو در مرکز قرار میدم انتظار میره که صداها دقیقا از وسط شنیده بشه
اما در سیستم من و با fl studio ورژن ها بالاتر از 11 اینطور نیست وصدا کمی متمایل به چپ شنیده میشه
حتی وقتی با imager انالیزر چک میکنم به صورت بصری نشون میده که صدا دقیقا وسطه اما از نظر شنیداری خیر !!!
برای مثال صدای kick رو باید حدود 25 درصد به راست پن کنم تا دقیقا از مرکز شنیده بشه
با کیوبیس امتحان کردم این مشکل وجود نداشت

جستجوی زیادی در نت انجام دادم اما ظاهرا کسی به جز من این مشکل رو نداره

از اساتید گرامی کسی دلیل و راه حل این مشکل مرگ افرین رو میدونه ؟
ممنون میشم نجاتم بدید

من از ضبط خونگی صدا میگیرم و کارت صوت و مانیتورینگ ندارم
خروجی هدفون لپ‌تاپ به دورنگ قرمز و سفید
و بارها این اتفاق برای میوفته و با جایگزین کردن فیش‌های ورودی ضبط صوت (یعنی قرمز و سفید) مشکلم حل میشه
حتی آخرین بار ديروز صبح این مشکلو داشتم و هیچوقتم روش کلید نکردم که بخاطر چی میتونه باشه
یعنی الان پست شمارو دیدم تازه بهش دقت کردم که چرا این مشکل واسه من اتفاق میوفته
واقعا عجیبه
چون با اون تجربه ای که در مجلس رفتن و صدا گرفتن دارم ،طی این سالها هیچ وقت مشکل مشابهی در سیستم صوت مجلس برام نیوفتاده و

11/12/18
20
29
وقتی پنینگ سازها و صداها رو در مرکز قرار میدم انتظار میره که صداها دقیقا از وسط شنیده بشه
اما در سیستم من و با fl studio ورژن ها بالاتر از 11 اینطور نیست وصدا کمی متمایل به چپ شنیده میشه
حتی وقتی با imager انالیزر چک میکنم به صورت بصری نشون میده که صدا دقیقا وسطه اما از نظر شنیداری خیر !!!
برای مثال صدای kick رو باید حدود 25 درصد به راست پن کنم تا دقیقا از مرکز شنیده بشه
با کیوبیس امتحان کردم این مشکل وجود نداشت

جستجوی زیادی در نت انجام دادم اما ظاهرا کسی به جز من این مشکل رو نداره

از اساتید گرامی کسی دلیل و راه حل این مشکل مرگ افرین رو میدونه ؟
ممنون میشم نجاتم بدید
یه بار اف ال رو ریستارت کنین.

بالا