آخرین ارسال‌ها

درخواست کرک ریزن ۷

projektnoire

هنرمند
عضو سایت
6/2/17
449
23
با سلام.

نرم افزار ریزن ۷ رو دانلود کردم و متاسفانه در سایت های فارسی نتونستم کرک مناسبی گیر بیارم. در تورنت ها هم بیشتر کرک نسخه ۵ رو میشد پیدا کرد.

آیا از دوستان کسی کرک این نسخه رو داره؟

pe32_64

کاربر با تجربه
عضو سایت
21/8/11
1,811
تهران
با سلام.

نرم افزار ریزن ۷ رو دانلود کردم و متاسفانه در سایت های فارسی نتونستم کرک مناسبی گیر بیارم. در تورنت ها هم بیشتر کرک نسخه ۵ رو میشد پیدا کرد.

نسخه 5 به بعد کرک نشدن

pe32_64

کاربر با تجربه
عضو سایت
21/8/11
1,811
تهران
احتمالا .یا اینکه نسخه ای رو خریداری کنید.محدودیتش رو اطللاع دقیق ندارم، برا اطمینان بیشتر به سایت propellerheads مراجعه کنید.
پس الان باید از دمو مد استفاده کنم؟ محدودیتش جز این که Open نداریم دیگه چی هست؟

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,203
"
The demo versions of Reason and Reason Essentials are fully functional and has all the content of the full version, the only limitation is that you can't open song files, export them to audio or use Rack Extensions."

پس نمیتونی open بکنی, export بکنی و از Rack Extensions استفاده بکنی. برای ۳۰ روز هم میتونی استفاده بکنی.

saeid.mgh

هنرمند
9/4/19
16
32
تهران
پس الان باید از دمو مد استفاده کنم؟ محدودیتش جز این که Open نداریم دیگه چی هست؟
سلام دوست عزیز .میشه لطف کنی لینکی از ریزن 5 که کرک معتبر و خوبی داره معرفی کنین. به خدا انقدر دان کردم و کار نکرده خسته شدم. الانم یه نسخه لیمیتد دارم که تقریبا بلا استفادس برام. یک دنیا ممنون میشم.فقط یه لینک بدین

با سلام.

سلام
ریزن 6 کرکش هست ولی هنوز کرک هفتش نیومده البته یه راه است که خودتون براش کرک بسازید که کار سختیه!
(احتمال90درصد میشه کرکشو ساخت)

سلام دوست عزیز .میشه لطف کنی لینکی از ریزن 5 که کرک معتبر و خوبی داره معرفی کنین. به خدا انقدر دان کردم و کار نکرده خسته شدم. الانم یه نسخه لیمیتد دارم که تقریبا بلا استفادس برام. یک دنیا ممنون میشم.فقط یه لینک بدین
سلام اگه پیداکردم برای شما لینکو سریع میزارم

saeid.mgh

هنرمند
9/4/19
16
32
تهران
سلام
ریزن 6 کرکش هست ولی هنوز کرک هفتش نیومده البته یه راه است که خودتون براش کرک بسازید که کار سختیه!
(احتمال90درصد میشه کرکشو ساخت)
اقای فریدون عزیز اگه 6 کرکش هست از کجا میتونم تهیه کنم. لینکی چیزی.؟ اگه داری ممنون میشم.
من رشتم کامپیوتره اگه همون راه سخت هم یه توضیحاتی چیزی البته آماده داشته باشه میتونم.
در هر صورت ممنونم دوست عزیز...

بالا