آخرین ارسال‌ها

درخواست کتاب تمام آکوردهای پیانو به صورت تصویری با انگشت گذاری

samandar

عضو سایت
23/3/11
751
ایران
درود بر شما
چند سال پیش کتابی رو از اینترنت دانلود کردم به زبان اصلی بود و تمام آکوردها و گام های پیانو رو به صورت تصویری اونم هم تصویر انگشت گزاری تمام آکوردها و گام ها رو داشت.کتاب تقریبا حجیمی بود.شوربختانه همون چند سال پیش پرینت که کرده بودم فروختم به یکی.الان به شدت به این کتاب نیاز دارم.شوربختانه نامش هم فراموش کردم.لطفا این کتاب رو که به صورت پی دی اف هست برای دانلود بگزارید.تاکید میکنم تصویر انگشت گزاری هر آکورد روی شستی های پیانو رو دونه به دونه داشت.

samandar

عضو سایت
23/3/11
751
ایران
منظورت این کتابه (ضمیمه):
نه استاد اونی که من میگم خیلی صفحاتش زیاده و برداشته هر آکورد رو به صورت تصویر دست روی شستی های پیانو که انگشت گزاری کرده عکس گرفته برای تمام آکوردها شکل دست انسان روی شستی های پیانو رو داره..تو نت هست ولی من هرچی گشتم نمیدونم چرا پیدا نمی کنم.!:cry::notworthy::notworthy:

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,594
53
.
نه استاد اونی که من میگم خیلی صفحاتش زیاده و برداشته هر آکورد رو به صورت تصویر دست روی شستی های پیانو که انگشت گزاری کرده عکس گرفته برای تمام آکوردها شکل دست انسان روی شستی های پیانو رو داره..تو نت هست ولی من هرچی گشتم نمیدونم چرا پیدا نمی کنم.!:cry::notworthy::notworthy:
من الآن دارم PDF درست میکنم از کوردهای هر درجه که انگشت گذاری ها هم توش مشخص شده. ولی نه با عکس دست. فکر کنم امروز بتونم تمومش کنم. تموم شد میذارم اینجا شر میکنم.

بالا