درخواست پلاگین auto tune با فرمت aax جهت استفاده در پروتولز

سلام دوستان لطفا هر کی این پلاگین رو داره ممنون میشم قرار بده برای استفاده پروتولز 10 به بالا میخام 64 بیتی هست
و اگر ایزوتوپ 5 هم با همین فرمت بود ممنون اگر برام ارسال کنید
من هر جا رو گشتم نتونستم چیزی پیدا کنم تو ایران فقط دارن با فرمت dll کار میکنن :frown:

• عالیه!
واکنش‌ها: Soheil Monfared

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,358
2,209
113
35
Vengeance Land
soheil0monfared.bandcamp.com
سلام دوستان لطفا هر کی این پلاگین رو داره ممنون میشم قرار بده برای استفاده پروتولز 10 به بالا میخام 64 بیتی هست
من هر جا رو گشتم نتونستم چیزی پیدا کنم تو ایران فقط دارن با فرمت dll کار میکنن :frown:

ورژن 4و 5 نسخه ی RTAS اش رو دارن...
میشه روی پروتولز استفاده کرد..;) اگه اشتباه نکنم
میگم فک کنم چون پروتولز های نسخه های قدیم RTAS ساپورت بودن و ورژن های جدیدم باید ساپورت کنن...;)

+ میتونی با TransVST پلاگیناتو تبدیل به AAX کنی...;)

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,247
10,427
113
54
.
دوست من، استفاده از dll ارتباطی به ایران و غیر ایران نداره! کلاً در دنیا یوزرهای پروتولز در استودیوهای خانگی بسیار در اقلیت هستند. آمار استودیوهای خانگی نسبت به استودیوهای بیزنس هم چندین برابر هست. حال نه فقط در ایران، بلکه در تمام دنیا. بنابر این استفاده کننده ی dll در آمار بالا خیلی طبیعیه. پروتولز بیشتر مورد استفاده ی استودیوهای بیزنس هست. گرچه خیلی از استودیوهای بیزنس هم حتی از پروتولز استفاده نمیکنند:

kytdktfg.jpg

شما با استفاده از jBridge هم میتونی برای کانورت dll به Rtas یا AAX استفاده کنی.

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

دوست من، استفاده از dll ارتباطی به ایران و غیر ایران نداره! کلاً در دنیا یوزرهای پروتولز در استودیوهای خانگی بسیار در اقلیت هستند. آمار استودیوهای خانگی نسبت به استودیوهای بیزنس هم چندین برابر هست. حال نه فقط در ایران، بلکه در تمام دنیا. بنابر این استفاده کننده ی dll در آمار بالا خیلی طبیعیه. پروتولز بیشتر مورد استفاده ی استودیوهای بیزنس هست. گرچه خیلی از استودیوهای بیزنس هم حتی از پروتولز استفاده نمیکنند:

مشاهده پیوست 177257

شما با استفاده از jBridge هم میتونی برای کانورت dll به Rtas یا AAX استفاده کنی.

بله حق با شماست منظور من از سایت هایی بود که تو زمینه ی دانلود وی اس تی و پلاگین داخل ایران هستن
سایت های خارجی هم که عملیات غیر ممکن هست دانلود کردن ازش
[doublepost=1524703112,1524703070][/doublepost]
ورژن 4و 5 نسخه ی RTAS اش رو دارن...
میشه روی پروتولز استفاده کرد..;) اگه اشتباه نکنم
میگم فک کنم چون پروتولز های نسخه های قدیم RTAS ساپورت بودن و ورژن های جدیدم باید ساپورت کنن...;)

+ میتونی با TransVST پلاگیناتو تبدیل به AAX کنی...;)
این نرم افزار رو دارم فقط چون این پروتولز 64 بیتی هست باید پلاگین های 64 بیت رو تبدیل کنم ؟

• عالیه!
واکنش‌ها: Soheil Monfared

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,358
2,209
113
35
Vengeance Land
soheil0monfared.bandcamp.com
بله حق با شماست منظور من از سایت هایی بود که تو زمینه ی دانلود وی اس تی و پلاگین داخل ایران هستن
سایت های خارجی هم که عملیات غیر ممکن هست دانلود کردن ازش
[doublepost=1524703112,1524703070][/doublepost]
این نرم افزار رو دارم فقط چون این پروتولز 64 بیتی هست باید پلاگین های 64 بیت رو تبدیل کنم ؟
کلا این نرم افزار مبدل DLL به AAX هستش...;)
حالا 32 64 رو طبق نرم افزار باید راجبش تصمیم بگیری...