آخرین ارسال‌ها

درخواست پلاگین های اکو دادن به وی اس تی ها

13/1/18
24
27
سلام

تشکر از مدیریت به خاطر تم زیبای انجمن

بعضی از وی اس تی ها خودشون صدای اکو دارن و بعضی ها ندارن. اونایی که خودشون دارن اون چیزی نیست که ما می خواهیم و اونایی که ندارن با پلاگین های اف ال خیلی سخته درست کردنش و بعضی وقت ها نشدنیه مخصوصا اینکه اصلا بلد نیستم با هاش کار کنم. تو بعضی وی اس تی ها اینو delay میگن و تو بعضی اکو دادن ولی تو زبان معمول اکو دادن میگیم. می خواستم اگه ممکنه بهترین پلاگین های اکو دادن و delay دادن به وی اس تی ها رو معرفی کنید و یا برای دانلود قرار بدید طوری که همه انواع رو در بر بگیره و از قبل اون اکو ها یا delay های مهم و کاربردی رو داشته باشه که توی همه آهنگ ها به کار میره و نیاز نباشه که به صورت دستی تنظیم کنیم ولی اگه دکمه تنظیم داشته باشه موردی نداره. گزینه های پیش فرض اف ال اصلا جالب نیست و اونی نیست که تو بیشتر وی اس تی ها به کار رفته

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,643
53
.
اگه منظورت از اکو Delay هست، هیچ پلاگینی برای Delay در دنیا نداریم که با یک دکمه بتونه ذهنیت ما رو بخونه و برامون افکت مورد نظر رو اِعمال کنه. با هر برند Delay که کار کنی، خودت باید با توجه به شکل و نوع کاری که انجام میدی پارامترهاشو تعریف کنی.
FL یکی از بهترین ماجولهای Delay رو داره. ولی با این حال شما میتونی Timeless رو هم از فب فیلتر امتحان کنی. و یا Replika از Native Studio.

13/1/18
24
27
منظورم اینه که از قبل یه چیزی مثل preset هایی از انواع delay ها و اکوها داشته باشه و قابلیت تنظیم هم داشته باشه برای حرفه ای ها که من مبتدی از همون ها استفاده کنم.
مثلا توی Fruity Love Philter دو تا پریست زیر رو از قبل داره که کاربردیه

Simple triangle highpass LFO

Simple triangle lowpass LFO

اما قابلیت تنظیم هم داره برای اونایی که بلدن.

اما preset هایی که در delay های اف ال هستن کاربردی نیستن و اونی نیستن که همه جا کاربرد داشته باشن و عمومی باشن. حالا اگه یک کسی یک نوع خاصی از delay می خواست خوب باید خودش بسازه

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,643
53
.
شما همون دو موردی که در پست قبلی گفتم رو امتحان کن، هر دوشون کلّی پریست دارن.

13/1/18
24
27
من هر چی گشتم نتونستم لینک دانلودشون رو پیدا کنم. امکان داره که شما لینک آخرین نسخه کرک شدشون رو برای من قرار بدید. (برای ویندوز 32 بیت)

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,643
53
.
لینک ندارم ولی آپلود کردم از این پایین بخش ضمیمیه دانلود کن. ضمناً مطمئن نیستم که 32 داشته باشن یا نه. من خیلی وقته 32 استفاده نمیکنم.

فایل های ضمیمه

صفحه ما در اینستاگرام

بالا