درخواست پلاگین سخنگو

h@d!_metal

Banned
24/8/09
188
13
0
Sirjan City
سلام اساتید بزرگوار
عذر میخوام به نظرتون پلاگین و یا vst هست که بشه تایپ کنیم و اون واسمون کلمات رو به گوینده تبدیل کنه؟؟ در اف ال این نوع پلاگین وجود داره که میشه تایپ کرد و تبدیل به گوینده کرد اما خیلی ابتدایی و مصنوعی هستش
اگه همچین چیزی وجود داره ممنون میشم کمکم کنید

16/4/09
587
177
0
.::SYNTHTOPIA::.
برنامه Say it یک Speech Synthesizer خیلی ساده هست که به شما Option هایی هم برای کنترل Pitch و Mod و... میده
(این برنامه به صورت stand alone هست)
لینک دانلود:

کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا

h@d!_metal

Banned
24/8/09
188
13
0
Sirjan City
برنامه Say it یک Speech Synthesizer خیلی ساده هست که به شما Option هایی هم برای کنترل Pitch و Mod و... میده
(این برنامه به صورت stand alone هست)
لینک دانلود:

کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا
ممنون و مرسی دوست عزیز
منظورتون از Stand Alone چیه؟؟یعنی اینکه یه برنامه جداست؟؟

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
سلام اساتید بزرگوار
عذر میخوام به نظرتون پلاگین و یا vst هست که بشه تایپ کنیم و اون واسمون کلمات رو به گوینده تبدیل کنه؟؟ در اف ال این نوع پلاگین وجود داره که میشه تایپ کرد و تبدیل به گوینده کرد اما خیلی ابتدایی و مصنوعی هستش
اگه همچین چیزی وجود داره ممنون میشم کمکم کنید
یک زمان من برنامه ای داشتم که اسمشو یادم نیست ولی خیلی پیچیده بود . هر چی باهاش ور رفتم دیدم نمیشه که نمیشه . فقط انگلیسی تایپ میکرد . قبل از ورود به برنامه هم آموزشهایی رو بهتون میده . اگه یه حرف اسپل رو اشتباهی بگید تایپ نمیکنه . دستی تایپ کنید کمتر وقتتون گرفته میشه .

16/4/09
587
177
0
در لینک زیر که مربوط به AT&T میشه میتونید متن رو تایپ و صدای مورد نظرتون رو انتخاب کنید و سپس بر روی کلید Download کلیک کنید تا صدا براتون فرستاده بشه.
دانلود صدای نمونه
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

h@d!_metal

Banned
24/8/09
188
13
0
Sirjan City
مرسی از همه بچه ها اما اونی که من میخواستم هیچکدوم از اینا نبود الا همونی که اقا امید گفتند چون فکر کنم اون چیزی که من میخوام اینقد حجمش هم کم نیست

16/4/09
587
177
0
Vocaloid برای کار Vocal هست کلا تا جایی که میدونم میشه براش Note هم مشخص کرد
چیزی که شما درخوست داده بودید Speech Synth بود.
موفق باشید.