درخواست پلاگین برای در اوردن صدای vocal با بهترین کیفیت.

شروع موضوع توسط snsam ‏24/5/11 در انجمن VST FX Modules

تاپیک درخواست پلاگین برای در اوردن صدای vocal با بهترین کیفیت. تالار VST FX Modules در persian-music.org.

1. snsam

snsam عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    سلام خسته نباشید ازتون خواهش می کنم اگه پلاگینی میشناسید که بشه صدای vocal توی موزیکو رو با بهترین کیفیت در اورد واسه دانلود قرار بدید .ممنون پیشاپیش.

2. Pesar].[Khaleh

Pesar].[Khaleh عضو سایت

امتیازات:
    +54 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, soundforge, wavelab
    قبلا این بحث رو خیلی کردن تو سایت سرچ کنی بد نیست

3. snsam

snsam عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    دوست عزيز ميشه شما يه تاپيکشو معرفى کنيد چون هرچى سرچ کردم چيزى نصيبم نشد.

4. M.Minoo

M.Minoo مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +924 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    مباحثی همچون:
    کار روی وکال- کار روی صدای خواننده-مسترینگ وکال-چطوری صدا روی موزیک بشینه-و......
    دوست گرامی شما در ابتدا باید یک رکورد با گین مناسب و حتی المقدور با اعمال یک کامپرسور مناسب بصورت real time داشته باشید سپس اونو بعنوان یه ساز در مجموعه میکس و در اخرین مرحله میکس قرار میدید و با توجه به مابقی سازها از نظر اکولایز- پن و ولوم تنظیم میکس میکنید البته نگفته نماند که اعمال افکتهایی مانند نویز گیت برای حذف نویزها- دی ایسر برای خذف صدای تیز س و ش و اعمال ریورب مناسب و در صورت نیاز کمی دیلی با توجه به سبک نیز باید اعمال شود اما اکولایز و کامپرس نهایی باید با توجه به مابقی سازها تنظیم شود
    برناه های زیادی توی سایت هست که این اواخر فکر کنم ایزوتوپ نکتار از همشون کاملتره (مجموعه ای شامل اکولایزر- کامپرسور- نویز گیت و و.... وحتی تیون .و..).

5. snsam

snsam عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    دوست عزیز ممنون که جواب دادی اما من می خوام مثلا یه اهنگ از atb که vocal داررو او صدای vocal رو بیرون بکشم .

6. M.Minoo

امتیازات:
    +924 / 0 / -0
    نرم افزار:
    اهان گرفتم وکال ریموور میخوای اما باهاش وکال رو بگیری و بقیه رو حذف کنی
    من یه نرم افزاراز همین سایت گرفتم که توی 5 تا 6 مرحله این کارو میکرد یعنی یه ویزارد داشت که پله پله بهت میگفت که چکار کنی اسمشو یادم نیست خونه نگاه میکنم برات میذارم لینکشو.

7. snsam

snsam عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    ممنون رفیق اگه زودتر اسمشو بگی کمک بزرگی بهم کردی کارم گیره.در ضمن من میخوام صدای vocal رو save کنم و اهنگ حذف شه.

8. Soheyl

Soheyl عضو سایت

شغل :
    آهنگسازی ، تنظیم
    امتیازات:
    +65 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools
    این کارو میتونی با adobe audition انجام بدی ولی زیاد قوی نیست من بهت نرم افزار AV Music Morpher Gold رو پیشنهاد میکنم
    اما اینرو هم یادت باشه نمیتونی به طور کامل این این کارو انجام بدی و تا حدودی میتونی فرکانسهای وکال رو حذف کنی
    winamp هم این امکان رو داره ولی نمیتونی save کنی

9. maradona

maradona عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    کد:
    برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید
    چرا به عنوان ساز؟
    توی ترک ادیو هست مگه اشکالی داره؟ چرا باید به عنوان ساز در ترک اینسترومنت ببریم وکال رو ؟ بعدش چرا آخرین لاین قرار بدیم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

10. M.Minoo

امتیازات:
    +924 / 0 / -0
    نرم افزار:
    توی ترک ادیو هست.
    منظور من از بعنوان ساز اینه که موقع میکس مثل یه ساز بهش نگاه کنی (و نیازی نیست که اونو به ترک اینسترومنت ببری)و دیگه اینکه شما از لحاظ ارنج و چینش ترکها هر جایی میتونی وکال رو قرار بدی اما اعمال میکس اون باید در اخرین مراحل میکس انجام بشه و معمولا هم وکال رو اون ترکهای اخر میذارن
    شما تمام ترکهاتونو میچینید و از پایه یعنی اجزای درام شروع میکنید اول کیک بعد اسنار و ........بعد باس بعد ملودی اصلی و بعد اکوردها و ارپز ها و .....و در پایان وکال.
    یعنی اول کیک رو solo میکنی مقدار ولوم اونو تنظیم میکنیو اعمال میکس رو روی اون انجام میدی بعد اجزای بعدی تک تک سولو شده(یعنی به سولوی قبلی اضافه میشن تا هم ترک قبلی شنیده بشه و هم ترک جدید که سولو کردی) و همین کارو برای اونا انجام میدی تا اخر که میرسی به وکالو با اونم مثل بقیه سازها برخورد میکنی
    در تمامی موارد باید توجه داشته باشی که شدت ولوم صدا به صفر دسیبل نرسه و حتی کمتر از اون هم باشه
    اعمال اکولایزر- پن بندی- کامپرسو... نیز بصورت همزمان برای هر ترک باید انجام بشه.

11. maradona

maradona عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنونم از توضیحاتتون
    من همیشه همین مشکل رو دارم وقتی ولوم صدا به صفر نرسه و کلیپ نشه اما ولوم نهایی آهنگ خیلی کم هست و هرچقدر هم از ماکسیمایزر آخر سر استفاده کنم تا یه حدی میتونم ولوم رو بالا ببرم و بیش از اون کیفیت خراب میشه و راه نمیده ، در حالیکه وقتی آهنگها و آلبومهای حرفه ای خوانندگان داخلی و خارجی رو که گوش میدم و مقایسه میکنم ولومشون خیلی بالاست اما آهنگ من از کم بود ولوم رنج میبره
    نمیدونم کجای کارم مشکل دارم تمام مراحل میکس رو هم سعی میکنم درست رعایت کنم اما وقتی صدا صفر یا زیر صفر دسیبل باشه توی خروجی نهایی با هزار تا ماکسیمایزر هم دیگه درست نمیشه و فقط تا یه حدی بالا میره
    نمیدونم فقط من این مشکل رو دارم یا افراد دیگه ای هم به این مشکل کم بودن ولوم آهنگشون برخوردند

12. Mr.Melody

Mr.Melody عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:

13. Mr.Melody

Mr.Melody عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار: