درخواست پلاگین برای اجرای آکوردها

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
589
374
63
شیراز
سلام.دوستان آیا پلاگینی هست که کار آکورد کیبورد (ارگ) رو انجام بده.یعنی جوری باشه که وقتی دستمون رو از کلاویه بر میداریم آکورد قطع نشه....!؟هست همچین چیزی؟
البته اگر قابلیت لینک شدن به پلاگینهای دیگه برای استفاده از صداهای آهنها هم داشته باشه خیلی جالب خواهد بود.
با تشکر.

Porya

Gold User
16/10/09
623
287
43
رشت انجلس
سلام

توی arpeggiator ریزن یه گزینه هست (یادم نیست الان دقیق) که اگه فعالش کنین بعد از برداشتن دست هم ارپژ ادامه پیدا میکنه .

به صورت vst اگه منظورتونه اتفاقا من هم دنبالشم اگه کسی سراغ داره لطفا معرفی کنه .
فکر کنم اگه باشه باید جز پلاگین های میدی باشه .

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
نرم افزار های زیادی هستند که این کار رو انجام میدم . مثلا یکی از اونا Virtual Basist و یا Broomstik Bass و ...

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
589
374
63
شیراز
ممنون ولی دنبال یه برنامه ام که بتونه بفرض به وی اس تی های دیگه لینک بشه تا از صداهای سینت های دیگه هم استفاده کنم.

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
خوب اگه منظورتون رو درست متوجه شده باشم فکر کنم شما بعد از رکورد کردن توی ترک همین باس اون ترک رو کپی کنید توی یه ترک دیگه و یه صدای دیگه بهش نسبت بدید مشکلتون حل میشه . :smile (75):

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
589
374
63
شیراز
ببخشید نیما جان من منظورمو بد توضیح دادم.
برای اجرای زنده منظورم هست.البته ویژوال بیسیت رو ندارم ولی با ویژوال گیتاریست هم ظاهرا کوردها رو بصورت لوپ هم اجرا میکنه ولی متاسفانه از لحاظ تنوع صدا محدود هستیم.