آخرین ارسال‌ها

درخواست همکاری (ترانه سرا)

• شروع کننده موضوع Light
  • تاریخ شروع
9/9/14
72
22
سلام من ترانه سرا هستم و میتونم ترانه در اختیارتون قرار بدم.....اگه تمایل داشتین شماره تلفن ثابتی رو با کد شهرش در وبلاگم برام کامنت کنید آدرس وبلاگ من.......
راستش ترانه هایی که از بچه ها تو اینجا نوشته شده بود رو دیدم زیاد قوی نیستن نمیخوام تعریف کنم ولی چون من ترانه سرای رو تا حدی به صورت حرفه ای یاد گرفتم و در انجمن شعرا هم فعالیت داشتم فکر کنم بتونم کمکتون کنم ترانه اکثر بچه های کارهای تقلیدی بود از بقیه ترانه سراها یا آهنگ هایی رو که شنیدن سعی کردن ترانه های شبیه به ترانه اونا بگن.........اما من سعی کردم تقلید رو تو ترانه هام به صفر برسونم..................

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

هدایی نیا

هنرمند
1/8/14
131
کرج
سلام من ترانه سرا هستم و میتونم ترانه در اختیارتون قرار بدم.....اگه تمایل داشتین شماره تلفن ثابتی رو با کد شهرش در وبلاگم برام کامنت کنید آدرس وبلاگ من gognoosekabood.blogfa.com
راستش ترانه هایی که از بچه ها تو اینجا نوشته شده بود رو دیدم زیاد قوی نیستن نمیخوام تعریف کنم ولی چون من ترانه سرای رو تا حدی به صورت حرفه ای یاد گرفتم و در انجمن شعرا هم فعالیت داشتم فکر کنم بتونم کمکتون کنم ترانه اکثر بچه های کارهای تقلیدی بود از بقیه ترانه سراها یا آهنگ هایی رو که شنیدن سعی کردن ترانه های شبیه به ترانه اونا بگن.........اما من سعی کردم تقلید رو تو ترانه هام به صفر برسونم..................
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DANIEL ADHAMI

هنرمند
عضو سایت
لطفا نظرتون رو بگید میتونم اولین ترانه رو هم رایگان در اختیارتون قرار بدم به مناسببت اولین ترانه ای که قراره روش اهنگ گذاشته بشه اگه تمایل داشتین اطلاع بدین........نظرتون؟
ببخشید شما که انقدر کارتون درسته میشه یه نمونه بزارین ما هم لذت ببریم؟

9/9/14
72
22
فقط سه بند مینویسم از یکی از ترانه هام

تو ریشه کردی تو دلم
یه روز خسته صبح زود
تو لحظه های عاشقی
کسی توی نگات نبود

یه عاشق فنا شده
اسمتو از جون مینوشت
رو دیوارای کاغذی
احساسو با خون مینوشت

قدرت چشمای تو رو
تو خستگی حس میکنم
قدرت احساس تو رو
تو بی کسی حس میکنم

DANIEL ADHAMI

هنرمند
عضو سایت
فقط سه بند مینویسم از یکی از ترانه هام

تو ریشه کردی تو دلم
یه روز خسته صبح زود
تو لحظه های عاشقی
کسی توی نگات نبود

یه عاشق فنا شده
اسمتو از جون مینوشت
رو دیوارای کاغذی
احساسو با خون مینوشت

قدرت چشمای تو رو
تو خستگی حس میکنم
قدرت احساس تو رو
تو بی کسی حس میکنم
شعرتون زیباست اما ببخشید این بود کار متفاوتی که گفتید؟؟؟!!!!

9/9/14
72
22
منظور من متفاوت بودنش نبود منظور من این بود که تقلیدی نیست خیلی از ترانه های ایننجا تقلیدی هستن مثلا ترانه یکی از بچه های دقیقا مثلا ترانه ی آی ستاره ای بود که شادمهر عقیلی استفاده کردن ترانه سراهای جوان گوششون رو به شنیدن یک سبک ترانه عادت دادن و علتش اینه که هرگز به انجمن شعرا پا نگذاشتند..........

DANIEL ADHAMI

هنرمند
عضو سایت
منظور من متفاوت بودنش نبود منظور من این بود که تقلیدی نیست خیلی از ترانه های ایننجا تقلیدی هستن مثلا ترانه یکی از بچه های دقیقا مثلا ترانه ی آی ستاره ای بود که شادمهر عقیلی استفاده کردن ترانه سراهای جوان گوششون رو به شنیدن یک سبک ترانه عادت دادن و علتش اینه که هرگز به انجمن شعرا پا نگذاشتند..........
شما ظاهرا ترانه های بقیه ی دوستان رو نخوندید.خودم با یکیشون همکاری داشتم که استادش هم خانم نیلوفر لاری پور بود واقعا ترانه هاش خاص بودن و دور از تقلید.شما احتمالا فقط چندتا ترانه بیشتر ت انجمن ندیدید.

12/4/15
6
37
لندن
دوستان عزیز سلام. من آهنگساز هستم و سبکهای متفاوتی مثل پاپ استایل (سیاوش قمیشی) و ترنس کار مکنم. من دنبال ترا سرا حرفه هستم و اگر کسی توی این انجمن شعرهایی به سبک سیاوش قمیشی یا ترنس داره، لطف کنه برا من پغام بگذاره. برای اطلاع بیشتر از کارهای که من تا حالا انجام دادم لطفا من رو تو گوگل سرچ کنید. متشکرم از همتون. Mehrzad G.San

5/4/15
20
IR
بنده نیاز به ترانه سرا با مضمون های درونگرایی بیشتر برای سبک الکترونیک دارم
دوستان اگر نمونه کاری دارن خوشحال میشم برام بفرستن
لطفا از فرستادن اشعار عاشقانه خودداری کنید ازین نمونه ها زیاد فرستادن
با تشکر

4/7/15
20
23
اصفهان
اینروزا هرکی پول دستش میاد میخاد رپ بخونه//بدون اینکه چیزی از رپ بدونه
یکی واسه عشقش یکی شهرت اسمش// یکی واسه سرزبون بودن تکسش
نصف تکسام شدن دروری /// خیلی دارم ازم چند میخری///کیلویه چند میبری
بازار فوش ودر وری گرمه بچه سوسول///اول شلوارتو بکش بالا بعد بیا وسط کوچول مچول

ترانه ی انتظار - ترانه ای که خیلی دوسش دارم - به یه خواننده ی خوش صدا - با صدا و لحن پر احساس با قیمت 200 هزار تومن واگذار میشه - نمیتونم همه ی ترانه رو بزارم ولی هر عزیز خواست صداش رو بفرسته تا ببینم مناسب هست یا خیر - بعد مراحل واگذاری رو انجام بدیم. یا علی

مثل تموم عمر
این جمعه غمگینه
آخه بازم چشمام
تو رو نمی بینه
آخه بازم چشمام
تو رو نمی بینه

16/8/15
1
30
بنده نیاز به ترانه سرا با مضمون های درونگرایی بیشتر برای سبک الکترونیک دارم
دوستان اگر نمونه کاری دارن خوشحال میشم برام بفرستن
لطفا از فرستادن اشعار عاشقانه خودداری کنید ازین نمونه ها زیاد فرستادن
با تشکر
سلام من ترانه هام با احساس می نویسم
:
دارم از تو می نویسم
از تویی که بی عبوری
توی جاده های بن بست
ولی اینجا یه نفر هست...

20/11/15
1
21
سلام خوب هستین.
من اماده همکاری با شما هستم.
خواننده جدید

دوست و خواننده عزیز، طبق مقررات سایت، ارائه ی شماره تلفن در پستها ممنوع است.

دوستان عزیز هنرمند، کار آماده داریم که نیاز به شعر داره، یعنی شما دوست عزیز باید با موسیقی آشنا باشید که روی کار ساخته شده بتونید شعر بگید، کار سنگین و آنچنانی هم نمیخوایم، ساده و روتین! (همینایی که میخونن!!!) ولی نه جلف و بی معنا!!! توان پرداخت قیمت های نجومی و من درآوردی هم نداریم!!! ترجیحا هم ساکن اصفهان ( ترجیحا، نه حتما!!!) لطفا به ایمیلی که توی پروفایلم هست جواب بدید ممنون

10/9/16
8
30
با سلام خدمت هنرمندان عزیز بنده قصد تولید تک آهنگ و آلبوم موسیقی رو دارم
علاقه مندان به ترانه سرایی لطفا بهم اطلاع بدن از طریق پیام، ایمیل یا تلگرام
آی دی تلگرام من
فـــرشــــاد

متاسفانه یک سری از دوستان فقط میخوان ترانه رو با پول معاوضه کنن، حدس میزنم بیشتر دوستان ترانه سرا در اینجا تازه کار هستند، پیشنهاد من به شما اینه که سعی کنید محصولتونو با دوستان دیگر نظیر آهنگساز و خواننده به اشتراک بگذارید و یه اثر هنری ارائه بدید اینطوری میتونید در کارتون پیشرفت کنید تا اینکه بیشتر به فکر معاوضه باشید...

10/9/16
8
30
سلام دوست من بنده خواننده هستم و چندتا آهنگ آماده دارم میخوام ترانه سرا براشون ترانه بگه.
نمونه صدامو میذارم ممنون میشم نظرتون بدونم و اگه تمایل به همکاری در سایر زمینه ها داشتید بنده آماده همکاری هستم

21/9/16
4
35
...
آهنگساز خواننده و ترانه سرا هستم. ترانه فارسی زیاد دارم و ترانه سرایی به زبان انگلیسی هم تخصصمه. در صورت درخواست ترانه در خدمتتونم. ضمن اینکه دنبال یک وکالیست خانم هستم برای بازنوازی یک کار از مارک نافر. کاری بسیار زیباست و رزومه خوبی خواهد شد برای خواننده. برای تبادل نمونه کار پیام خصوصی بدید
[doublepost=1474463593,1474424780][/doublepost]مارک نافلر اشتباه تایپ شد

11/7/14
4
باسلام خدمت دوستان هنرمند و عزیز
برای تولید آهنگ های انگیزشی و مثبت درخواست ترانه دارم . دوستانی که توانایی و تمایل به همکاری دارند ممنون میشم اعلام کنند.
باتشکر

بالا