درخواست همکاری با یک آهنگ ساز

شروع موضوع توسط sinakeshavarz ‏3/8/10 در انجمن موسیقی ایران

تاپیک درخواست همکاری با یک آهنگ ساز تالار موسیقی ایران در persian-music.org.

1. sinakeshavarz

sinakeshavarz عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام
    وعرض خسته نباشید به کلیه دوستانی که در امر موسیقی به هر نوع فعالیت می کنن .
    اینجانب به دنبال یه آهنگ ساز می گردم که بالاخره بتونم کارائی رو به گوش هموطنان برسونم.
    در مورد خودم بگم که 31 ساله هستم و آشنائی کافی به ردیف و گوشه های موسیقی سنتی دارم .و با ساز تار و سه تار نیز تا حد خوبی آشنا هستم .و طی سالهای 77 تا 83 به عنوان خواننده دو بار کنسرت در شهرستان اجرا کردم .
    و از سال 83 تا اکنون به علت برخی مشکلات کاری و تحصیلی به شکل رسمی دیگه نتونستم بخونم .واکنون با تغیر شیوه از موسیقی سنتی به پاپ دوس دارم به کمک دوستان پاپ بخونم .البته طی یک سال اخیر به شکل خانگی کارائی رو کردم.و فکر می کنم از عهده این مهم بر بیام .
    اگه دوستان آهنگساز قابل بدونن با بنده تماس بگیرن یا ایمیل بدن و یا پیام بفرستن من حاظرم با تمام وجود کار کنم. نگران صدا هم نباشین فکر میکنم خوشتون بیاد.
    ایمیل: ...
    نمی دونم شماره دادن تو سایت قانونی هست یا غیر قانونی ولی من یه شماره ایرانسل در اختیارتون می زارم هر وقت تماس بگیرین هستم در خدومتتون: ...
    موقعیت : تبریز ولی همه جای ایران سرای من است برا کار فرقی نمی کنه

2. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +320 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    خوش اومدید دوست من . اول از همه , گذاشتن ایمیل و شماره پیام رسان در اینجا ممنوع میباشد و دوم اینکه شما توی همین تاپیک پیگیری کنید , اگه شخص مورد نظر پیدا شد ایشالا با پیام خصوصی میتونید با هم در ارتباط باشید .

با سپاس از همکاری گرمتون .

3. sinakeshavarz

sinakeshavarz عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون از تذکرتون . من از همین طریق پیگیری می کنم و منتظرم
    با تشکر سینا کشاورز

4. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +320 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    خوب حالا من یه سوال میپرسم ! شما آهنگساز واسه کار سنتی میخواین یا مدرن و امروزی و ... ؟

5. sinakeshavarz

sinakeshavarz عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوس دارم اول یه تشکر ویژه از شما بزرگوار بکنم که انقدر به این حقیر وموضوع اهمیت می دید.راستش تو پیامم هم گفته بودم که تغیر رویه دادم و دوست دارم پاپ بخونم .کارائی رو هم قبلا در این زمینه داشتم مثلا برا مراسمات مختلف جشن ازدواج دانشجوئی یا کانون و ... کارای پاپ کردم.فک می کنم بتونم از عهده کار پاپ و مدرن امروزی بر بیام.

6. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +320 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    خواهش میکنم عزیزم , پس شما یه نمونه کاری , چیزی از خودتون هم باید داشته باشید . آره ؟

7. sinakeshavarz

sinakeshavarz عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    بله با اجازتون چیزائی رو درست کردم و خوندم منتها ظبط شون رو زیاد نتونستم عالی انجام بدم یعنی بلد نیستم ولی قبلا به صورت زنده تو برنامه هائی هم کارائی کردم که به شکل ویدوئی خیلی بی کیفیت ظبط شده ، منظورم کارائی از خودم هست دستی تو شعر و ترانه سرائی هم دارم .بدک نیست برا شروع کافی به نظر می رسه.اگه می تونستم عکسی از چند تا اجرا براتون میزاشتم اگه می شه راهنمائی بفرمائین. در شمن می خواستم بپرسم چرا درخواست من رو صفحه اول دیده نمی شه و من هر بار باید سرچ کنم تا به این صفحه بیام .می گم یعنی کار برا شاید نتونن راحت پیدا بکنن .درخواست منو .
    اگه مقدور بود راهنمائی بکنین ممنون می شم

8. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +320 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    اگه بتونید یه نمونه کار صوتی هم قرار بدید تا با نحوه کارتون آشنایی پیدا کنیم بهتره ها . بد نیست . نیازی به گذاشتن تصاویر و کلیپ هم نیست . چون ممنوعه و خلاف قوانین سایت . فقط یه کار صوتی که بتونه زوایای کارتون رو نشون بده . :smile (47):

9. sinakeshavarz

sinakeshavarz عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    برا امتحان عکس ارسال کردم امیدوارم دیده بشه درخواست همکاری با یک آهنگ ساز-3.jpg

درخواست همکاری با یک آهنگ ساز-1.jpg

درخواست همکاری با یک آهنگ ساز-2.jpg

ببخشید من دیر متوجه شدم و عکس فرستادم .در مورد نمونه کار هم چشم. فقط نگفتین چرا درخواست من در صفحه اول تاپیک دیده نمی شه.؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    با تشکر از همکاری گرم و سبزتون .خدا کنه بشه جبران کنم
    :smile (70):

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏20/11/10
  10. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +320 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    صفحه اول تاپیک ؟ شما هر وقت این تاپیک رو به روز رسانی میکنید توی قسمت آمار فعالیت روزانه تاپیکتون هم اول قرار میگیره .

11. POORYA PLAY OUT

POORYA PLAY OUT Banned

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason
    شرایتتون رو بفرماید
    می تونید به پیغام خصوصی من بفرستید

12. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,095 / 3 / -3
    دوست عزیز میتونید روی من حساب کنید
    امیدوارم بتونیم با هم همکاری کنیم
    بقیه خبر ها از طریق پیام خصوصی

13. sinakeshavarz

sinakeshavarz عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستان از اینکه پاسخ درخواستمو می دین بی نهایت تشکر می کنم برا همه تون پاسخ خصوصی گذاشتم

سلام اساتید بزرگوار امیدوارم حالتون خوب باشه ؟ من همچنان بی صبرانه منتظر اعلام همکاری شما بزرگواران هستم .فقط در مورد سبک خوندنم بگم که برا خوندن آهنگ های خوانندگانی مثل امید و معین و کارای از این دست خیلی راحت ترم و ترجیح میدم وبه راحتی اکثر کاراشون رو می تونم انجام بدم اوج صدام موقعی که آواز سنتی اجرا می کنم خیلی رسا به نظر می رسه تو اجرای پاپ شما بزرگواران باید نظر بدین و من زیاد متوجه نمی شم. تحریرام برا آواز سنتی خوبه و انواع تحریرا رو قبلا تو کلاس ردیف و گوشه آواز کار کردم ولی برا تحریر پاپ هم سعی کردم کارائی بکنم .ببخشید سوء تفاهم نشه اینا رو نوشتم که بیشتر کسائی رو که می خوان اعلام همکاری بکنن در جریان نوع خوندنم گذاشته باشم وگرنه خودم بهتر از هرکسی می دونم که چقدر ایراد تو خوندنم هست .انشاء اله با کمک شما می دونم حتما رفع می شه

14. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +320 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    دوست من عجله نکنید . بالاخره یکی پیدا میشه باهاتون همکاری کنه . مگه با دوستان در ارتباط نبودید ؟ ( با دوستانی که در پست های قبلی حاظر به همکاری شدند ) . نمونه کار از خودتون گذاشتید تا یه راهنمایی بیشتر واسه همکاری باشه ؟ :smile (46):

15. POORYA PLAY OUT

POORYA PLAY OUT Banned

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason
    به نظر من اگه یک نمونه کار بزارید خیلی خوب میشه دوستان دستشون میاد
    البته رویه rashعزیز هم می تونید حساب کنید
    شما یه نمونه کار بزتر اگه خودم نتونستم شما رو به دیگر دوستان اهنگسازم معرفی می کنم
    اما گفتم برای معرفی حتما باید نمونه کار باشه

16. ramin syateely

ramin syateely Banned

امتیازات:
    +40 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    لطفا یه نمونه کار از خودت بزار می خوام جنس صداتو ببینم شاید بتونم کمکت کنم ولی اول باید جنس صداتو بشنوم
    اگه دوست نداری توی سایت قرارش بدی به صورت پیغام خصوصی برام ارسالش کن

17. sinakeshavarz

sinakeshavarz عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام و احترام به دوستان
    نصیحت دلسوزانه شما رو در مورد اینکه عجله نکنم به جان گوش می کنم ولی من همیشه عادتمه پرکارم یکم و خیلی دنباله مطلب رو می گیرم تا به یه جائی برسه وبحث عجله نیست .در مود اینکه نمونه کار بزارم حقیقتش دوتا مشکل وجود داره اولی اینه که بلد نیستم کارمو آپلود کنم مثلا الان یه آهنگی که بخوام بزارم رو سایت بشنوید بلد نیستم .دوم این که کاری که کیفیت ضبط بالائی داشته باشه ندارم.مثلا به شکل آماتوری خیلی ضعیف از نظر کیفیت ضبط شده مثلا با دوربین ودیدئویی که بیشتر رو تصویر کار شده و از این قبیل.من امکان ضبط خوب تو خونه رو ندارم.ولی با این حال اگه بهم یاد بدید چجوی کارامو بزارم چند تا کار که بتونه نشون بده دارم. باتشکر

18. POORYA PLAY OUT

POORYA PLAY OUT Banned

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason
    http://files.persian-music.org/
    از لینک بالا میری و ثبت نام می کنی بعد با ipثبت نام شدت وارد میشی بعد بعد از کادر اپلود فایل مورد نظرت رو در داخل سیستمت انتخاب می کنی بعد اپلود رو میزنی میاستی تا اپلود شه بعد یه لینک بهت میده اون لینک رو کپی کن و به ما بده

19. sinakeshavarz

sinakeshavarz عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    قربانت دارم همین کار رو می کنم ببینم چی می شه

ثبت نام کردم ممنونم ازت .حالا یه ساعت بهم وقت بدین تا یه کار بزارم رو تاپیک. می خوام خیلی تازه و وکاملا واقعی باشه تا بهتر بتونین کمکم کنین .یه ساعت دیگه حتما سر بزن

20. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +320 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    شما سرور بنده و روی تخم چشم من جا داری اما از من به شما نصیحت , هیچوقت نه خودتون رو دست کم بگیرید و نه فکر کنید آماتور هستید . همیشه بلند پروازی آدم رو به بلندا میبره . اگه هر چی فکر منفی کنید مطمئنا همون هم خواهید شد . همه یه روز آماتور بودن , همه یه روز کسی رو نداشتند و ... اگه بخواین اینجوری فکر کنید و رودروایستی کنید و روتون نشه کارتون رو بزارید و ... مطمئنا مشکلتون که حل نمیشه هیچ بلکه بدتر هم میشه . با قدرت و با یه اعتماد به نفس قوی کارت رو دنبال کن تا به امید خدای یکتا مشکلت حل شه . من هم همینجا برات آروزی موفقیت میکنم . :smile (73):

بارگذاری...