آخرین ارسال‌ها

درخواست همکاری (آهنگساز، تنظیم کننده)

• شروع کننده موضوع Light
  • تاریخ شروع
15/1/19
1
سلام دوستان
هرکسی تو سبک های Hip-Hop نیاز به آهنگسازی در سطح حرفه ای داره خصوصی پیام بده...مخلصم👊🌹

Mohammad1772

عضو سایت
1/1/17
57
61
با سلام خدمت اساتید بزرگوارم

کسی هست که سفارش آهنگ بدون وکال از خواننده های مختلف رو بپذیره منظورم اینه که یه آهنگ بدون وکال با کیفیت بخرم وتو شهر محل خودم وکال روش بزارم درواقع بازخونیش بکنم ؟ اگه کسی می تونه کمکم کنه ممنون می شم پیام خصوصی بزاره
سلام دوست عزیز من کار حرفه ای با تنظیم عالی از حبیب.کوروش یغمایی .شهریار قنبری .حتی خارجی دارم .اماده وکال گذاری که اگه صدا خوبی روش گذاشته بشه برات خیلی سود داره خلاصه در خدمتم

30/8/19
1
خوانندگان گرامی در صورت تمایل همکاری جهت نوشتن ترانه حتما به پروفایل من در اینستا با همین اکانت تماس بگیرید.(البته تا چند روز آینده نمونه کارهایی در همین پروفایل نیز قرار خواهم داد) شما اگه نمونه کاری داشتید که چه بهتر. به این شکل بهتر می شه در انتخاب ترانه تصمیم گرفت. بیشتر کسانی که اینجا هستند شاید اول راه باشند ولی این دلیل خوبی نیست که بگیم بی استعداد هستیم. حالا که پرشین موزیک شرایط خوبی رو برامون مهیا کرده بیاید ازین امکان استفاده کنیم و همدیگرو پیدا کنیم.
____پوریارحمانی

29/11/12
30
تهران
سلام دوستان
من اهنگساز و خواننده هستم ,
سبکم R&B و ترپ تلفیقیه تقریبا.
واسه تنظیم و میکس مستر حرفه ای به یک همکار دائمی نیاز دارم که با هم بصورت گروهی کار کنیم
کارها رو در بهترین سطح پخش و تبلیغ میشه
دوستان مایل به همکاری چندتا نمونه کار بفرستن پی وی
ممنون

آخرین ویرایش:
سلام به همه. من تمامی مراحل پرودیوس موزیک رو بلدم از ترانه و آهنگسازی گرفته تا تنظیم و میکس. درخواست همکاری با تمامی دوستانی دارم که در سبک های پاپ و الکتروپاپ و مشابه فعالیت میکنن (چه در استودیو چه در منزل) البته به صورت از راه دور و ارتباط از طریق تلگرام. به خصوص در زمینه تکمیل پروژه های آهنگسازی و تنظیم با مینیمم قیمت و به صورت توافقی. بهم ایمیل بزنین. ممنون

اینم یه نمونه کار از خودم...
گوش کنید پشیمون نمیشید!

فایل های ضمیمه

29/5/18
5
22
سلام مدتی تو انجمن نبودم از دوستانی که تمایل به همکاری دارن لطفا پیام بدن سبک رپ و فست کل، گنگ، R&B ، ترجیحا ساکن تهران

سلام دوست عزیز. با چه نرم افزاری DAW کار میکنی؟ من در سبک رپ میتونم باهاتون همکاری داشته باشم ولی البته از راه دور با تلگرام چون ساکن تهران نیستم. واسه این محیط داو رو پرسیدم که من کار رو تنظیم میکنم یا حتی تنظیم اولیه (و از نظر پورسانت کاملا توافقی) و پروژه کیوبیس و میدی رو به همراه WAV ارسال میکنم.

morydanger

عضو سایت
5/2/10
102
ایران
سلام وقت بخیر
مرتضی هستم و هرچیز بلدم از همین سایت خوب بوده
واما بعد(موسیقی متن فیلم مختار😅😆😅)
بنده میتونم در خدمت عزیزانی که در تهران استدیو دارن به عنوان کاراموز باشم؟

صفحه ما در اینستاگرام

بالا