آخرین ارسال‌ها

درخواست همکاری (آهنگساز، تنظیم کننده)

• شروع کننده موضوع Light
  • تاریخ شروع
15/8/18
6
23
سلام
بنده نوازنده گیتار الکتریک و کلاسیک هستم
و 7سال سابقه کار در اسدیو پرتو در سبلان و بند دارم
و مسلط در نت خوانی و تبلچر، سولونوازی ، ریتم نوازی و... دارم
جهت همکاری خوش حال میشم کار کنم با دوستان
شهاب حسینی
لطفا پی ام شخصی بدین

25/8/18
1
24
سلام
نیازمند به آهنگساز (در حد حرفه ایی) برای همکاری با گروه ما .که اعضای بسیار با استعداد و خوش سلیقه و جویای نام دارد.اگر کسی مایله پیام خصوصی بده.
ممنون

1/2/14
4
سلام بنده ترانه سرا
سلام
نیازمند به آهنگساز (در حد حرفه ایی) برای همکاری با گروه ما .که اعضای بسیار با استعداد و خوش سلیقه و جویای نام دارد.اگر کسی مایله پیام خصوصی بده.
ممنون
سلام بنده ترانه سرا هستم
به اتفاق چند تن از دوستان کار موسیقی انجام میدیم آهنگساز حرفه ای هم داریم(آقای مهدی بداغلویی)توی گوگل یا رادیو جوان سرچ کنید از کارهای ایشون میتونید ببنید اما کار آهنگسازی و میکس و مستر را هزینه میگرند از شما
من میتونم به شما ترانه توی سبک پاپ یا ار ان بی بدم و هزینه نداره
در خدمتم

آهنگسازی و تنظیم پاپ و راک و ارکسترال و رپ - سفارش آنلاین هم پذیرفته میشه
میکس و مسترینگ حرفه ایی (مسترینگ آنالوگ) - سفارش آنلاین هم پذیرفته میشه
کاور موزیک
پیام بدید در خدمتیم

23/8/18
7
39
بنده کسری موسوی هستم،در ضمینه آهنگسازی و تنظیم پاپ و رپ و تکست رپ و شعرو ترانه پاپ هم در حد حرفه ای کار میکنم،خوشحال میشم باهاتون همکاری داشته باشم.
[doublepost=1535217129,1535217075][/doublepost]بنده کسری موسوی هستم،در ضمینه آهنگسازی و تنظیم پاپ و رپ و تکست رپ و شعرو ترانه پاپ هم در حد حرفه ای کار میکنم،خوشحال میشم باهاتون همکاری داشته باشم.

29/5/18
4
22
این همه اینجا پست میزارن یک نفر مشخصات دقیق نمیده تا کار انجام بشه

23/8/18
7
39
این همه اینجا پست میزارن یک نفر مشخصات دقیق نمیده تا کار انجام بشه
سلام،نمیشه اطلاعات واسه تماس بذاری پاک میشه،بچه ها میگن تو خصوصی میشه ولی نمیدونم چجوری باید قسمت خصوصی رو پیدا کرد
[doublepost=1535281408,1535281291][/doublepost]
مشخصات چی؟ تماس؟
تو خصوصی میشه اما نمیدونم جور باید رفت تو قسمت خصوصی
[doublepost=1535281793][/doublepost]اگر کسی از دوستان میدونه چجور میشه اطلاعات تماس رو بدون نقض قوانین سایت اعلام کرد لطف کنه بگه....
ممنون میشم

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,647
53
.
سلام،نمیشه اطلاعات واسه تماس بذاری پاک میشه،بچه ها میگن تو خصوصی میشه ولی نمیدونم چجوری باید قسمت خصوصی رو پیدا کرد
[doublepost=1535281408,1535281291][/doublepost]

تو خصوصی میشه اما نمیدونم جور باید رفت تو قسمت خصوصی
[doublepost=1535281793][/doublepost]اگر کسی از دوستان میدونه چجور میشه اطلاعات تماس رو بدون نقض قوانین سایت اعلام کرد لطف کنه بگه....
ممنون میشم
کسرا شما با هر کسی که بخوای گفتگوی خصوصی داشته باشی، کافیه کلیک کنی روی تصویر اواتار اون. بعد از روی پنجره ای که باز میشه کلیک کن روی "شروع گفتگو".

23/8/18
7
39
کسرا شما با هر کسی که بخوای گفتگوی خصوصی داشته باشی، کافیه کلیک کنی روی تصویر اواتار اون. بعد از روی پنجره ای که باز میشه کلیک کن روی "شروع گفتگو".
معذرت میخوام اما وقتی همین کاریکه میگی انجام میدم میرم تو یه قسمت دیگه که بالای اون سه تا گزینه مثل جعبه ایمیل و شکل یه آدم و یه زنگ هست اما رو هرکدوم کلیک میکنی جایی برای نوشتن پیام نیست

25/5/18
92
سلام
ممنون
آهنگساز در چه سبکی نیاز دارین؟
[doublepost=1535282462,1535282260][/doublepost]
معذرت میخوام اما وقتی همین کاریکه میگی انجام میدم میرم تو یه قسمت دیگه که بالای اون سه تا گزینه مثل جعبه ایمیل و شکل یه آدم و یه زنگ هست اما رو هرکدوم کلیک میکنی جایی برای نوشتن پیام نیست
شاید برا اینه که اینباکست پره...چون من میام شروع گفتگورو بزنم باهات میگه اینباکست جانداره

23/8/18
7
39
آهنگساز در چه سبکی نیاز دارین؟
من خودم آهنگسازی وتنظیم پاپ و رپ انجام میدم،همچنین تکست رپ و ترانه و شعرهم کارمه،برام درخواست میاد میگن مثلا تلفن یا ادرس تلگرامت رو بده نمیدونم چجوری میشه اینکارو کرد

25/5/18
92
همینطور که گفتن با زدن رو اواتار و شروع گفت و گو میشه اما نمیدونم مشکل شما چیه و چجوری میشه حلش کرد

25/5/18
92
:frown::yawn-85::whistling: نمیدونم دقیق.
یه جوری گفت و گوهاتو حذف کن..من تاحالا پرنشده امتحان کنم..یه گزینه ای چیزی باید باشه..صبر بقیه که بلدن میان میگن:Angrybird8:

25/5/18
92
فهمیدم..
کنار هر گفت و گو یه مربع تو خالی هست..اونو میزنی بعد گزینه ی ترک گفت و گو رو انتخاب میکنی...میزنی پاک کردن از صندوق و نادید گرفتن آن..بعد حذف میشه

23/8/18
7
39
سلام دوستان،من کارم آهنگسازی و تنظیمه ولی توی صدابرداری زیاد تبحر ندارم،اگر دوستانی هستند که تو این ضمینه مهارت دارند،خوشحال میشم باهم کار کنیم و با یه خواننده خوش صدا از بچه های همین جا یه گروه تشکیل بدیم،من یه رپ خون حرفه ای دم دستم هست ولی مثل خودم موقعیت پیشرفت نداشته،دوستایی که مایلند پیام خصوصی بدن...
ممنون و سپاس....

با سلام خدمت اساتید بزرگوارم

کسی هست که سفارش آهنگ بدون وکال از خواننده های مختلف رو بپذیره منظورم اینه که یه آهنگ بدون وکال با کیفیت بخرم وتو شهر محل خودم وکال روش بزارم درواقع بازخونیش بکنم ؟ اگه کسی می تونه کمکم کنه ممنون می شم پیام خصوصی بزاره
من ترانه و ملودی آماده دارم .
[doublepost=1538165094,1538164801][/doublepost]دوستان استدیو و هوم استدیو دار تهران ..... جهت جمع کردن یک آلبوم هارد راک فارسی نیازمند همکاری هستیم .
پیام خصوصی بدید لطفا ....
[doublepost=1538165232][/doublepost]
آهنگسازی و تنظیم پاپ و راک و ارکسترال و رپ - سفارش آنلاین هم پذیرفته میشه
میکس و مسترینگ حرفه ایی (مسترینگ آنالوگ) - سفارش آنلاین هم پذیرفته میشه
کاور موزیک
پیام بدید در خدمتیم
سلام . هزینه یه آلبوم هارد راک فارسی با 11 ترک چقدر میشه ؟ ضبط و میکس و مستر

سلام . هزینه یه آلبوم هارد راک فارسی با 11 ترک چقدر میشه ؟ ضبط و میکس و مستر
سلام
نوازنده و ساز و آمپ ها از خودتون اگه باشه 50 تومن . اگه همه عوامل و دستگاهها و سازها از ما باشه 90 تومن .
تامین شعر با سفارش دهنده یا تهیه کننده ست

سلام
نوازنده و ساز و آمپ ها از خودتون اگه باشه 50 تومن . اگه همه عوامل و دستگاهها و سازها از ما باشه 90 تومن .
منظورتون 90 هزار تومن در ازای هر ساعته ؟
ترکا آماده است .. لاینهای مجزای می دی کاملا نوشته شده .. متناش آماده است . نوازنده و ساز و آمپ و کابل از ما ....میکروفون ، ضبط گیتارا ، صداگذاری بقیه سازهاتو نرم افزار ، میکس ، مسترینگ ، ضبط وکال از شما . حالا با این حساب چند ؟
[doublepost=1538170590,1538170234][/doublepost]
سلام
بعد .. ساعتی قیمت نده رفیق واسه آلبوم . تک ترک که نیست ..پروژه ای قیمت بده .

صفحه ما در اینستاگرام

بالا