آخرین ارسال‌ها

درخواست همکاری (آهنگساز، تنظیم کننده)

• شروع کننده موضوع Light
  • تاریخ شروع
10/8/17
6
24
تنظیم کننده در سبک سنتی و پاپ و تلفیقی با قیمت کم برای صدایی خوب نیازمندیم ممنون از همه

30/6/17
19
36
سلام کجا هستید هومن 33 تهران نوازنده و مسلط به اف ال و کیوبیس
[doublepost=1499886831,1499886702][/doublepost]
سلام عزیز پیدات نیست چه خوب جدی کرفتید:thumbsdown::sorry-21:
[doublepost=1499887654][/doublepost]

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

[doublepost=1499888176][/doublepost]
سلام واقعا چهارتا پیدا نمیشه یک گروه قوی بسازیم...هومن 33 تهران
سلام ما بودم اما کسی نبود رفتیم
[doublepost=1510172261][/doublepost]
[doublepost=1499886831,1499886702][/doublepost]
سلام عزیز پیدات نیست چه خوب جدی کرفتید:thumbsdown::sorry-21:
[doublepost=1499887654][/doublepost]

[doublepost=1499888176][/doublepost]
سلام واقعا چهارتا پیدا نمیشه یک گروه قوی بسازیم...هومن 33 تهران
ما که خودمان کشتیم کسی جواب نداد تازه بیدار شدید انگار
[doublepost=1510172368][/doublepost]
سلام ما که خیلی وقته جدی هستیم اینجا انگار همه هولو برو تو گلو میخواند
ما که خودمان کشتیم کسی نبود شما هم انگار تازه بیدار شدید
[doublepost=1510172544][/doublepost]
سلام دوستان برایه کاره گروهی نیاز به یک آهنگ ساز و تنظیم کننده هست. نیاز نیست که دوستان خیلی حرفه ای باشن. از لحاظ کیفی کارشون متوسط باشه هم مناسبه. چون تویه گروه ما همه میخان با هم پیشرفت کنن و به هم کمک کنن. دوستان منتظر پیام های خصوصیتون هستم
ما که بودیم خود کشتیم کسی نبود رفتیم شما هم تازه بیدار شدید
[doublepost=1510173701][/doublepost]کسی بود ما هستیم...هیچ دسترنجی از اول موفقیت نبوده...با علم و پشتکار و علاقه میتوان در هر کاری موفق بود
[doublepost=1510173981][/doublepost]از اول هیچ دسترنجی موفقیت نبوده اما با علم و پشتکار و علاقه در هر کاری میتوان موفق بود من خود زیاد اهل خواندن نیستم نوازنده ویلن و پیانو و تنظیم و ملودی هستم...تضمین با من کسی مرد هست یا علی و شروع بیخود زمان سپری نکنید در خیال

10/8/17
6
24
آقا تنظیم کننده ها واسه همکاری بیان حالا با هم کار میکنیم پولم خودش میاد خوب

18/11/11
65
کرج
یه تنظیم کننده حرفه ای برای آهنگام میخوام.اگه کسی هست پیام بده..در سبک پاپ...محل سکونت کرج

سلام دوستان اگه کار خواستید ما هم در خدمتیم میتونم دمو کارو بفرستم.یه البوم اماده الان دارم.پیام خصوصی بدین ممنون
کیوبیس حرفه ای بلدی ؟
[doublepost=1523890111,1523889864][/doublepost]از یک کیوبیس کار دست تند و حرفه ای چهت پیوستن به یه بند پراگرسیو کاملا حرفه ای در تهران ترجیحا شرق تهران دعوت به همکاری میشود .... کیوبیس کاران جوان و علاقمند پیام بدهند

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,260
34
Vengeance Land
کیوبیس حرفه ای بلدی ؟
[doublepost=1523890111,1523889864][/doublepost]از یک کیوبیس کار دست تند و حرفه ای چهت پیوستن به یه بند پراگرسیو کاملا حرفه ای در تهران ترجیحا شرق تهران دعوت به همکاری میشود .... کیوبیس کاران جوان و علاقمند پیام بدهند
فقط کیوبیس؟
من ایبلتون کار میکنم..
کیوبیس ام گه گاهی دم دستیم بوده...
سبکتون پراگرسیو راکه؟

29/5/18
4
22
با سلام خدمت شما دوستان من دانیال 21 ساله از تهران هستم سبک رپ هیپ هاپ و گنگ دنبال یک آهنگ ساز با استعداد هستم که بتونم باهاش کار کنم در ضمن توی تهران هم ساکن باشه که بتونم ببینمش ممنون میشم اگه کسی دوست داشت به من پیام بده در پناه حق

دوستان گرامی
جهت نظم بخشیدن به تالار های سایت لطفا از این به بعد فقط در این تاپیک درخواست جهت همکاری با آهنگساز، تنظیم کننده را ارسال کنید
سایر تاپیک ها در بخش های دیگه بدون درنگ حذف خواهند شد.
درخواست همکاری دارندگان استدیو خانگی حرفه ای جهت تنظیم و میکس کار متال شمال شرق تهران.
[doublepost=1528793427,1528792488][/doublepost]من نیاز دارم . اگر استدیو داشته باشی که دیگه عالیه . باهام تماس بگیر
سلام دوستان. هرکس به آهنگساز یا تنظیم کننده نیاز داره پیام بده. در هر سبکی کار آماده دارم اگر خواستید دمو رو براتون میفرستم.
[doublepost=1528793489][/doublepost]
فقط کیوبیس؟
من ایبلتون کار میکنم..
سبکتون پراگرسیو راکه؟
باهام تماس بگیر
[doublepost=1528793899][/doublepost]
سلام دوستان. هرکس به آهنگساز یا تنظیم کننده نیاز داره پیام بده. در هر سبکی کار آماده دارم اگر خواستید دمو رو براتون میفرستم.
... با من تماس بگیر
[doublepost=1528818727][/doublepost]
فقط کیوبیس؟
من ایبلتون کار میکنم..
سبکتون پراگرسیو راکه؟
اره پراگ متال

29/11/12
29
تهران
سلام دوستان
من اهنگساز و خواننده هستم واسه میکس و مستر حرفه ای به یک همکار دائمی نیاز دارم
دوستان مایل به همکاری چندتا نمونه کار بفرستن پی وی به همراه قیمت

19/3/18
18
35
سلام
من میخوام یه گروه رپ بزنم به اسم 84
کسایی که میخوان عضو شن بم پیام بدن
رپر در سبک
اجتماعی . گنگ
[doublepost=1530620435,1530544212][/doublepost]
سلام دوستان
امیدوارم خوب باشید...من در زمینه ی پاپ و رپ آهنگسازی میکنم...خوشحال میشم همکاری کنیم...در صورت خواستن نمونه کارام فقط یه پیام بدید...حرف پول و قیمت هم نزنید...چون هدفم پول نیست...ممنون
رایگان ؟
[doublepost=1530620910][/doublepost]
من رپ میخونم-هرکی پایه همکاریه پیام خصوصی بده...
البته اگه توکارش حرفه ای باشه و من خوشم بیا که اونم من تشخیص میدم وقتییه تیکه برام از کارش فرستاد...
پاپ و رپ و اهنگسازی و تنظیم هرکی کارمیکنه پیغام بذاره...
خودمم دارم اهنگ سازیو تنظیمو اموزش میبینم ولی فعلا بدرد کار نمیخوره میخوایم یه گروه حرفه ای باشیم...
من دارم یه گروه میزنم دوتا از رفیقام هستن
یکی دیگه از انجمن
شما اگه میخواین رو چشمون جا داری
سبکمون رپه اجتماعی گنگ
به سبک خودتون هم احترام گذاشته میشه

4/7/18
15
با سلام خدمت اساتید بزرگوارم

کسی هست که سفارش آهنگ بدون وکال از خواننده های مختلف رو بپذیره منظورم اینه که یه آهنگ بدون وکال با کیفیت بخرم وتو شهر محل خودم وکال روش بزارم درواقع بازخونیش بکنم ؟ اگه کسی می تونه کمکم کنه ممنون می شم پیام خصوصی بزاره
سلام بنده در خدمتم.

29/5/18
4
22
با سلام به یک آهنگ ساز باتجربه نیاز دارم سبک رپ هیپ هاپ گنگ آر اند بی ممنون میشم دوستان بابت همکاری پیام بدن

23/9/14
1
25
سلام من تنظیم کننده هستم، میکس و مستر هم انجام میدم. تهران استودیو دارم. برای دریافت شماره تلفن پی وی پیام بدین.

25/8/17
1
27
سلام رفقا من ب تازگی با تنظیم کنندم به مشکل خوردم و نیاز به تنظیم کننده دارم
استدیو ضبط صدا دارم آکورد رو هم میتونم با گیتار به تنظیم کننده بدم
شرایط مالیه درستی ندارم و نیاز به حمایت دارم کار هامم پخش میکنم همین الان تو آونگ موزیک 3 تا از کارام هست
تنظیم کننده و میکس و مستر کار میخوام که بتونیم کنار هم کار کنیم اگه هست لطف میکنه دسته رفیقشو بگیره
فقط مبتدی نباشه کارشو بلد باشه چون قراره موزیک ویدیو بشن از طرفه تیمی که کارگردانی میکنه و پشت کارامه
دمتون گرم اگه کسی هست لطف کنه بگه:shy-79:

bamdad1359

هنرمند
15/3/10
391
اصفهان
به یک تنظیم کننده خوب برای کاور کردن چند آهنگ پاپ نیازمندم.
لطفاً با آیدی تلگرام ********************* تماس بگیرید و نمونه کار و قیمت پیشنهادیتون رو بفرمایید.
ممنون

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
1/2/14
4
نياز به تنظيم كننده و اهنگ ساز

سلام دوستان من نياز به يه آهنگ ساز حرفه اي تو سبك r&b دارم براي همكاري با يه گروه حرفه اي و شناخته شده . اينجا اسم نمي برم در صورتي كه كار حرف اي باشه با هم همكاري ميكنيم و بعد ميگم كه اين همكاري چه سودي براي تنظيم كننده داره . لطفا پيام خصوصي بگذاريد
سلام خدمت شما
روی کمک ما میتونید حساب کنید .بنده ترانه سرا هستم و تهیه کننده هم هستم
گروه ما:از دوستانی که کار تنظیم و آهنگسازی میکنن آقای مهدی بداغلویی را میتونید در گوگل سرچ کنید و کارهای حرفه ای و مجوز دار و شناخته شده ایشان رو گوش کنید استدیو کاملا حرفه ای و مدرن
در ساخت آهنگ و ملودی یا نواختن ساز اگر مایل باشید از بهترینهای ایران هم استفاده میکنیم البته اینها فقط بستگی به قدرت و ظرفیت خواننده داره که چقدر بشه روش سرمایگزاری کرد
[doublepost=1534931378,1534931165][/doublepost]
به یک تنظیم کننده خوب برای کاور کردن چند آهنگ پاپ نیازمندم.
لطفاً با آیدی تلگرام ********************* تماس بگیرید و نمونه کار و قیمت پیشنهادیتون رو بفرمایید.
ممنون
سلام خدمت شما
گروه ما:از دوستانی که کار تنظیم و آهنگسازی میکنن آقای مهدی بداغلویی را میتونید در گوگل سرچ کنید و کارهای حرفه ای و مجوز دار و شناخته شده ایشان رو گوش کنید استدیو کاملا حرفه ای و مدرن
در ساخت آهنگ و ملودی یا نواختن ساز اگر مایل باشید از بهترینهای ایران هم استفاده میکنیم البته اینها فقط بستگی به قدرت و ظرفیت خواننده داره
[doublepost=1534931425][/doublepost]
سلام خدمت شما
در ساخت آهنگ و ملودی یا نواختن ساز اگر مایل باشید از بهترینهای ایران هم استفاده میکنیم البته اینها فقط بستگی به قدرت و ظرفیت خواننده داره که چقدر بشه روش سرمایگزاری کرد
[doublepost=1534931378,1534931165][/doublepost]
سلام خدمت شما
در ساخت آهنگ و ملودی یا نواختن ساز اگر مایل باشید از بهترینهای ایران هم استفاده میکنیم البته اینها فقط بستگی به قدرت و ظرفیت خواننده داره
متاسفانه آیدی تلگرام قابل نمایش نیست
[doublepost=1535134121][/doublepost]
سلام ما بودم اما کسی نبود رفتیم
[doublepost=1510172261][/doublepost]
ما که خودمان کشتیم کسی جواب نداد تازه بیدار شدید انگار
[doublepost=1510172368][/doublepost]
ما که خودمان کشتیم کسی نبود شما هم انگار تازه بیدار شدید
[doublepost=1510172544][/doublepost]
ما که بودیم خود کشتیم کسی نبود رفتیم شما هم تازه بیدار شدید
[doublepost=1510173701][/doublepost]کسی بود ما هستیم...هیچ دسترنجی از اول موفقیت نبوده...با علم و پشتکار و علاقه میتوان در هر کاری موفق بود
[doublepost=1510173981][/doublepost]از اول هیچ دسترنجی موفقیت نبوده اما با علم و پشتکار و علاقه در هر کاری میتوان موفق بود من خود زیاد اهل خواندن نیستم نوازنده ویلن و پیانو و تنظیم و ملودی هستم...تضمین با من کسی مرد هست یا علی و شروع بیخود زمان سپری نکنید در خیال
سلام اگر نیاز به ترانه داشتید روی من حساب کنید
البته اگه قابل دونستید

بالا