درخواست نوشتن نت یک آهنگ برای پیانو.با پرداخت هزینه.

Chris59

عضو سایت
2/1/18
3
2
3
38
سلام خدمت اساتید بزرگوار.
عنوان تاپیک مشخص هست. درخواست نگارش نت یک آهنگ برای پیانو رو دارم. متاسفانه نت این آهنگ هر چقدر جستجو می کنم یافت نمیشه.طبعا اگر دوست عزیزی زحمت نوشتن نت رو متقبل بشن هزینه ی مورد توافق رو خدمتشون تقدیم خواهم کرد.
آهنگ مورد نظر قطعه ی بدون کلام When Winter Comes از Chris de Burgh هست. اولین آهنگ از البوم The Road To Freedom.قطعه ی آرام و آرامش بخشی هست.
تنها نوتی که ازین اهنگ پیدا کردم این بود
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

تنظیمی فوق العاده ابتدایی و نامناسب

اما تنظیم دیگه اینه
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

این تنظیم که فیلم اجراش هم در یوتیوب موجوده متاسفانه پولی بود و غیر قابل دانلود برای من.اما الحق تنظیم زیباییه .چیزی شبیه انچه من در ذهنم دارم.
اگر عزیز بزرگواری امکان نگارش نت این اهنگ مشابه ( نه لزوما عینا.بلکه در همون کیفیت) نمومه ی دوم ذکر شده در بالا رو دارن شرایط و مبلغ مدنظرشون رو بصورت پیام خصوصی اعلام بفرمایند.لطف بزرگی به من هست.نواختن این اهنگ برام خیلی مهمه.
با سپاس از همگی دوستان و اساتید بزرگوار.

آخرین ویرایش:

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
235
175
43
تهران
خودت اکوردشو دربیار با نرم افزارایی مث Riffstation
ملودیشم که گوشی بزن. کار سختی نیست

Chris59

عضو سایت
2/1/18
3
2
3
38
سلام دوست عزیز. ممنون از راهنمایی شما. راستش اصلا تجربه ی کار با نرم افزار ندارم. تجربه ی دراوردن ملودی گوشی هم ندارم.برای همین خواستم از دوستان کمک بگیرم.اما اگر به نتیجه نرسیدم حتما راهنمایی شما رو بکار خواهم بست.
ممنون از شما

• عالیه!
واکنش‌ها: kavir_0361

sparrow

مدیر تالار شعر و ترانه
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/8/09
549
2,416
93
شیراز
قطعه ی زیبایی بود، من هم تلاش کردم بنویسمش. بابت کاستی ها و نقایص احتمالی، عذرخواهی میکنم.

فایل های ضمیمه