درخواست نسخه الکترونیکی کتاب تئوری موسیقی

15/9/09
11
3
0
سلام دوستان من دتبال نسخه الکترونیکی کتاب تئوری بنیادی موسیقی(پرویز منصوری) و تئوری موسیقی(مصطفی پورتراب) میگشتم. راستش بخواین کلی هم تو اینترنت گشتم ولی چیزی گیرم نیومد
اگر کسی از دوستان داره ممنون میشم جهت دانلود برام بذاره
بازم ممنون منتظرم:smile (82):

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
دوست عزیز درخواست و قرار دادن لینک کتاب های چاپ شده در کشور بر خلاف قوانین سایت هست .

ATRecords

عضو سایت
8/4/10
16
0
1
دوست عزیز درخواست و قرار دادن لینک کتاب های چاپ شده در کشور بر خلاف قوانین سایت هست .

بله اگه قرار باشه ما بیایم همین چند تا کتاب رو هم کپی کنیم بزاریم توی وب و حمایت نکنیم پس کی اینکارو بکنه... آقا یونس لینک دانلود جزوه یا یه چیزی در این مایه ها که منافاتی کپی رایت نداشته باشه سراغ ندارین؟

امیرحسین به نژاد

تیم مدیریت
مدیر کل
19/7/09
1,312
2,848
113
37
تهران
www.amirbehnejad.com
من به شما پیشنهاد می کنم از مطالب تئوری موسیقی موجود در همین سایت استفاده کنید.هم کاربردی هستند و هم به زبان ساده و به شکل خود آموز بیان شده اند.مطالب خیلی از کتابهای تئوری با بیان سنگین نگارش شده اند و قابل درک برای نوآموزان موسیقی نیستند.

asdf

Banned
8/4/10
17
0
0
شرمنده این کتاب تبلچر رو از کجا میشه گیر اورد واسه دانلود هست یا باید بخریم

maradona

عضو سایت
26/4/10
70
1
8
ببخشید ساده ترین و بهترین جزوه یا کتابی که گامها و آکوردها رو توضیح داده باشه چیه ؟ به زبان ساده

سلام دوستان من دتبال نسخه الکترونیکی کتاب تئوری بنیادی موسیقی(پرویز منصوری) و تئوری موسیقی(مصطفی پورتراب) میگشتم. راستش بخواین کلی هم تو اینترنت گشتم ولی چیزی گیرم نیومد
اگر کسی از دوستان داره ممنون میشم جهت دانلود برام بذاره
بازم ممنون منتظرم:smile (82):

سلام دوست عزیز به این تایپک رفتی فک کنم کارتون رو راه بندازه: