آخرین ارسال‌ها

درخواست نت کیبورد

• شروع کننده موضوع a.p
  • تاریخ شروع
پاسخ : درخواست نت کیبورد

سلام کسی نت و متن شعر همراه با آکوردای اهنگ ای داد باز شب شد بلاکتس و شراره و ناری ناری علیرضا روزگارو داره ممنون می شم ***********

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
25/3/14
2
28
اگه کسی نت اهنگ های بالا رو میخواد اسم اهنگ رو بهم بگه

اگر هم اهنگی رو نتونسین پیدا کنی اسم اهنگ رو بهم بگین تا حد اکثر 2 روز بعد نت اهنگ رو براتون در میارم
راستی اهنگ 4/4 ر 2/4 تا حالا در نیاوردم با اینکه به نظر کار ساده تری میاد فقط 6/8 کار میکنم اگه اهنگتون 6/8 نباشه شاید از عهده من خارج باشه و شرمندتون بشم ولی سعی خودمو میکنم

و هر کمکی ازم بر بیاد در خدمتم

اهنگهای بالا رو اماده دارم بهم بگین واستون بذارم

25/3/14
2
28
سلام دوستم من تازه شروع کردم کیبوردو.ازت خواهش میکنم نت اهنگهایی که داری هرچه قدر که بودبرام بفرستی .اونایی که به صورت لالا سل دو ر ----هستن .اخه من نت خونی زیاد بلد نیستم.ممنون میشم ازت یه دنیا

ویرایش مدیر:
این موارد رو خصوصی مطرح کنید.
از قرار دادن ایمیل در ارسالها خودداری کنید.

شراره
.
.
گل پری جون
.
.
دی جی به من فاز بده
.
.
جان مریم
.
.
مشکی رنگ عشقه
.
.
نیر
.
.
دریا دریا
.
.
هوار هوار
.
.
حالا وای..وای
.
.
4/4 میگفتی بی تو هیچم(گوگوش)
.
.
نازی جون
.
.
نسترن
.
.
تو مثل گلی
.
.
کفتر کاکل به سر
و.....
اهنگارو خودم در اوردم واسه همین شاید توشون اشتباه باشه شرمنده

سلام دوست عزیزخسته نباشیداگه امکانش هست نت گوشی اهنگ های گل پری جون-دی جی به من فازبده-دریادریا-هوارهوار-کفترکاکل به سر -بامتن شعرش که مشخص کنه نت مال کدوم مصراعه برام بفرستین

شراره
.
.
گل پری جون
.
.
دی جی به من فاز بده
.
.
جان مریم
.
.
مشکی رنگ عشقه
.
.
نیر
.
.
دریا دریا
.
.
هوار هوار
.
.
حالا وای..وای
.
.
.
.
نازی جون
.
.
نسترن
.
.
تو مثل گلی
.
.
کفتر کاکل به سر
و.....
شراره
.
.
گل پری جون
.
.
دی جی به من فاز بده
.
.
جان مریم
.
.
مشکی رنگ عشقه
.
.
نیر
.
.
دریا دریا
.
.
هوار هوار
.
.
حالا وای..وای
.
.
.
.
نازی جون
.
.
نسترن
.
.
تو مثل گلی
.
.
کفتر کاکل به سر
و.....

سلام دوست عزیزخسته نباشیداگه امکانش هست نت گوشی اهنگ های گل پری جون-دی جی به من فازبده-دریادریا-هوارهوار-کفترکاکل به سر -بامتن شعرش که مشخص کنه نت مال کدوم مصراعه برام توایمیلم بفرستین aref_2014@yahoo.com

24/10/14
1
51
سلام من بيشتر نوت ايراني تو كامپيوترم دارم از هر كي ميخواي بگو برات بزارم
سلام دوست خوبم. ممکنه از شما خواهش کنم 5/6 تا نت آهنگ های ایرانی را برایم بگذارید؟آهنگ طناز سعید شایسته آهنگ نازی جان شهرام شب پره آهنگ ناز نکن ناز نکن کوروس آهنگ الگو از ویگن آهنگ عروسی ستار آهنگ زن ایرونی تکه از ویگن و ترانه فیلم روسپی کولی. از شما بسیار سپاسگزارم.این آدرس ایمیل منه :

ویرایش مدیر:
این موارد رو خصوصی مطرح کنید.
از قرار دادن ایمیل در ارسالها خودداری کنید.

10/3/15
2
32
سلام بر دوستان و استادان گرامی یه درخواست دارم خیلی ضروری هست برام نت اهنگ باکو از یوزیر مهدیزاده رو میخوام به نام داغلار اغلار خیلی خیلی ممنون میشم بتونید برام تهیه کنید

10/3/15
2
32
سلام بر دوستان و استادان گرامی یه درخواست دارم خیلی ضروری هست برام نت اهنگ باکو از یوزیر مهدیزاده رو میخوام به نام داغلار اغلار خیلی خیلی ممنون میشم بتونید برام تهیه کنید
دوستان میتونید کاری بکنید تصویری هم باشه حله

فایل های ضمیمه

24/1/16
1
25
سلام
بی زحمت میشه نت فارسی ((ملا ممد جان))برایم بگذارید
خیلی دنبال نت فارسیشم
باتشکر

5/3/16
1
28
سلام دوستان
اگه کسی نت آهنگ "بهاره بهاره" دارم برام بزاره
ممنون

نت گوشی اهنگهای سوزانه سوزانه ومن دلم شاری دلم ازرزازی واهنگ لری هریسوهریسه بادو می فاسل سپاسگزارم بخداکارگرساده ام ازسرکارم هم اخراج شده ام بیکارم پول ندارم اهنگ بخرم بموسیقی زیادعلاقمندم باسپاس ازشماخاکتم داداش غلامتم
[doublepost=1492471383,1492471114][/doublepost]
سلام آقا جواد اگه میشه نتها رو برای ما هم بفرست ممنون میشم منم تازه کارم
سلام شماسرورین قربان من چن تانت اهنگهای کردی وفارسی دارم چه میخوای بعدش شما ...واهل کدام شهرهستین

11/9/16
1
34
سلام مرسی از سایت خوبتون و کسانی که فعالن..من کاربر جدید هستم عشقم موزیک ولی از نوع اوصولیش.دوستان یه درخواست از همتون دارم.دنبال نت ترانه برگرد از شهره صولتی میگردم البته گوشی نباشه روی خطوط حامل میخوامش اگر از ترانه های لیلا فروهر ...سوزان روشن... سیاوش شمس...اندی....وبخصوص ترانه نامهربون فتانه رو دارین من هزینش رو هم پرداخت میکنم..منتظرم سوپرایزم بکنبن...دم همتون گرم
[doublepost=1504700476,1504700301][/doublepost]
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

جدید سلام مرسی از سایت خوبتون و کسانی که فعالن..من کاربر جدید هستم عشقم موزیک ولی از نوع اوصولیش.دوستان یه درخواست از همتون دارم.دنبال نت ترانه برگرد از شهره صولتی میگردم البته گوشی نباشه روی خطوط حامل میخوامش اگر از ترانه های لیلا فروهر ...سوزان روشن... سیاوش شمس...اندی....وبخصوص ترانه نامهربون فتانه رو دارین من هزینش رو هم پرداخت میکنم..منتظرم سوپرایزم بکنبن...دم همتون گرم

صفحه ما در اینستاگرام

بالا