درخواست میدی آهنگی از Emrah (فوری و ضروری)

شروع موضوع توسط Masoud-A ‏10/12/09 در انجمن MIDI (فایل میدی )

تاپیک درخواست میدی آهنگی از Emrah (فوری و ضروری) تالار MIDI (فایل میدی ) در persian-music.org.

1. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +280 / 1 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    با سلام خدمت شما دوستان و اساتید گل...
    چند روز پیش یکی از دوستانم ازم خواست تا یه کار ترکیه ای براش کاور کنم و آهنگی که آورده بود یکی از کارای emrah بود .
    اسم کارشم هست >>> Emrah - Belalim Benim
    انگار این آهنگ دو تا ورژن داره ، یکی مربوطه به سال (احتمالاً) 2000 و یه ورژن جدید هم اخیراً خونده . من هرچی توی اینترنت دنبال میدی فایل اینکار گشتم نبود که نبود و یا اگر هم می آورد یه میدی میآورد که ربطی به این آهنگه نداشت . من خیلی این قضیه برام حیاطیه اگر ممکنه تو پیدا کردن این فایل میدی کمکم کنید و آیا کسی از دوستان میتونه میدیش رو برام بسازه؟ممنون میشم....

2. Pedram Pelak

Pedram Pelak Producer عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +33 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    دوست عزیز با کمال احترام باید بگم با دیدن تاپیکتون عصبی شدم !

اخه چه معنای میده که اون دوستتون رو یه اهنگ ترکی بخونه اصلا تا کی کاور ها ؟ تقلید تا کی ؟ خودت چرا میخوای از یه ملودی اماده استفاده کنی ؟

یه کار میشنویم و خوشمون میاد و میدوییم که یکی مثل اون بخونیم ! پس خلاقیت چی میشه ؟ خلق ایده های جدید چی میشه ؟ نمیدونم شاید من خیلی حساس هستم اما وقتی اسم کاور و تقلید رو میشنوم شدیدا عصبی میشم ! موسیقی دنیا روز به روز رو به جلو و ما ....

3. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +280 / 1 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    شما درست میگی....!

دوست عزیز سلام
    به نظر من شما کاملاً درست میگین ، بخدا من خیلی سعی کردم که دوستم رو قانع کنم اما دوستمون آذری زبانه و در جواب من گفت که قصد پخش کار رو نداره و چون از اون کار امره خوشش اومده قصد خوندنش رو داره و کار واسه دل خودش هست . من به نظر دوستان و مشتریام احترام میزارم و اگه ببینم حرفشون درست نیست حتماً تا جایی که بشه راهنمایشون میکنم اما وقتی خودشون قانع نمیشن چیکار میشه کرد؟ولی درکل بحث اینکار فرق میکنه و دوست من فقط میخواد واسه ی دل خودش کار رو به زبون آذری بخونه...من بهش گفتم که میتونه با همین هزینه ای که برای کاور میپردازه یه کار نو برای خودش داشته باشه اما درکل هدفش فرق میکرد و قصدش خوانندگی نبود....
    حالا یه نکته راجع به خودم - من 10 ساله که موسیقی کار میکنم و نزد اساتید زییییییییییییییییادی کار کردم ، ساز تخصصیم گیتار(پاپ ، کلاسیک ، فلامینکو) پیانو و کیبورد هست و با خیلی از مبانی موسیقی (تئوری ، هارمونی ، کنترپوان ، ارکستراسیون ، سلفژ ساز و آواز و آواز ایرانی + سبک شناسی موسیقی) آشنایی کامل دارم .ساخت یه ملودی برای من کاری نداره اما وقتی سفارش من یه کاره کاوره و حتماً میدی فایلش توی نت و یا پیش دوستانم موجوده گفتم اگر میشه از اینجا تهیش کنم ، وگرنه میتونم خودم بسازمش...به هر حال از تذکر به جای شما دوست هنرمند و گرامی کمال تشکر رو دارم . هنر با وجود آدمای حساس و منطقی مثل شما سر پا میمونه...بازم تشکر میکنم (اگر کسی فایل میدی آهنگ امره رو داشت بده لطفاً :smile (71):)

4. mobin-oghabi

mobin-oghabi عضو سایت

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, nuendo
    سلام

سلام دوست عزیز
    درسته این کار 2تا ورژن داره یکی در سال 2000 و دیگری در سال 2006 در آلبوم بست آف که من به شخصه این آهنگ رو خیلی دوست دارم

در ضمن به اون کسی که گفته کاورش کنی بهتره بگی که امیر منتظری با آهنگسازی مجید خراطها روی این آهنگ خونده

در جواب اون یکی دوستمون هم باید بگم که یه جورایی درست میگه ، اما من زیاد حرفشونو قبول ندارم .گاهی اوقات هم میشه از شاهکارهای هنری هم استفاده کرد و با او آهنگها هم مشهور شد نمونشم : علی عبدالمالکی با 4-5 آهنگ کاور از اسماعیل یکا مشهور شد و امین حبیبی و ...
    من خودمم به شخصه در تمرینهام از آهنگهای کاور ترکیه ای استفاده میکنم

برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید

ببین خودشه

اگر کار دیگه ای هم داشتی بگو
    من توکار بیت ترکیه ایم

نوکر همتون مبین

5. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +280 / 1 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    تشکر از شما دوست گرامی

سلام مبین جان...
    آقا خیلی ممنون که لینک رو گذاشتی اما انگار خرابه....!
    یه سوال دیگه دارم ، این کدوم ورژنه آهنگه؟؟؟
    اگر جفتشون رو داری لطفاً هر دو رو بهم بده - ضمناً همونطور که گفتم اون لینکه خرابه ، یعنی من که نتونستم دی ال کنم.
    واقعاً زحمت کشیدی عزیزم - ایشاالله جبران کنم محبتت رو.
    من منتظر لینک جدید هستم.
    بازم ممنون....

6. mobin-oghabi

mobin-oghabi عضو سایت

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, nuendo
    ببین اینه

این دیگه دانلود میشه

لینک زیر 2 تا ورژن میدی

برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید