1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

درخواست معرفی استاد آهنگسازی و تنظیم در تهران

شروع موضوع توسط nascent ‏10/11/15 در انجمن مفاهیم پایه صوت و تئوری موسیقی

تاپیک درخواست معرفی استاد آهنگسازی و تنظیم در تهران تالار مفاهیم پایه صوت و تئوری موسیقی در persian-music.org.

1. nascent

nascent عضو سایت

امتیازات:
    +356 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید گرانقدر
    بنده چند سالی هست که در زمینه موسیقی رپ فعالیت میکنم . آهنگسازی ، تنظیم و میکس و مستر انجام می دم .
    به دلایلی از این سبک و این نوع موسیقی اشباع شدم و روحیه ام به سمت کارهای الکترونیک و پاپ و به طور کلی عامیانه تر سوق پیدا کرده .

درخواست من اینه که اگر استاد دلسوزی رو در تهران میشناسید که اصول آهنگسازی و تنظیم در سبک های مختلف الکترونیک مثل ترنس و هاوس و داب استپ و همینطور تنظیم در سبک پاپ امروزی رو آموزش میدن معرفی کنید .

با تشکر
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏10/11/15, تاریخ ارسال پست اول: ‏3/5/15 ---
    ببخشید که تاپیک رو بالا میارم
    آهنگسازی و تنظیم رو حدودا پنج سال پیش به همراه کار با نرم افزار آموزش دیدم .
    میکس و مستر رو هم استاد به نژاد عزیز لطف کردن و بهم آموزش دادن .

هدفم از گفتن این حرفها این بود که بگم در حد نسبتا خوبی مباحث پایه ای رو بلدم و نمیخوام دوباره این مباحث رو بگذرونم .
    قصدم این بود که دوباره مزاحم استاد به نژاد بشم اما ایشون تا جایی که اطلاع دارم فقط به صورت ترمی کار میکنن و جلسات اول ترمشون هم مباحث پایه ای هست .

درخواست من اینه که اگر استاد دلسوزی رو در تهران میشناسید که اصول آهنگسازی و تنظیم در سبک های مختلف الکترونیک مثل ترنس و هاوس و داب استپ و همینطور تنظیم در سبک پاپ امروزی رو آموزش میدن معرفی کنید .

ممنون

بارگذاری...