درخواست معرفی استاد آهنگسازی و تنظیم در تهران

شروع موضوع توسط nascent ‏3/5/15 در انجمن مفاهیم پایه صوت و تئوری موسیقی

تاپیک درخواست معرفی استاد آهنگسازی و تنظیم در تهران تالار مفاهیم پایه صوت و تئوری موسیقی در persian-music.org.

1. nascent

nascent عضو سایت

امتیازات:
    +354 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید گرانقدر
    بنده چند سالی هست که در زمینه موسیقی رپ فعالیت میکنم . آهنگسازی ، تنظیم و میکس و مستر انجام می دم .
    به دلایلی از این سبک و این نوع موسیقی اشباع شدم و روحیه ام به سمت کارهای الکترونیک و پاپ و به طور کلی عامیانه تر سوق پیدا کرده .

درخواست من اینه که اگر استاد دلسوزی رو در تهران میشناسید که اصول آهنگسازی و تنظیم در سبک های مختلف الکترونیک مثل ترنس و هاوس و داب استپ و همینطور تنظیم در سبک پاپ امروزی رو آموزش میدن معرفی کنید .

با تشکر
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏10/11/15, تاریخ ارسال پست اول: ‏3/5/15 ---
    ببخشید که تاپیک رو بالا میارم
    آهنگسازی و تنظیم رو حدودا پنج سال پیش به همراه کار با نرم افزار آموزش دیدم .
    میکس و مستر رو هم استاد به نژاد عزیز لطف کردن و بهم آموزش دادن .

هدفم از گفتن این حرفها این بود که بگم در حد نسبتا خوبی مباحث پایه ای رو بلدم و نمیخوام دوباره این مباحث رو بگذرونم .
    قصدم این بود که دوباره مزاحم استاد به نژاد بشم اما ایشون تا جایی که اطلاع دارم فقط به صورت ترمی کار میکنن و جلسات اول ترمشون هم مباحث پایه ای هست .

درخواست من اینه که اگر استاد دلسوزی رو در تهران میشناسید که اصول آهنگسازی و تنظیم در سبک های مختلف الکترونیک مثل ترنس و هاوس و داب استپ و همینطور تنظیم در سبک پاپ امروزی رو آموزش میدن معرفی کنید .

ممنون

بارگذاری...