درخواست مشورت برای صدا سازی

شروع موضوع توسط MOHAMMAD ADHAMI ‏19/12/12 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک درخواست مشورت برای صدا سازی تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. MOHAMMAD ADHAMI

MOHAMMAD ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +328 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سلام.من چند مهم دارم.یعنی یه مشورت از دوستان خوبم میخوام.

1-راستش من تصمیم دارم در کنار کلاس سلفژ و صدا سازی که قرار هست شروع کنم کلاس پیانو هم شروع کنم.آیا این کار خوبی هست؟بم کمک میکنه؟

2-شنیدم میگن که آواز سنتی صدا رو بهتر میسازه و واین حرفها.منی که به پاپ علاقه دارم اگه به کلاس سنتی برم مشکل ساز نیست؟از هدفم که پاپ خوندن هست دورم نمیکنه؟

3-آیا واقعا اصولی و با هزینه کردن و کلاس آواز رفتن بهتر و زودتر میشه به نتیجه رسید یا تجربی کار کردن و تو خونه تمرین کردن؟

4-اینکه من میخوام در کنار آوازم یه ساز رو هم کار کنم آیا ربطی به سبکم داره؟آخه من چون کار تنظیم هم میکنم و به پیانو هم علاقه دارم میخوام که پیانو رو شروع کنم که هم تو صدا سازی بهم کمک کنه و هم به پنجه هام و نوازندگیم.حالا اگه مثلا برم آواز سنتی و کنارش پیانو برم اشکال داره؟یا حتما باید ساز سنتی کار کنم کنارش؟ یادتون نره که گفتم نمیخوام از هدفم که پاپ خوندنه دور بشم.
    ممنونم میشم راهنماییم کنین

2. *_Tanha_*

*_Tanha_* عضو سایت

امتیازات:
    +25 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سلام
    1-اگه وقت کم نمیاری میتونی پیانو هم بری کار خوبیه
    2- به نظر من سنتی واسه سنتی خوب صدا رو میسازه !
    شاید مشکل ساز نباشه ولی شما که میخوای پاپ کار کنی از اول برو پاپ تا فوت و فنش دستت بیاد (البته این نظر شخصی منه)
    3-خوب طبیعتا اگه کلاس بری و تحت نظر استاد باشی بهتره و زودتر به نتیجه میرسی اگه بخواب تجربی کار کنی طول میکشه و حتی ممکنه به صدات آسیب بزنی
    4-چه بهتر که پیانو رو الان بری چون هم بهش علاقه داری و هم این که بالاخره مجبور میشی یاد بگیری !!

3. A.T.B

A.T.B عضو سایت

امتیازات:
    +141 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    دوست خوبمون تنها درست توضیح داده اینو من اضافه کنی سنتی صدا و حنجره و تکنیک و تحریرای بیشتری نسبت به پاپ داره اینو واسه این میگن که اونا رو کار کنید به مراتب راحتتر میشه برات پاپ خوندن

4. Saeed Canaan

Saeed Canaan Banned

امتیازات:
    +125 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    قطعا که یادگیری یه ساز اون هم پیانو کمک قابل توجهی بهت میکنه،

در ایران متد های سنتی با متد های به اصطلاح پاپ قابل مقایسه نیست، من پیشنهاد میکنم همون سنتی را کار کنی

در مورد این سوالت بزار تا تجربه شخصیما بهت بگم، برای یادگیری سلفژ و سازهایی که توی ساختارشون پرده بندی ندارن (مثل ویلن) بدون استاد، تو خونه کار کردن در جا زدنه و هیچ فایده ای نداره...

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  5. Barbod_Cigari

Barbod_Cigari عضو سایت

امتیازات:
    +8 / 0 / -0
    نرم افزار:
    3-آیا واقعا اصولی و با هزینه کردن و کلاس آواز رفتن بهتر و زودتر میشه به نتیجه رسید یا تجربی کار کردن و تو خونه تمرین کردن؟

_____

جواب تمام سوالات همینه ...

با هزینه کردن و اصولی جلو رفتن نتیجه خیلی زودتر به دستت میرسه ...

چون با این کار میدونی تکلیفت چیه و روی کاری که مشحضه تلاش میکنی ...

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏10/1/13
بارگذاری...