درخواست سمپل ريتم گيتار اسپانيش

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
در خواست دوست عزيزمون بهروز ار اين تاپيك :
https://www.persian-music.org/showthread.php?t=126&page=4

به اينجا منتقل شد.

واسه ریتم گیتار اسپنیش چه برنامه ای رو پیشنهاد میکنید
يه سري سمپل هستش به اسم فلامينگو كه با v-sampler باز ميشه و كوردها مختلف با تمپوهاي مختلف و حتي ريتم ها و صداهاي ساز كاخون رو هم داره. 2 تا سي دي هم هستش.
نمونه ش هم توي كار من كه توي سايت قرار دادم به اسم اعتراف هستش ميتونيد دانلود كنيد و نمونه صداها رو بشنويد.

آخرین ویرایش:

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com

behrooz_mu

هنرمند
18/8/09
43
6
0
اهواز
يه سري سمپل هستش به اسم فلامينگو كه با v-sampler باز ميشه و كوردها مختلف با تمپوهاي مختلف و حتي ريتم ها و صداهاي ساز كاخون رو هم داره. 2 تا سي دي هم هستش.
نمونه ش هم توي كار من كه توي سايت قرار دادم به اسم اعتراف هستش ميتونيد دانلود كنيد و نمونه صداها رو بشنويد.
]
آره اتفاقا چند وقت پیش کارتونو dnکردم خیلی قشنگ بود ریتم گیتارش همون چیزی بود که من دنبالشم

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

jigsaw

هنرمند
28/7/09
287
132
0
36
SYNAESTHESIA
فقط الان که نگاه کردم حجمش حدود دوازده گیگ هست,کاش میتونستید بگید در چه گامهایی بیشتر نیاز دارید.
فعلا میتونید با این شروع کنید
Cali Rumba Extra Variations
Fuego Extra Variations
Homeless Loops
Lead Extra Variations
LoopDeDo Extra Variations
Just what you need to add a little Latin Flavor
(44.1khz 16bit stereo wav)

کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا

behrooz_mu

هنرمند
18/8/09
43
6
0
اهواز
اوني رو كه من ميگفتم هم همينه يه سري ريتم گيتار كه لوپ شده.
نه منظور من اینه که قابلیت تغییر آکورد و نداشت به طور مثال یه لوپ بود که یه دوره آکوردو با میزان به سلیقه خودش زده بود

من سمپل های مورد نیاز شما رو دارم اما دقیقا مثل امید عزیز امكان آپلود فايل حجم بالا رو ندارم!
کمی میگردم اگر پیدا شد که میزارم اگر نه که امشب باید برم پیش یکی از دوستان,اونجا اینترنت باسرعت بالا و بدون محدودیت حجم هست تا جایی که بتونم براتون آپلود میکنم.
فقط الان که نگاه کردم حجمش حدود دوازده گیگ هست,کاش میتونستید بگید در چه گامهایی بیشتر نیاز دارید.
متشکرم دوست عزیز اگه حجمش بالاست اسمشو بگید تا خودم تهیش کنم

من گام A#m با تمپو پایین:smile (70):

jigsaw

هنرمند
28/7/09
287
132
0
36
SYNAESTHESIA
پس من یک نمونه براتون اینجا گذاشتم,فایل sf2 هست و با vsampler به راحتی اجرا میشه
کد:

20/11/09
25
0
0
تهران
پس من یک نمونه براتون اینجا گذاشتم,فایل sf2 هست و با vsampler به راحتی اجرا میشه
کد:

سلام دوست عزیز jigsaw جان ، منم تازه عضو شدم و دقیقا آرشیو کامل این فایلی رو که گذاشتی می خوام ( 100SPLEA___S.sf2 ) ، اگر لینکی برای دانلود کل این ریتم های

20/11/09
25
0
0
تهران
سلام دوست عزیز jigsaw جان ، منم تازه عضو شدم و دقیقا آرشیو کامل این فایلی رو که گذاشتی می خوام ( 100SPLEA___S.sf2 ) ، اگر لینکی برای دانلود کل این ریتم های

آقا من به این مجموعه نیاز دارم کسی نیست کمک کنه ؟ 100SPLEA___S.sf2 ؟

ادمین عزیز هم که پست منو ادیت کرد !

سلام آقا اميد عزيز
v-sampler چيه؟ چطوري بايد ازش استفاده كرد؟ البته ببخشيد اين جا پرسيدم چون مي خواست بدونم بدون اين v-sampler نمي شه از سمپلها توي اف ال استفاده كرد؟
من الان فايلهايي كه jigsaw عزيز گذاشته بود دانلود كردم و مي خوام توي اف ال ازش استفاده كنم چه كار بايد بكنم؟
اگه مي شه يك مقدار توضيح بدهيد متشكر مي شم.

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
Vsampler یک پلاگین هست و مثل بقیه پلاگین ها میشه ازش در نرم افزار های آهنگسازی استفاده کرد
شما باید Vsampler رو نصب کنید و از طریق اون این فایل ها رو باز کنید