درخواست ساخت استودیو

شروع موضوع توسط فرهاد سعیدی ‏4/5/10 در انجمن گفتگوی عمومی درباره استودیوها

تاپیک درخواست ساخت استودیو تالار گفتگوی عمومی درباره استودیوها در persian-music.org.

1. فرهاد سعیدی

فرهاد سعیدی عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان .
    من و دوستم از اراک مزاحمتون می شیم . ما یه محیط اگوستیک داریم که تصمیم داریم اگه خدا بخواد یه استودیو را بندازیم . خوشبختانه یا بدبختانه تو شهر خودمون هیچ کس کمکمون که نمی کنه هیچ بدتر رگمون رو هم میزنن .
    راستش گفتیم شاید بین این 70 میلیون بالاخره یه نفر باشه که دلش بسوزه و دست ما رو بگیره.
    آقا ببخشید دیگه دارم زیادی فک میزنم :گوش مفت وو دیگه آره دیگه.
    لطفا از بخش مجوز گرفتن و یاد گرفتن کار با وسایل تا آخرش هر کمکی که می کنید به ما بکنید . اگر کتابی چیزی هست به ما بگید .
    راستی ما می خوایم اگه بشه از 12 تیر رابندازیم.از قسمت کار با یه چند تا برنامه مثل اف ال استودیو و ادب ادیشن و مخصوصا اولیش سررشته داریم. بگید چه مقدار هزینه میشه .ما خودمون یه استدیو قیمت گرفتیم به 4تومان.
    به امید دیدار.

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    سلام و خوش امدید
    براتون آرزوی موفقیت میکنم.
    اول مطالب مربوطه رو در سایت جستجو کنید و هر جه رو خواستید مطرح کنید من و دوستان عزیز در خدمت هستیم.

3. string

string عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    دوست عزیز جواب تک تک سوالاتتون تو انجمن هست. کافیه گشتی بزنید. به عنوان نمونه :

چگونگي اخذ مجوز براي استوديو

یا

19 پیشنهاد برای اسمبل یک استدیوی خانگی

در مورد سایر سوالاتتون هم به همین شکل مطلب بسیار هست. سوالات شما بسیار کلی هستند. بهتره پیشاپیش کلیات رو مطالعه بفرمائید و سوالات جزئی تری بپرسید. اینگونه قطعا بهتر جواب خواهید گرفت و اطمینان داشته باشید که اینجا کسی رای شما رو نخواهد زد.

بارگذاری...