درخواست ریتم گیتار

• شروع کننده موضوع dj mhd
  • تاریخ شروع
29/3/10
284
46
28
کرج
سلام من با اف ال کار میکنم می خوام یه آهنگ که توش ریتم گیتار باشه بسازم ولی در حال حاضر هیچ ریتمی ندارم
اگه کسی داره لطف کنه برای دانلود بزاره یا اگه سایتی هست که توش ریتم گیتار باشه بهم معرفی کنید تا برم دانلود کنم
ممنون.

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
برنامه گیتار میخواین یا لوپ های wave ؟ تغییر حالت تمپو و گام براتون مهمه ؟ اگه مهم باشه که باید از برنامه های گیتار استفاده کنی . اگه نه که از wave های مختلف .

hmd_kro

هنرمند
عضو سایت
15/11/09
392
69
28
Rasht
soundcloud.com
بله منهم دنبالش بودم.

اگه امکان داره ریتم های فلامنکو و ریتمهایی که به صورت آربژ هستند بزارید ممنون میشم.

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
لوپ wave روی چه گامی ؟ درخواست خودتون رو به این صورت مطرح کنید : ( مثلا من برای آکورد های Am , Dm , G , C به ریتم گیتار به صورت لوپ با فلان تمپو نیاز دارم ) تا دوستان لطف کنن و براتون زحمت آپلود رو بکشن . :smile (85):

hmd_kro

هنرمند
عضو سایت
15/11/09
392
69
28
Rasht
soundcloud.com
خب برای شروع همین آکوردهایی که فرمودین خوبن. اگه امکانش هست لطفا قرار بدید.

ممنون.

29/3/10
284
46
28
کرج
خدمت شما :

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

آقا نیما خیلی ممنون منظورم همین ریتمها بود
اگه میشه از همین ریتمها برامون بزارید حالا فرقی نمی کنه چه آکوردی باشه یا تمپوش چند باشه به هر حال مورد استفاده قرار میگیرن
خیلی ممنون...:smile (2):

29/3/10
284
46
28
کرج
این ریتمهای wave گیتار پس چی شد؟
من شدیدا" به این ریتمها نیاز دارم اگه کسی لطف کنه برای دانلود بزاره ممنون میشم.

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
چرا یه نرم افزار گیتار نمیخرید و خیال خودتون رو راحت نمیکنید ؟ مثلا لیکوئید اینسترومنت و یا Real Guitar و ویژوال گیتاریست و ... اینجوری بهتره . :smile (75):

22/1/10
139
1
0
کرج
آقا نیما واسه گیتار نرم افزاری هست که لوپ های مختلف با قابلیت تغییر تمپو داشته باشه؟؟؟؟
اگه هست اسمشو بگید.ممنون:smile (38):

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
آره دیگه . همین نرم افزار هایی که توی پست بالایی عرض کردم . لیکوئید اینسترومنت و یا Real Guitar و ویژوال گیتاریست با اجرای تمامی حالت های نوازندگی . :smile (61):

29/3/10
284
46
28
کرج
چرا یه نرم افزار گیتار نمیخرید و خیال خودتون رو راحت نمیکنید ؟ مثلا لیکوئید اینسترومنت و یا real guitar و ویژوال گیتاریست و ... اینجوری بهتره . :smile (75):
آخه به این ریتمها نیاز فوری دارم و دارم چند تا موزیک میسازم که باید توش ریتم گیتار باشه. فکر کنم تا بخوام این نرم افزارارو یاد بگیرم طول بکشه به نظرتون کار کردن با اینا سادست و میشه زود یادشون گرفت؟

منم با نظر نیما جان موافقم من خودم برای ساخت کار هیی که گیتار توش باشه از Real Guitar2 استفاده میکنم واقعا صداش طبیعی...
شما اگه بخوای با سمپل کار کنی ممکنه که با مشکل بر بخوری ممکنه که بخوای توی فلان گام باشه یا مثلا وسط کار فلان اکورد رو داشته باشه و....
به نظرم که real guitar رو تهیه کنی و باهاش کار کنی نیازت رو برطرف میکنه تازه تو کارهای دیگه هم خیلی بدردت میخوره..

23/2/11
28
19
0
تهران
سلام
اگه با cubase , sonar , fl , .... کار نمیکنید ( چون با همینا میشه)
میتونید با نرم افزار مثل guitar pro به راحتی نت نویسی کنید و ریتم دلخواهتون رو ایجاد کنید (ورژن 5 هم ساده هست هم کم حجم) و خروجی میدی بگیرید
البته یا باید نت خوانی بلد باشید یا تبلچر