درخواست راهنمایی

شروع موضوع توسط DJ Unison ‏21/12/14 در انجمن Uplifting

تاپیک درخواست راهنمایی تالار Uplifting در persian-music.org.

1. DJ Unison

DJ Unison عضو سایت

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    میخواستم از دوستان بپرسم با توجه به فایلی که آپلود کردم ، چطور میشه یه همچین چیزی رو توی FL Studio ساخت؟
    منظورم کل لایه های آهنگ نیست ، فقط اون بخشی که اگه اشتباه نکنم بهش میگن Acid یا 303 یا 404 (البته فک کنم هیچ کدوم نباشه فقط گفتم که متوجه منظورم بشین!)
    ممنونتون میشم.:notworthy:

فایل های ضمیمه:

2. ََA.R.S.N

ََA.R.S.N

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    سلام وقتت بخیر این لاین acid Arp هستش که تو کارای sean tyas زیاد می شه شنید.میتونی تو هر پلاگینی پیداشون کنی.صدا رو با فیلتر کردن با فیلتر خود پلاکین نه فیلتر نرم افزارت فیلتر کن HP or Lp . در ضمن اف ال رو هم ول کن هیچ خلاقیتی نمی تونی توش داشته باشی.فعلا

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. DJ Unison

DJ Unison عضو سایت

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    ممنونم که بالاخره یه نفر یه جوابی داد!
    میخواستم بدونم معمولا Pattern این رو چطوری میسازن؟!
    بعد چرا با FL هیچ خلاقیتی نمیشه داشت؟!

4. ََA.R.S.N

ََA.R.S.N

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    در مورد سوال اولت 2 راه وجود داره اگه پلاگینت arpagator داره می تونی از اون استفاده کنی اگه که نه می تونی نتها به صورت تصادفی یک نت(نت پایه) رو تو دو اکتاو پشت هم بچینی که با سعی و خطا به اون هماهنگی با style که می خوای برسی.بعد delay نده فقط صدا رو reverb کن.آخرشم بنداز تو کمپرسور و sidechain کن.در مورد سوال دومت ببین اون زمان که من با اف ال کار میکردم تو اگه از یک پلاگین دیگه می خواستی استفاده کنی هیچ افکتی از داخل خود پلاگینت رو نمی تونستی واسش automation بنویسی مگه پلاگینیا خودش.میکسرش ضعیف بود و sidchain به معنای واقعی نداشت.موقع خروجی گرفتن صدا رو boost می کرد.الکی هم حجم پروژه هاش سنگین بود...

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...