درخواست راهنمایی و مشاوره

شروع موضوع توسط mehrsnta ‏18/7/15 در انجمن تئوری موسیقی تکمیلی

تاپیک درخواست راهنمایی و مشاوره تالار تئوری موسیقی تکمیلی در persian-music.org.

1. mehrsnta

mehrsnta

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    دوستان حدود دو سال پیش به هنر موسیقی علاقه مند شدم و پیگیر شدم. بعد یه مدت جستجو در اینترنت با نرم افزار های میزبان آشنا شدم مدتی با این نرم افزارها ور رفتم ولی نتونستم کاری از پیش ببرم .رفتم پی آموزش ها و فیلمهی آموزشی و کتابها و ... بازم افاقه نکرد تا اینکه متوجه تئوری موسیقی شدم اونا رو هم یه مدت کتابها و فیلم های آموزشیشو از این ور اونور پیدا کردم باهاشون کار کردم ولی همون آش و همون کاسه. بعد اینکه با این سایت آشنا شدم در یه تاپیکی دیدم دوستی توصیه کرده بود برای موسیقی باید اول از همه تو یه کلاس موسیقی ثبت نام کرد و زیر نظر استاد تئوری موسیقی و نواختن یه ساز رو یاد گرفت ولی من میخوام بگم که من در شهرستان هستم و اینجا استادی نیست که بتونم ساز و تئوری آموزش ببینم.حالا سوالی که از شما دارم اینکه آیا راهی هست که من بتونم یه صورت خودآموز کار کنم و یاد بگیرم و به یه مرحله ای برسم که حداقل تو یه daw یه موزیک هرچند آماتور ولی قابل قبول بسازم و اینکه هدف من از آموزش موسیقی نه صرفا تفریحی و نه صرفا حرفه اییه من میخوام موسیقی کار کنم و اگه دیدم پیشرفتی حاصل شد به صورت حرفه ای دنبال کنم.

دوستان ببخشد که طولانی شد و از اینکه تاپیک تکراری بود ولی برام مهمه اگه لطف کنید و پاسخ بدید ممنون میشم ازتون و اینکه بازهم ازتون سوال میپرسم.

بارگذاری...