درخواست راهنمایی روش صحیح اتصالات

شروع موضوع توسط Nima Golestan ‏11/9/09 در انجمن گفتگوی عمومی درباره استودیوها

تاپیک درخواست راهنمایی روش صحیح اتصالات تالار گفتگوی عمومی درباره استودیوها در persian-music.org.

1. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +319 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان و اساتید گرامی :

کارت صدای 24/96 من به Fast Track Pro ارتقاء داده شد , ولی متاسفانه روش صحیح اتصالاتش رو زیاد بلد نیستم . الان به این صورت وصل کردم :

از خروجی TRS کارت صوتی مستقیم به ورودی لاین اسپیکر ها وصل کردم . ولی میخوام با این روش اتصال کار کنم :

صدا رو از کارت صوتی به میکسر و از میکسر به خروجی ساب و اسپیکر برسونم بعد پردازش های کامل رو از طریق میکسر و برنامه هائی که داره مثل کمپرسور روی ایونت ضبط شده انجام بدم و دوباره به لاین IN کارت صدا انتقال بدم که توی برنامه , اون میکس نهائی رو دوباره ضبط کنم که دیگه نیازی به کمپرسور های نرم افزاری نداشته باشم . البته این روشی هستش که توی یه مجله خارجی خوندم ولی اون میکسر و کارت صوتیش با میکسر و کارت صدای من فرق داشت . ولی یک بار که امتحان کردم ظاهرا لاین این کارت صوتی من کار نمیکنه !! نمیدونم چرا ؟؟ به نظر شما تنظیمات خاصی داره ؟؟ آیا درسته ؟؟

میکسر من EDIROL 10 Ch DIGITAL MIXER M-10DX و اسپیکر هام EDIROL MA-15 DX هست و مدل کارن صوتی هم که Fast Track Pro :

{username}-{filename}

{username}-{filename}

{username}-{filename}

بارگذاری...