درخواست راهنمایی در مورد این سوال

شروع موضوع توسط boy-hercule ‏9/1/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک درخواست راهنمایی در مورد این سوال تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. boy-hercule

boy-hercule عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام
    می خواستم یه کاری توی FL انجام بدم که اصلا نمی دونم میشه همچین کاری انجام داد یا نه.

چه جوری می تونم توی Piano Roll یک سری نت کنار هم بچینم بعد اونها رو به عنوان یک نمونه به یک سینتی سایزر نسبت بدم، و با زدن و نگه داشتن یک دکمه کیبورد اون نوتی که چیده بودم پخش بشه؟

به عنوان مثال، برای هر سینتی سایزری از قسمت Arpeggiator از Channel Setting میشه یه ریتمی با توجه به Chord های مختلف درست کرد
    اما نمی خوام صدای سینتی سایزر به صورت Random و با یک الگوی خاص پخش بشه، می خوام که اون ریتمی که خودم توی Piano Roll چیدم رو به کیبوردم و اون سینتی سایزر نسبت بدم و اونو پخش کنه،
    نمی دونم که این کلمه تو این قضیه درسته یا نه! اما می خوام با Piano Roll یک Patern درست کنم

آیا اصلا میشه این کار رو انجام داد

مرسی

2. mmdee

mmdee عضو سایت

امتیازات:
    +11 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio
    در fl studio یک پلاگینی هست به نام Fruity Slicer که شما میتونید یک فایل sample رو بهش بدین و اون خودش براتون نت هارو جدا میکنه و داخل پیانو رول میچینه و میتونید از صدای نت ها استفاده کنید. حالا نمیدونم منظورتون همین بود یا نه !

3. boy-hercule

boy-hercule عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    نه دوستا عزیز، منظورم اینکه ما یک لوپی رو توی پیانو رول بچینیم، بعد یه جوری اینو به سینتی سایزر نسبت بدیم که با یک دکمه از زدن کیبوردمون اون لوپ به جای یک تک صدا پخش بشه.

بارگذاری...