درخواست راهنمایی برای میدی کنترلر و نرم افزارش

شروع موضوع توسط amir.sabaghian ‏3/8/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک درخواست راهنمایی برای میدی کنترلر و نرم افزارش تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. amir.sabaghian

amir.sabaghian عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام خدمت دوستان عزیزم
    راستش اگه تکراری باشه به بزرگی خودتون ببخشید دیگه :smile (35): . من تو سایت یه سرچی داشتم ولی به جواب قانع کننده ای نرسیدم این شد که گفتم یه موضوع جدید باز کنم.
    دوستان من تا حالا اصلاً با هیچ سازی کار نکردم ولی حالا علاقه مند شدم یه میدی کنترلر یا کیبورد بگیرم و با یکی از نرم افزارهای آهنگسازی شروع به کار کنم انشالله بتونم آهنگهای مورد نیازمو بسازم :smile (57):
    خوب به نظر شما اولاً با چه نرم افزاری شروع کنم البته یه کم با اف ای استادیو کار کردم و خوشم اومد.
    و به نظر شما کیبرد بخرم یا میدی کنترلر که بتونم با کامپ باهاش راحت باشم قیمت هم خیلی برام مهم نیست.

خلاصه دوستان فکر میکنم تونسته باشم منظورمو برسونم منتظر راهنمایی های ارزشمندتون هستم :smile (46):

2. Mohsen Hemmati

Mohsen Hemmati عضو سایت

امتیازات:
    +113 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    درود دوست من .
    در مورد نرم افزار اینو بگم که همه ی نرم افزار ها در اصل یه کار رو انجام می دن.اما با محیط های متفاوت.که شما چون با همون fl کار کردین پیشنهاد میدم فعلا نرم افزارتو عوض نکنین.
    و در مورد میدی یا کیبورد ، اول تفاوت این دو رو خیلی خلاصه بگم ، کیبورد به تنهایی صدا داره ولی میدی کنترلر از خودش صدایی نداره و با vst ها و com کار می کنه.
    خوب حالا شما یکی رو بسته به نیازت انتخاب بکن .
    در مورد مدل های میدی هم از M-audio مدل های axiom و keystation بهترین هستن.

3. amir.sabaghian

amir.sabaghian عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنونم :smile (6):

اگه لطف کنید و قیمت رو بفرمایید خیلی عالیه
    و به نظر شما کیبرد بهتره بگیرم یا میدی کنترلر ؟ به نظر خودم چون میخوام با کامپیوتر باهاش کار کنم همون میدی خوبه ولی میترسم با اف ال نتونم راش بندازم :smile (49):

بارگذاری...