درخواست راهنمایی برای سطح نوازندگی مورد نیاز

شروع موضوع توسط ashkan.meteora ‏6/3/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک درخواست راهنمایی برای سطح نوازندگی مورد نیاز تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. ashkan.meteora

ashkan.meteora عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    سلام. اساتید عزیز یه سوال داشتم. من حدود چند سالی میشه موسیقی کار می کنم. نرم افزار بلدم. گوشم تقریبا قویه. تا حدودی هارمونی خوندم. تئوری رو بلدم.سلفژم بدک نیست. احساسمم حداقل از نظر خودم تو کارایی که ساختم خوبه. اما نوازندگیم خوب نیست.کیبورد دارم. کتاب بیر آموزش پیانو رو زدم. ملودی هایی که تو ذهنم می سازم هم می تونم بزنم. اما به هر حال نوازنده خوبی نیستم.البته اصلا به اینکه نوازنده قدری باشم هم علاقه ای ندارم و نمی خوام و دوست ندارم هیچ اجرای زنده ای داشته باشم.من عاشق آهنگسازیو میکس کردن تو یه استودیو ام.20 سالمم هست. خواستم بدونم اینکه نوازنده خوبی نباشم باعث میشه نتونم به خواسته هام برسم به نظر شما؟ و کلا سنم بالا نرفته؟! ممنون. ببخشید زیاد حرف زدم!
    :smile (73):

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏7/3/11
  2. Fate changed

Fate changed Banned

امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    من که در حدی نیستم که نظر بدم، پستتونا که خوندم یاد توصیه یکی از اساتید قدیمی سایت افتادم که بهم گفتن، اگه میخوای آهنگساز و تنظیم کننده و حتی خواننده خوبی بشی باید یه ساز ملودیک در حد حرفه ای بلد باشی و بتونی بزنی

3. hameddavari83

hameddavari83 عضو سایت

امتیازات:
    +129 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, reason
    زدن یک سازز بیش از اون چیزی که فکر میکنی تو رو جلو میبره البته اصلاا فکر نککنن سنت زیاده

4. atamusic

atamusic عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +57 / 1 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, reason
    جایی خوندم یه پیرزن انگلیسی در سن 50 سالگی شروع به نواختن پیانو کرد و در سن 60 سالگی تور آمریکا و اروپا گذاشت این نشون میده هیچ وقت برای شروع کردن دیر نیست البته نباید هم انتظار داشته باشید به اندازه فردی که مثلا از سن 5 سالگی شروع کرده به ساز زدن پیشرفت داشته باشید اما به قول دوستمون خوب ساز زدن واقعاااااااا بیشتر از اونچه که فکر کنی به کمکت میاد

5. THEWALL

THEWALL عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    همه چیز تو یادگیری بستگی به خودت داره من کسایی رو دیدم که با تمرین زیاد و شوق و علاقه زیاد خیلی زود حرفه ای شدن نمونش دوسته خودم که 3 ساله گیتار کار میکنه و شاگرد استاد اژدری بودش

6. pashiz_quantum

pashiz_quantum عضو سایت

امتیازات:
    +16 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    100 البته که ساز زدن یه چیز دیگست
    البته اگه به نظر من راضی هستی از سطحت میل خودته بری سراغش یا نه

ولی توی موسیقی به نظرم تنها چیزی که وجود داره میل به پیشرفته دوست من

7. امیرحسین به نژاد

امیرحسین به نژاد تیم مدیریت مدیر کل

شغل :
    آهنگساز، تنظیم کننده، رهبر ارکستر و مدرس موسیقی
    امتیازات:
    +2,857 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    در واقع ریشه موسیقی نوازندگیست.هر چقدر شما نوازنده ی بهتری باشید پایه های محکمتری برای خودتون توی موسیقی ساختید.نوازندگی افق های جدیدی رو برای شما آشکار میکنه.اما این واقعیت هم وجود داره که آهنگسازی و میکس وابسته به نوازندگی نیست!

8. navan

navan

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    د
    دوست خوبم نوازندگی بحثش با اهنگسازی میکس و مستر تا حدودی جداست یکی هست 5تا ساز میزنه ولی اهنگساز خوبی نیست یکی هست نوازندگی معمولی داره در حد چندتا اکورد ولی تنظیم کننده و اهنگساز خوبیه تا می تونی اهنگسازی کن و میکس روز به روز موفق میشی

بارگذاری...