درخواست راهنمایی برای تهیه سیستم قوی برای آهنگسازی

maxbab

عضو سایت
24/4/12
10
0
1
کرمان
باسلام به اساتید .لطفا کمکم کنید. من یک دو سالی میشه به دلیل مشکلات اهنگ سازیو بوسیدم گذاشتم کنار . حالا که میخوام شروع کنم میخوام یه سیستم قوی داشته باشم . اول که به دلیل جابه جایی مجبورم لپتاپ بخرم و به دلیل شخصی و مشکلات زیاد مکینتاش در ایران نمیتونم مک اپل بخرم

سیستم قبلیم یک کارت صدای native kompelet audio 6 بود که با یو اس بی ۲ وصل میشد به لپ تاپ ویندوز . و همیشه مشکل داشتم باهاش مثلا زمانی که تعداد لاین ها زیاد میشد تو نرم افزار سونار ارور کارت صدا میداد و کارت صدا قطع میشد یه جورایی هنگ میکرد بعضی وقتا هم تاخیر زیاد میخورد . با اینکه تنظیمات asio هم تغییر میدادم مشکلم حل نمیشد

فک کنم متوجه شدید مشکلم چی بوده

حالا که میخوام یه کارت صدای خوب با ارتباط سریع و یک لپتاپ خوب ویندوزی بخرم یه مشکل روبه رومه که اقا اگه کارت صدای تاندربولت بخرم با تاندربولت های این لپ تاپ جدیدا که تاندربولت ۳ از نوع ucb type c هستن به مشکل نمیخوره . یا با کانورتر مشکل حل میشه یا اصلا میشه مثلا تاندربولت828x motu رو به تاندربولت ۳ لپ تاپ های جدید وصل کرد
خلاصه سوالم اینه بخوام به سرعت بالا برسم چه کارت صدایی با چه نوع ارتباطی بخرم که به لپ تاپ های جدید ویندوزی بخوره ? از usb 2 خیری ندیدم

خواهشمندم کمک کنید خواهش
[doublepost=1496349199,1495864248][/doublepost]کسی نیست

MJR

عضو سایت
20/4/12
60
33
18
گرگان
من خودم کارت صدای Focusrite 2i2 دارم که usb2 داره. یکی از ارزونترین کارت صدا هاست. و تو مجله computer music بهترین کارت صدا در low-budget شده. پروژه ابلتون من گاهی صد و بیست تا channel داشته و تا حالا بمشکلی بر نخوردم.
البته من in the box کار میکنم.
چون تا حالا تاندربولت نداشتم، نمیتونم نظری بدم

14/11/16
27
7
3
32
با درود فراوان خدمت عزیزان
بنده با حدود 5 میلیون تومن چه سیستمی(منظورم pc هستش) رو میتونم تهیه کنم کیبورد و کیس و مانیتور، با این توضیح اتاق ضبط بنده تقریبا 20 متر مربع هستش و برای رکورد سازها و وکال و هارمونیها رو هرکدوم جداجدا و به صورت استریو یا میکروفون دوتایی ضبط میکنم و کارم بیشتر موسیقی فولک نواحی است..این مهمه که vst ها مشکل ساز نشوند و در بافر مشکل ایجاد نشه..حداکثر سرعت کمترین تاخیر و لتنسی و کمترین نویز مد نظرمه..با سپاس
[doublepost=1507682917,1507464948][/doublepost]نبود کسی جوابمو بده!؟؟؟؟!!!؟؟؟؟