آخرین ارسال‌ها

درخواست راهنمایی برای انتخاب یک کارت صدا

1/10/10
13
ماهشهر
سلام به همگی دوستان

برای شروع ضبط صدا برای تولید فیلم های آموزشی فکر می کنم به این وسایل نیاز داشته باشم :
میکروفون ، کارت صدا ، پایه میکروفون و پاپ فیلتر ( اگر چیز دیگه ای هم لازم هست شما بگین )

کسی می تونه برای سخت افزار های مورد نیاز پیشنهاد بده چی بخرم ، زیاد نمی تونم هزینه کنم نهایت دو ملیون .

رفتم یک دونه کارت صدای یو اس بی از دی جی کالا خریدم 27 هزار تومن اما اصلا هیچ فرقی با نبودش نداشت یعنی باور کنید دوزار هم تاثیر نکرد روی صدام .

ممنون می شم دوستان راهنمایی کنند مارو از این بلاتکلیفی در بیارن .

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,645
53
.
سلام به همگی دوستان

برای شروع ضبط صدا برای تولید فیلم های آموزشی فکر می کنم به این وسایل نیاز داشته باشم :
میکروفون ، کارت صدا ، پایه میکروفون و پاپ فیلتر ( اگر چیز دیگه ای هم لازم هست شما بگین )

کسی می تونه برای سخت افزار های مورد نیاز پیشنهاد بده چی بخرم ، زیاد نمی تونم هزینه کنم نهایت دو ملیون .

رفتم یک دونه کارت صدای یو اس بی از دی جی کالا خریدم 27 هزار تومن اما اصلا هیچ فرقی با نبودش نداشت یعنی باور کنید دوزار هم تاثیر نکرد روی صدام .

ممنون می شم دوستان راهنمایی کنند مارو از این بلاتکلیفی در بیارن .
27 هزار تومن؟!
خب معلومه دوست من. من اون موقع که ایران بودم با 27 هزار تومن یارو ماچ هم نمیداد، کارت صدا بماند. الآن با این تورم نمیدونم چطور فکر کردی که اون کارت 27 تومنی قراره برات کار کنه.
شکل، فرم و نوع کاری که برای فیلم آموزشی میخوای انجام بدی، در انتخابهات تاثیر داره. اینکه مثلاً آیا تصویر یک مجری جلوی دوربین خواهد بود یا نه، آیا مجری حرکت در حرکت خواهد بود یا نه، اینکه چند میکروفون قراره با هم کار کنند یا نه . . . در انتخاب میکروفون و کارت صدا تعیین کننده است. شاید اصلاً لازم شد که میکروفوت USB بخری، که در این صورت نیازی به کارت نخواهی داشت.

1/10/10
13
ماهشهر
27 هزار تومن؟!
خب معلومه دوست من. من اون موقع که ایران بودم با 27 هزار تومن یارو ماچ هم نمیداد. الآن با این تورم نمیدونم چطور فکر کردی که اون کارت 27 تومنی قراره برات کار کنه.
درست می گین ، من هم تازه این گرونتره رو خریدم قیمت پایین ترهم داشت :woot-4: بگذریم .
فرهود جان من برای ساخت فیلم آموزشی لازم دارم قرار هست پشت سیستم بشینم نرم افزاری رو توضیح بدهم و فیلم رو توسط نرم افزار کپچر کنم و صدا رو هم از طریق میکروفون بفرستم داخل کامپیوتر که هم تمیز باشه و قوی .

یک سرچی کردم در مورد کارت صدا یک چیزی دیدم یکمی برام عجیب بود دیجی کالا یک مدلی رو زده دوملیون و خورده ای و تهران ملودی زده 790 ، البته من دقیق نمی دونم بدردم می خوره یا نه .:jawdrop-40:

لینکش رو می گذارم ببينيد
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

اسمشون که دقیقا یکیه .

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,645
53
.
اگه اينطور باشه يه ميكروفون USB كار شما رو راه ميندازه. اينطوری نيازى به كارت صدا هم نخواهى داشت.

1/10/10
13
ماهشهر
سلام فرهود جان
من خیلی گشتم اما میکروفون یو اس بی پیدا نکردم ، میشه چند مدل پیشنهاد بدی بهم .
اینجا لینک رو هم پاک می کنند همون اسمش رو بدین من خودم جستجو می کنم . ممنونم

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,645
53
.
سلام فرهود جان
من خیلی گشتم اما میکروفون یو اس بی پیدا نکردم ، میشه چند مدل پیشنهاد بدی بهم .
اینجا لینک رو هم پاک می کنند همون اسمش رو بدین من خودم جستجو می کنم . ممنونم
Røde NT-USB
Audio-Technica AT2020 USB
Røde Podcaster USB

بالا