1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

درخواست راهنمایی برای اجرای این تکنیک در کیوبیس

شروع موضوع توسط arash_zare ‏5/9/12 در انجمن برنامه کیوبیس Cubase

تاپیک درخواست راهنمایی برای اجرای این تکنیک در کیوبیس تالار برنامه کیوبیس Cubase در persian-music.org.

1. arash_zare

arash_zare عضو سایت

امتیازات:
    +74 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
  2. arash_zare

arash_zare عضو سایت

امتیازات:
    +74 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    ببخشید دوستان عزیز من این ارسال رو حدود یکی دو ماه پیش انجام دادم اما متاسفانه جوابی نگرفتم اگه کسی از دوستان و اساتید عزیز بتونن راهنمایی کنن لطف بزرگی میکنن مرسی :)

3. HECTRUM

HECTRUM مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +2,082 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, wavelab
    دوستان عزیز این یک Reverse Vocal سادست به همراه ریورب . چیز خاصی نداره.
    واج موردنظزتون رو Trim کنید و سپس در Sampler و یا Audio Editor حودتون اون رو پردازش کنید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  4. arash_zare

arash_zare عضو سایت

امتیازات:
    +74 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    حامد عزیز شما فرمودید reverse مگه به برعکس کردن یه موج صدا reverse نمیگن ؟ من این کار رو هم انجام دادم اما کلا چیز دیگه ای درست میشه .
    خنگی من رو ببخشید اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدید مرسی :)

5. Sina.d

Sina.d عضو سایت VIP

امتیازات:
    +120 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    دوست عزیز
    شما اول باید وکال مورد نظر را Reverse کنید و با Reverb ضبط کنید و بعد مجددا قطعه ضبط شده را Reverse کنید تا افکت مورد نظرتون روی اون قطعه از وکال پیاده بشه.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  6. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +307 / 1 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    دوست عزیز تکنیک های مختلفی برای اینجاد همچین تکنیکی وجود داره که من به یکی از اون تکنیک ها اشاره میکنم : ابتدا وکال مورد نظرت رو انتخاب کن .بعد از اون قسمتی رو که میخوای بهش همچین افکتی رو اعمال کنی Cut کن . مثلا ( سکوت قلبت رو بشکن ) واژه (سکوت) رو از بقیه سوا میکنیم . قسمت کات شده رو یه کپی ازش بگیر ( میتونی به وسیله درگ این کار رو تو کیوبیس انجام بدی ) تا یه نسخه دیگه ازش داشته باشیم . مرحله بعدی تو لاین جدیدی که کپی ازش گرفتی یه ریورب باز میکنی وقتی این کارو انجام دادی یه ادد ترک منو ایجاد کن همراه با یه Group Chanels . مرحله بعدی برمیگردیم به لاین کپی شدمون و nobus اون رو به Group - group 1 تغییر میدیم . . و لاین منوی که باز کردیم input اون رو روی Group - group 1 تغییر میدیم سپس با زدن دکمه رکورد عمل رکورد کردن ایجاد میشه ( یعنی از اون نسخه اصلی شما یه رکورد میگیره خودش خود به خود - بذارید کامل یه رکورد بگیره از اون قسمت ) حالا فایل رکورد شده جدید رو Reverse کنید و ما بقی لاین ها رو پاک کنید و به دلخواه جا به جا کنید که میخواین این حرکت کجا پیاده شه. موفق باشید . ( از ریورب خود کیوبیس هم استفاده کنید راحت تر هست)

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  7. Binam

Binam عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوست عزیز شما ریورب میدید ولی صدای اصلیتونو از بین ببریر تو خود ریورب لولmixوجود داره.....صدای شما وقت باید100 در100 ریورب باشه صدای اصلی تغریبا 0 باشه...امیدوارم کمکی کرده باشم...موفق باشی

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. معکوس کردن در کیوبیس