درخواست راهنمایی برای اجرای این تکنیک در کیوبیس

شروع موضوع توسط arash_zare ‏5/9/12 در انجمن برنامه کیوبیس Cubase

تاپیک درخواست راهنمایی برای اجرای این تکنیک در کیوبیس تالار برنامه کیوبیس Cubase در persian-music.org.

1. arash_zare

arash_zare عضو سایت

امتیازات:
    +73 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
  2. arash_zare

arash_zare عضو سایت

امتیازات:
    +73 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    ببخشید دوستان عزیز من این ارسال رو حدود یکی دو ماه پیش انجام دادم اما متاسفانه جوابی نگرفتم اگه کسی از دوستان و اساتید عزیز بتونن راهنمایی کنن لطف بزرگی میکنن مرسی :)

3. HECTRUM

HECTRUM مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +2,036 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, wavelab
    دوستان عزیز این یک Reverse Vocal سادست به همراه ریورب . چیز خاصی نداره.
    واج موردنظزتون رو Trim کنید و سپس در Sampler و یا Audio Editor حودتون اون رو پردازش کنید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  4. arash_zare

arash_zare عضو سایت

امتیازات:
    +73 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    حامد عزیز شما فرمودید reverse مگه به برعکس کردن یه موج صدا reverse نمیگن ؟ من این کار رو هم انجام دادم اما کلا چیز دیگه ای درست میشه .
    خنگی من رو ببخشید اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدید مرسی :)

5. Sina.d

Sina.d عضو سایت VIP

امتیازات:
    +120 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    دوست عزیز
    شما اول باید وکال مورد نظر را Reverse کنید و با Reverb ضبط کنید و بعد مجددا قطعه ضبط شده را Reverse کنید تا افکت مورد نظرتون روی اون قطعه از وکال پیاده بشه.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  6. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    دوست عزیز تکنیک های مختلفی برای اینجاد همچین تکنیکی وجود داره که من به یکی از اون تکنیک ها اشاره میکنم : ابتدا وکال مورد نظرت رو انتخاب کن .بعد از اون قسمتی رو که میخوای بهش همچین افکتی رو اعمال کنی Cut کن . مثلا ( سکوت قلبت رو بشکن ) واژه (سکوت) رو از بقیه سوا میکنیم . قسمت کات شده رو یه کپی ازش بگیر ( میتونی به وسیله درگ این کار رو تو کیوبیس انجام بدی ) تا یه نسخه دیگه ازش داشته باشیم . مرحله بعدی تو لاین جدیدی که کپی ازش گرفتی یه ریورب باز میکنی وقتی این کارو انجام دادی یه ادد ترک منو ایجاد کن همراه با یه Group Chanels . مرحله بعدی برمیگردیم به لاین کپی شدمون و nobus اون رو به Group - group 1 تغییر میدیم . . و لاین منوی که باز کردیم input اون رو روی Group - group 1 تغییر میدیم سپس با زدن دکمه رکورد عمل رکورد کردن ایجاد میشه ( یعنی از اون نسخه اصلی شما یه رکورد میگیره خودش خود به خود - بذارید کامل یه رکورد بگیره از اون قسمت ) حالا فایل رکورد شده جدید رو Reverse کنید و ما بقی لاین ها رو پاک کنید و به دلخواه جا به جا کنید که میخواین این حرکت کجا پیاده شه. موفق باشید . ( از ریورب خود کیوبیس هم استفاده کنید راحت تر هست)

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  7. Binam

Binam عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوست عزیز شما ریورب میدید ولی صدای اصلیتونو از بین ببریر تو خود ریورب لولmixوجود داره.....صدای شما وقت باید100 در100 ریورب باشه صدای اصلی تغریبا 0 باشه...امیدوارم کمکی کرده باشم...موفق باشی

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...