آخرین ارسال‌ها

درخواست راهنمايي (نحوه ي اتصال ميكروفن به كامپيوتر)

• شروع کننده موضوع ha$$an
  • تاریخ شروع
دوستان سلام
اميدوارم خوب بوده باشيد
من يه ميكروفن استوديويي دارم ولي چون هنوز كارت صداي حرفه اي نخريدم نميدونم چطور بايد به كامپيوتر وصلش كنم
با يه تبديل ريز وصلش كردم به پورت ميكروفن (كارت صداي كامپيوتر) ولي كار نميكنه
كسي كمكم ميكنه
دوستان اگه ميتونين كمكم كنيد خواهش ميكنم هر چه زودتر راهنماييتون رو بگيد چون خيلي عجله دارم
مرسي

atomica

عضو سایت
13/8/09
74
26
Teh - Rey
تا اونجایی که من اطلاع دارم این کار شدنی نیست یا اگر هم بشه به سیستم فشار میاد در حد هواپیما یه بلایی سرش میاره ها!!!

برو به قسمت تنضیمات صدا که پایین صفحه است
بعد در پایین کلمه microphone نوشته advane اون رو بزن
بعد در other control به boost تیک بزن
احتمالا 99 درصد کارت جواب بده

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,847
44
بندرعباس
دوست عزیز میکروفون استودیوی که میفرمائید ( کاش مدل رو ذکر کرده بودید ) به 48 ولت برق نیاز داره تا کار کنه.
شما سه تا راه دارید.
یا یه کارت صدای مناسب دارای فانتوم پاور تهیه کنید.
یا پری امپ بخرید
و یا تغذیه فانتوم پاور بخرید.
که بین اینها خرید کارت صدای مناسب براتون بهتره تا گزینه های دیگه.

11/11/11
19
همدان
دوستان من میکروفن nt1 رو به کارت صدام (icon 4nano) وصل کردم ولی نمیتونم ازش صدا ضبط کنم.میشه لطفا راهنمایی کنید
در ضمن کلید فانتوم پاورو هم روشن کردم

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,847
44
بندرعباس
در برنامه ساند فورج در قسمت رکورد که وارد میشید و در برگه device ورودی کارت صداتون رو که میکروفون به اون زدید انتخاب کنید. و رکورد کنید.

11/11/11
19
همدان
برنامه رو که باز میکنم در قسمت رکورد قسمت mode سه تا گزینه هست.از اونجا باید انتخاب کنم یا از گزینه های دیگه؟؟ remote یا windows ؟ منظورتون همین برگه بود؟

11/11/11
19
همدان
نتونستم ضبط کنم ،میشه لطفا واضح تر بگین چه تنظیماتی باید انجام بدم؟ ورودی کارت صدارو هم پیدا نکردم از تو برنامه

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,847
44
بندرعباس
طبق عکس اول روی دایره که علامت رکورد هستش کلیک کنید :

xbv929bmaodkhk0qejfy.jpg

تا پنجره رکورد باز بشه و در منوی کشویی که باز کردم ورودی کارت صداتو نرو مشخص کنید :

rw4swn0sdmr7n2zn7nj.jpg

و اگه مشخصات کارت صداتون اونجا نبود وارد تنظیمات برنامه بشید و برید به برگه wave و اونجا کارت صداتون رو معرفی کنید طبق عکس زیر :

1v94bkrfr9r6f6vhpuk.jpg

11/11/11
19
همدان
ببخشید جناب محبی،این برنامه ای که شما لطف کردین عکسشو گذاشتین ورژن 7 هستش. ورژن 10 این توضیحاتی که دادین نداره! مثلا وقتی دکمه ی record رو میزنم منوی کشویی device اصلا نیست ! داخل تنظیمات هم خیلی فرق داره و برگه wave وجود نداره!

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,847
44
بندرعباس
ورژن 10 روروی این سیستمم ندارم اما تنظیمات خیلی فرق نمیکنه به هر حال شما در پروپرتیس برنامه باید کارت رو معرفی کنید

پاسخ : درخواست راهنمايي (نحوه ي اتصال ميكروفن به كامپيوتر)

سلام خدمت اساتید عزیز. میکروفون nt1 رو به کارت صدام وصل کردم دکمه 48v هم روشنه. اما خبری از صدا نیست. یه جورایی انگار کارت صدا mic رو نشناخته. با fl و cubase کار میکنم. نمیدونم باید چیکار کنم.؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,847
44
بندرعباس

سلام خدمت اساتید عزیز. میکروفون nt1 رو به کارت صدام وصل کردم دکمه 48v هم روشنه. اما خبری از صدا نیست. یه جورایی انگار کارت صدا mic رو نشناخته. با fl و cubase کار میکنم. نمیدونم باید چیکار کنم.؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
باید برای برنامه تعریف کنید که از کدوم ورودی رکورد کنه
در واقه باید ورودی میکروفون رو تعریف کنید.
در کیوبیس با f4 میتونید پچ بسازید و تعریف کنید

باید برای برنامه تعریف کنید که از کدوم ورودی رکورد کنه
در واقه باید ورودی میکروفون رو تعریف کنید.
در کیوبیس با f4 میتونید پچ بسازید و تعریف کنید
سلام آقای محبی . مشکل منم همینه که وقتی میرم تو vst connections میرم تو قسمت inputs فقط دوتا گزینه داره. line in 1 mobile pre و line in 2 mobile pre و هیچ خبره دیگه ای نیست. تا الان با muto mk3 کار میکردم همچین مشکلی نبود. جدیدا m auodioگرفتم به مشکل خوردم. نمیدومنم مشکلش چیه؟!!

1/12/14
13
24
سلام من یک دستگاه اکو دارم میخواستم راهنماییم کنید که چطور این دستگاه رو وصل کنم به سیستم و با استفاده از میکرفون اکو صدا ضبط کنم؟؟؟؟ممنون مشم هرچی زود تر راهنمایی کنید تشکر

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,847
44
بندرعباس
سلام من یک دستگاه اکو دارم میخواستم راهنماییم کنید که چطور این دستگاه رو وصل کنم به سیستم و با استفاده از میکرفون اکو صدا ضبط کنم؟؟؟؟ممنون مشم هرچی زود تر راهنمایی کنید تشکر
مدل دستگاهتون رو بفرمائید تا بررسی کنم چه نوع ورودی و خروجی هایی داره تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

بالا