درخواست دانلود Pianissimo.v1.0.12

فایل دی ال ال برای دانلود با میرور های مختلف
کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا

سلام mat عزیز . من وقتی اکسترکت کردم این صفحه اومد و خالا هرچی میخوام اینها را هم اکسترکت کنم نمیشه . فکر میکنید چکار باید بکنم ؟
این هم عکسش بعد از اکسترکت این میاد:
Untitled.jpg

Mat

11/9/09
186
22
18
تهران
اینا اصلا فایلی نیست که شما دانلود کردین. شما در دانلودتون باید یه فایل dll داشته باشین که اونو در برنامه جای فایل اصلی replace می کنید همین.

فایل های ضمیمه

• 140.6 KB نمایش‌ها: 17
سلام به همه
من pianissimo را با یکی از لینکهای بالا که فایل dll دار بود دانلود کردم ولی اصلا setup نداره وقتی کلیک میکنم این پنجره باز میشه ؟ مشکل چیه ؟
ممنون از شما

piano.jpg

Mat

11/9/09
186
22
18
تهران
ببین دوست عزیز لینکهایی که دانلود کردین و دی ال ال هستن فایلهای کرک برنامه هستن. شما از صفحه 1 همین تاپیک ابتدا برنامه اصلی رو دانلود کنید و سپس مراحل پست 23 رو انجام بدین

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

VINVIN

Banned
15/6/10
174
5
0
my room
من اصلا نمیدونم این چیه و فعلا زدم download ! تا ببینیم چی میشه !
میشه یک وی اس تی خیلی تووووپ واسه پیانو معرفی کنید اگه کسی هم میفروشه معرفی کنید فقط حرفه ای ترین باشه حجمش هم مهم نی !
بابا هرچی dl میکنم همشون صداهای گوش خراش و بی کیفیت و .... دارن ! اگ جایی هم هست واسه dl اون هم معرفی کنید !
مممممنون !

Ali HoSseiNi

عضو سایت
14/12/10
164
166
43
تهران
Www.VstBase.iR
2012

سلام و خسته نباشید خدمت اساتید..

بنده دیدم این تاپیک خیلی وقته که به روز نشده و لینک کرک که دوستان قرار دادن دیگه کار نمی کنه
این کرک رو من دانلود و استفاده کردم و کاملا سالم هست و کار می کنه..
نام فایل کرک Pianissimo.dll هست که باید جایگزین فایلی با همین نام که توسط خوده نرم افزار نصب شده بشه.. می تونید از طریق سرچ ویندوز نام Pianissimo رو سرچ کنید و فایل Pianissimo.dll رو پیدا کنید و فایلی که من میدم رو جایگزین اون کنین..
لینک دانلود مستقیم هست و روی سرورهای شیرینگ آپلود نشده و به راحتی با یک کلیک دانلود میشه..
لینک دانلود :
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

یک سوال هم در رابطه با همین pianissimo دارم.. پدال ساستین من روی خود کیبورد کاملا سالم هست و کار می کنه ولی روی این پلاگین مثلا از هر 6-7 باری که پدال رو پایین می برم 1 بار پدال داخل پلاگین پایین میره..دوستانیکه با pianissimo کار کردن می دونن که از قسمت hammerSounds میشه شدت صدای پدال و کلیدهای پیانو رو کم و زیاد کرد و جالب اینجاست که وقتی پدال رو پایین می برم چراغ چشمک زن MIDI روشن میشه و همینطور صدای پایین رفتن پدال توی پلاگین میاد ولی خوده پدال پلاگین پایین نمیره و صدارو نگه نمی داره !!! .. البته این ایراد رو فقط روی این پلاگین ندارم .. روی Akoustik Piano ، 4Front TruePianos و پلاگین های دیگه هم همین مشکل پدال ساستین رو دارم .. اگه اساتید محترم کسی می تونه حدس بزنه مشکل من چه طور حل میشه لطفا منو راهنمایی کنه.. تنظیمات پدال ساستین داخل Cubase هم لطف کنین بگین کجاست و باید چه طور تنظیم شه..
موفق باشید

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

mehrshad_lol

عضو سایت
25/8/09
66
3
8
پاسخ : درخواست دانلود Pianissimo.v1.0.12

من نمیدونم شما که درخواست این VST رو کردین قبلا" باهاش کار کردین یا نه ولی اگه کار نکردین زیاد دنبالش نگردین چون همچین چیز عالی هم نیست به جاش از EZKeys استفاده کنید که مال شرکت Toontrack هستش با کیفیت تر از اینه و هجمشم تقریبا" کمه واسه دانلود کیفیتش هم عالییییییییییی مثلا" در سطح The Ghrand2 ولی حجمش یک چهارم اون

19/7/14
1
1
1
28
از دوستانی مثل خودم که دنبال کرک این vst هستن خواهش میکنم دیگه نگردید... من دقیقا از سال 1302 تا به امروز دنبال کرکشم پیدا نکردم شما هم نمیکنید هر چیزیم که بهتون میگن دروغه. دقت کنید هر لینکی که دادن مشکل داره یا پاک شده یا هر چیزه دیگه. البته ببخشیدا ولی حقیقته. تنها راهش اینه یه ویزا بگیرید برید اروپا یا دوبی این وی اس تی رو بخرید بعد برگردید ایران ازش استفاده کنید.

24/5/15
20
2
1
از دوستانی مثل خودم که دنبال کرک این vst هستن خواهش میکنم دیگه نگردید... من دقیقا از سال 1302 تا به امروز دنبال کرکشم پیدا نکردم شما هم نمیکنید هر چیزیم که بهتون میگن دروغه. دقت کنید هر لینکی که دادن مشکل داره یا پاک شده یا هر چیزه دیگه. البته ببخشیدا ولی حقیقته. تنها راهش اینه یه ویزا بگیرید برید اروپا یا دوبی این وی اس تی رو بخرید بعد برگردید ایران ازش استفاده کنید.
داداش من خودم دارم استفاده میکنم
این کرکشه دانلود کن

5/8/14
8
0
1
22
فایل دی ال ال برای دانلود با میرور های مختلف
کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا
سلام بیزحمت اگه امکانش هست اینارو تو ی سرور بهتر اپلود کنین مثل آپلود بوی
همشون هم تاریخ استفادشون گذشته
با کمال تشکر.
[doublepost=1490859975,1488701008][/doublepost]اقا فایلای dll و سریال هاش کار نمیکنن هردفعه که پلاگین رو باز میکنی دوباره یوزر-کی میخاد وقتی هم میزنی برنامه رو باز میکنه ولی صدایی پخش نمیکنه کسی اگه کرک سالم که خودش استفاده کرده باشه داره بفرسته انگار رفته حج :) :دی