درخواست دانلود Pianissimo.v1.0.12

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
سلام
دوستان اگه لينكي براي دانلود اين سمپل دارن برام قرار بدن.
البته كار بكنه. يا اگه كرك درستي هم داشته باشه بهتره.
مرسي.

jigsaw

هنرمند
28/7/09
287
132
0
36
SYNAESTHESIA
Pianissimo v1.0.12

Pianissimo is a Virtual Grand Piano, delivering the rich, warm sound and expressiveness of a classic grand piano. It operates as a VSTi plug-in, or runs as a stand-alone application. Pianissimo uses a combination of sample playback and advanced physical modeling to create a stunning acoustic grand piano sound. Starting with 250 MB of high quality samples of a Steinway Model D grand piano, Pianissimo uses complex signal processing and programming to recreate the warmth, response, and playability of a real grand piano. This warm, natural sound is then paired with a professional studio-quality reverb algorithm to add the depth and ambiance of a real acoustic space. Add in modeled sympathetic resonance, incidental mechanical hammer sounds, remarkable control over tone and velocity response, 256 voices of polyphony, and incredibly low CPU usage, and Pianissimo might just be the best sounding, most playable virtual piano ever.

Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista

Pianissimo v1.0.12 79. MB

کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
30/7/09
267
478
63
شماره 14
آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
20/2/10
23
0
0
دوتا فایل dll که دوستان گذاشتن کار نمیکنه دو نسخه دیگه هم از جاهای دیگه دانلود کردم اونام مشکل دارن همه جارو گشتم فقط همین فایل dll رو به عنوان کرک گذاشتن. اکسپایر شده و سریال میخواد کسی از آقایون کی جن یا سریال این پلاگین رو نداره؟ ببخشید موضوع قدیمی رو پیش کشیدم.

7/12/09
12
1
0
سلام
من هم از همه اساتید و دوستان خواهش میکنم که کیجن برنامه رو آپلود کنن:smile (74):

10/6/10
333
43
28
تهران
بهترین vst پیانو که صدای طبیعی پیانو رو داشته باشه چیه؟ برای کار حرفه ای ( البته غیر از صداهای کنتاکت)

Porya

Gold User
16/10/09
623
287
43
رشت انجلس
سمپل های کنتاکت که خیلی خوبن !؟ . غیر از اون ، grand 2 و ریزن پیانو (با این که قدیمیه ولی خوبه) به نظر من مناسب هستن
east west quantum leap piano رو هم من دمو هاشو شنیدم خیلی عالین . البته با حجم 250 گیگ !!

26/3/10
191
14
0
مازندران
این فایل اجرائی نیست. باید با فایل مشابه روی هارد شما جایگذین بشه. اسمش رو سرچ کنید و هر کجا Pianissimo.dll دیدید این فایل رو به جاش کپی کنید.

این فایل اجرائی نیست. باید با فایل مشابه روی هارد شما جایگذین بشه. اسمش رو سرچ کنید و هر کجا Pianissimo.dll دیدید این فایل رو به جاش کپی کنید.
سلام خدمت شما . عرض کنم من این dll را سرچ کردم ولی روی هارد ندارم ( شاید هم اشتباها دیلیتش کردم ) حالا چیکار کنم که بتونم Pianissimo را نصب کنم ؟
خیلی از راهماییتون ممنون

ایمان احمدزاده

مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران
تیم مدیریت
مدیر ارشد
سلام خدمت شما . عرض کنم من این dll را سرچ کردم ولی روی هارد ندارم ( شاید هم اشتباها دیلیتش کردم ) حالا چیکار کنم که بتونم Pianissimo را نصب کنم ؟
خیلی از راهماییتون ممنون
همین فایل dll رو توی پوشه ی VST Plugins کپی کنید و از تو Daw تست کنید!