درخواست ایجاد پل ارتباطی با تنظیم کننده حرفه ای موزیک

شروع موضوع توسط rasool122 ‏26/9/16 در انجمن گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی

تاپیک درخواست ایجاد پل ارتباطی با تنظیم کننده حرفه ای موزیک تالار گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی در persian-music.org.

1. rasool122

rasool122

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    با سلام
    تقریبا یک سال هست که واسه آماده کردن یک ترانه تلاش کردم(از قبیل تنظیم ملودی،ریتم،آکورد،لیریک و سازبندی مورد نظر) و اکنون کار به جایی رسیده که میشه گفت واسه ضبط آماده است و توی این مرحله نیاز به همکاری یک تنظیم کننده حرفه ای دارم و چون این ترانه واسم از اهمیت خاصی برخوردار هست و کار اول بنده ست که برای ضبط آماده شده هنوز تنظیم کننده ای که بتونه این کار رو واسم اون جوری که مد نظر هست دربیاره پیدا نکردم، از دوستان تقاضا دارم با توجه به اینکه این ترانه در غالب ژانر پاپ راک تنظیم شده اگه میتونن پل ارتباطی با یکی از تنظیم کننده های مطرح و حرفه ای رو واسم ایجاد کنن - سپاس فراوان

2. Soheil Monfared

Soheil Monfared عضو سایت هنرمند

شغل :
    MusicProducer/SoundEngineer
    امتیازات:
    +1,220 / 6 / -5
    نرم افزار:
    ableton, nuendo, protools, reason
    متسفانه دوست عزیز کسی فکر نمیکنم پیدا بشه و بیاد اینهمه کار انجام بده واسه کسی!!
    و یه تنظیم کننده ی مطرح هرگز نمیاد برای یه آرتیست گمنام کار بزنه اگرم بخواد بزنه و زیر 12 میلیون کار نمیزنن!!!
    اگرم قرار شد که بزنن دارن پول اسمشونو میگیرن !! نه کار...
    حتی ممکنه موزیک درجه 7 تحویل شما بدن!

پس ریسکش زیاده و امکان عملی شدن چنین کاری خیلی مشکله...

که دوطرف و همچنین شما در رضایت کامل یه کاری رو تحویل بگیری...;)

• موافقم موافقم x 1
  3. rasool122

rasool122

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    دوست عزیز مساله گمنام یا نامدار بودن بنده نیست و فکر میکنم شما در مورد آماده بودن کار منظور بنده رو اشتباه متوجه شدین چرا که این ترانه به صورت کامل آهنگسازی شده و روی تنظیم نرم افزاری اون هم به خوبی کار شده و نیز بارها در اجرای گروهی تمرین شدست و درخواست من از دوستان فقط همکاری در زمینه معرفی تنظیم کننده حرفه ای با تخصص در ژانر پاپ راک بوده،
    همین!!!

4. Soheil Monfared

Soheil Monfared عضو سایت هنرمند

شغل :
    MusicProducer/SoundEngineer
    امتیازات:
    +1,220 / 6 / -5
    نرم افزار:
    ableton, nuendo, protools, reason
    درسته من کاملا منظورتونو متوجه شده بودم. و پاسخ دادم

قصد بنده توهین به شخص شما نبوده! شما بد برداشت کردید...

امیدوارم که تنظیم کننده مورد نظرتونو پیداکنید...

5. arsalanbeladi

arsalanbeladi عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +37 / 0 / -0
    منظورت رو واضح بگو....اگه تنظیم نرم افزاری شده!یعنی کل تراکها آماده شده...که درواقع همه کار تموم شده است...ولی اگه میخوای اکوستیک کاررو ببندی...که تنطیم کننده کار هم نت کاررو بهت بده...وهم کاررو تا مرحله رکورد انجام بده..ودرژانر پاپ راک ترکها رو آماده کنه همراه با نت وپارتیتور اثر بدون میکس ومسترینگ.اون یه بحث دیگه است باید فضای کاررو بشنوه ...بنده شخصی رو میشناسم...در پیج خصوصی بنده پیغام بده....ولی وقتی شما آکورد ها...ریتم...وفرم کاررو بستی دیکه تنظیم کننده درواقع مثل معماری میمونه که نقشه شمارو فقط میسازه.وفقط فضای کاررو باید مطابق فکر شما دربیاره...مگراینکه بخوای بااون فرد همفکری کنی...

بارگذاری...