درخواست افکت صدایی شبیه باد

h@d!_metal

Banned
24/8/09
188
13
0
Sirjan City
سلام اساتید بزرگوار
بنده نوعی vst لازم دارم مثل ساز sweep که در سری شماره 8 نرم افزار fl studio بود
میخوام صدای باد رو از low به hight ببرم و برعکس
منتظر کمکتون میمونم
مرسی ممنون

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
شما واسه کارتون از x-treme FX و یا altert استفاده کردید ؟ فکر کنم این دو نرم افزار جواب سوالتون رو بده . :smile (75):

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
این نرم افزار ها حجم بالایی دارن واسه دانلود . به نظرتون اگه بخرید بهتر نیست ؟ حد اقل هر کدوم 11 gb حجم داره .

h@d!_metal

Banned
24/8/09
188
13
0
Sirjan City
این نرم افزار ها حجم بالایی دارن واسه دانلود . به نظرتون اگه بخرید بهتر نیست ؟ حد اقل هر کدوم 11 gb حجم داره .
مرسی دوست عزیز اما من نمیدونم از کی باید بخرم که با انصاف باشه اخه خیلی vst هم لازم دارم و کلی هم اموزش نرم افزار
اگه کسی رو سراغ دارین خواهشا توی پیغام خصوصی واسم بگید

خوب حالا من این افکت رو الان نیاز دارم باید چیکار کنم؟؟خواهشا کمکم کنید خیلی حیاتیه

16/4/09
587
177
0
.::SYNTHTOPIA::.
اینگونه صداها رو میشه با soft synth های Subtractive مثل Poizone ساخت.(کمی تمرین کنید به نتیجه میرسید.)

16/4/09
587
177
0
.::SYNTHTOPIA::.
با عکس نمیشه خوب موضوع رو رسوند چون باید خودتون با Tweak کردن به چیزی که میخواید برسید
من چند قسمت کلیدیشو میگم بقیش به سلیقه خودتون مربوط میشه.

در قسمت Balance باید Noise رو کاملا باز کنید (در این حالت OSC فقط Noise تولید میکنه و دیگه هیچ اثری از Sawtooth نیست)
Noise ها از نظر تعداد هارمونیک بسیار غنی هستند
حالا باید با قیلتر کردن قسمت های ناخواسته به چیزی که میخواین برسید
فیلتر رو در حالت low pass قرار بدید و Cut off رو تقریبا در وضعیت max تنظیم کنید.(نه کاملا تا انتها چون صدای ابتدایی زیاد تیز میشه)
حالا Envelope رو به Cutoff Filter نسبت بدید
مقدار Amount رو تا انتهای منفی پیش ببرید (کاملا پایین)
Attack Time رو در حدود وسط قرار بدید (بسته به شدت و زمان مورد نظرتون برای Sweep شدن)
همینطور Amp Envelope رو باید برای حالت دلخواهتون تنظیم کنید.(برای مثال با بستن تمام پارامترها و دادن مقدار کمی به Decay میتونید sweep های کوناه و مقطعی تولید کنید.)
اگه مایل هستید میتونید با دادن مقدار دلخواه به Resonance صدارو کمی از خشکی در بیارید ولی زیاده روی نکنید چون ماهیت صدا عوض میشه.
با همین روش و بازی با پارامتر های مختلف صدای دریا - باد - Snare drum های ساده و Sweep رو میشه ساخت البته با پردازش صدا با اقکت های مختلف میتوند صدا رو پخته تر کنید.

آخرین ویرایش:

mpmsoft

هنرمند
22/2/10
239
28
0
تهران
شما واسه کارتون از x-treme fx و یا altert استفاده کردید ؟ فکر کنم این دو نرم افزار جواب سوالتون رو بده
نیما جان من اینترنت خوبی دارم می شه لطف کنید و یک لینک دانلود بذارید چون من پیدا نکردم

15/9/09
16
3
3
صدای sweep

اساتید ، بهترین وی اس تی یا صداهای wav برای sweep چی هست؟
مثل اونهایی که نیما علامه استفاده می کنه؟