آخرین ارسال‌ها

درخواست اسامی رفیل های ساز های ایرانی و شرقی

12/9/11
127
طوس
سلام دوستان
میخواستم بدونم اصلا رفیل های ساز های ایرانی و شرقی وجود داره
البته لوپ های اینسترمنت رو نمیخام ، میخام بانک کامل باشه یعنی پیچ بندی صدا ها و .....
خوشحال میشم کمک کنید اگه هم وجود نداشت اونایی که با کیبورد کار میکنن اطلاع بدن تا بانک کیبوردو دانلود کنم.

سلام رضا،من یه رفیل دارم که اسمش Vol.43 Arabian Traditions هستش،فکر میکنم صداهاش به کارت بیاد ولی لینک دانلود ازش ندارم

12/9/11
127
طوس
مرسی داش پیمان خودتی
منم اونو دارم اتفاقا یه ایراد داره که ساز هاش کوک بندی نیست و اونهایی هم که به صورت تمام سمپل هست تکنیک های نوازندگی رو داره نه صدای عادی ساز هاشم محدوده .

مرسی داش پیمان خودتی
منم اونو دارم اتفاقا یه ایراد داره که ساز هاش کوک بندی نیست و اونهایی هم که به صورت تمام سمپل هست تکنیک های نوازندگی رو داره نه صدای عادی ساز هاشم محدوده .
من نمیدونم دقیقا توو کارت دنبال چه صداهایی هستی ولی به نظرم توو اف ال با پلاگینای خارجی کارت راحت تره مگه اینکه پروژتو توو ریزن جمع کرده باشی بازم میتونی مولتی تراک خروجی بگیری توو یه داو دیگه با پلاگین خارجی کارتو راه بندازی نیازیم به رفیل نیست

arsalanbeladi

هنرمند
1/5/11
121
شیراز
دوستان شما میتونید بانک اصوات وسمپل های sf2 که صداهای دف...سنتور...تار...سه تار....دهل....و کمانچه....وانواع سازهای عربی هستند رو با nnxt خودریزون اجراکرده و با انواع ریورب..کمپرس وابزبر دیگر افکت دهنده این اصوات ووی اس تی هارو به خدمت بگیرید...اما
واما..،،خود ریزون یه بانک مجهز بنام ethnic refill رو داره که پراز اصوات زیبا هست..البته نوازندگی شما و طرز چیدمان و طراحی وکارکرد تون هم شرطه.،.
[doublepost=1464988954,1464988815][/doublepost]وقتی با nnx-t میرید توی بروزر sf2, ها بانک رو میارین واونجا بعداز کلیک روش دو قسنت میاد که یک قسمت اون خالی وقسمت دیگه همون صداییه وه نیخواین...ودقیقا صداها رو روی کیت ها و کلاویه ها میچینه...درست همونطوریکه باv..sampler میارینشون....
[doublepost=1464989069][/doublepost]هرنوع صدایی حتی از بانک kontackt میتونین convert کرده وبه فرمت sf2 تبدیلش کنین و اونو با ریزون باز کنین...البته کیفیتش درحد یه ذره پایین نیاد اما نه اونجوری که محیوس بلشه،...

بالا