درخواست آهنگ به صورت بی کلام

شروع موضوع توسط music_tehran ‏23/8/11 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک درخواست آهنگ به صورت بی کلام تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. music_tehran

music_tehran عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, sonar
    درود بر شما بزرگان

اولا نمیدونم جایی که این تاپیک رو گذاشتم آیا مناسب هست یا خیر اگه نیست میخواستم خواهش کنم مدیران تصمیم گیری کنند و اگه انتقال میدن لطفا بهم بگن

بعد میخواستم بپرسم آیا تاپیکی برای آهنگ هایی که تو بازار هست داریم که به صورت بی کلامش رو قرار بدیم تا دوستانی که میخوان تمرین خوانندگی کنند بتونن از اینجا دانلود کنند و بتونن باهاش تمرین کنند...

در آخر هم میخواستم درخواست خودم رو بگم که به صورت فورث ماژور نیاز به آهنگ بی کلام ناقوس که آقای قاسم افشار خوندنش

آیا کسی داره آهنگش رو یا امکاناتش رو داره که به صورت کارئوکه وکال رو از آهنگ جدا کنه واسه دانلود بذاره؟؟؟

منتظرتون هستم لطفا کمک کنین

2. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +319 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    نه دوست من . اینجا همچین تاپیکی وجود نداره . شاید بتونید درخواست بدید که اگه برای دوستی مقدور بود و از پس این کار بر میومد براتون انجامش بده :)

3. music_tehran

music_tehran عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, sonar
    درود بر شما

ممنون که راهنمایی کردین ، راستش من یه تاپیک دیگه فرستادم تو بخش پروژه های تمرینی ( خوانندگی) امیدوارم مکان مناسبی رو انتخاب کرده باشم واسه این موضوع اگه بازم صلاح میدونین تاپیک رو به صلاح دید جابه جا یا حذفش کنین

شما دوست خاصی رو میشناسین که بتونه به من کمک کنه در این زمینه؟

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. آهنگ بی کلام تمرین خوانندگی